Дякон Левски

  • 22 944
  • 403
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: X
 Това малко ми напомня за един разгорещен спор за бойните изкуства на монасите таксидиоти в един друг форум. Сигурно сте в течение на това актуално откритие. Laughing

http://www.pravoslavieto.com/docs/taksidiotstvo.htm
Ти да видиш!
Пък аз винаги съм си ги представяла доста охранени...

# 391
  • Вестерос
  • Мнения: 38 272
Аз отделям време защото харесвам филма и искам да си защитя мнението. И отделям време за това. Чудно е вие защо му отделяте толкова внемание като нито сте го гледали, нито му харесвате трейлъра. Но хейтвайте си наволя, аз няма да ви преча вече.  

ВнЕмание не заслужава въобще  Flutter

# 392
  • Мнения: 30
Аз отделям време защото харесвам филма и искам да си защитя мнението. И отделям време за това. Чудно е вие защо му отделяте толкова внемание като нито сте го гледали, нито му харесвате трейлъра. Но хейтвайте си наволя, аз няма да ви преча вече.  

ВнЕмание не заслужава въобще  Flutter

Печатна  грешка - "и"-то е до "е"-то  в  клавиатурата. А аз пиша  на  кирилица, а не  на  фонетик, както  половината  българи. Не  съм  толкова  дребнава, че  да  правя  забележки  на  хората. Никой  не е  безгрешен  - дори и  да  беше истинска  грешка.


Но  поводът  по който  пиша е  друг. Вземете го  изгледайте  филма. Има го вече  в Замунда.

Поне да имате по-конкретни  аргументи  като  спорите.  А не така  на  сляпо - че от липса  на  доказателства започнахте да  следите правописа  на  хората.

# 393
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Уау, и една година по-късно влезе, за да се оправдаваш...и да агитираш да го гледаме?! А нужно ли ни е? Ако не гледаме този филм, по-неинформирани ли ще сме, относно житието и битието на Апостола?!

# 394
  • Мнения: 30
Уау, и една година по-късно влезе, за да се оправдаваш...и да агитираш да го гледаме?! А нужно ли ни е? Ако не гледаме този филм, по-неинформирани ли ще сме, относно житието и битието на Апостола?!

Хаха, за какво да се оправдавам? Всеки прави печатни грешки без да иска.  Редно ли е някой да ми цитира грешката в безсилието да си защити тезата? Не че не е редно - тъпо е. И е хубаво  като критикуваш нещо да имаш доказателктва - точно и ясно да се аргументираш. И тъй като по онова време нямаше достъп до филма и хейтърите имаха много малко адекватни аргументи,  сега имат възможността да са по-изчерпателни. И никой не гледа игрални филми за да се информира. За тази цел си има книги. И естествено никой не те кара насила да го гледаш. Просто го съобщих.

Последна редакция: пн, 22 фев 2016, 01:26 от Arwen_6

# 395
  • Мнения: 610
Оф аман, всяка година ли около годишнината от смъртта му, ще рекламираш тази боза? Честно, ако не си от екипа на филма, наистина не знам какъв ти е проблема...

# 396
  • Мнения: 21 511
  Да го бяха пуснали по телевизията, щях да го гледам.  Laughing

# 397
  • Мнения: 18 523
 Да го бяха пуснали по телевизията, щях да го гледам.  Laughing
Пуснаха го на 18-ти. Laughing По Канал 3 май беше. ММ го загледа, на мен ми тъпееше и си рових в телефона. На някава сцена с изтръгване на нокти сменихме канала, така че не мога да се похваля, че сме го гледали.

# 398
  • Мнения: 21 511
  Иии, жалко, не знаех. Щях поне да пробвам.

# 399
  • Мнения: 781
Уау, и една година по-късно влезе, за да се оправдаваш...и да агитираш да го гледаме?! А нужно ли ни е? Ако не гледаме този филм, по-неинформирани ли ще сме, относно житието и битието на Апостола?!

Хаха, за какво да се оправдавам? Всеки прави печатни грешки без да иска.  Редно ли е някой да ми цитира грешката в безсилието да си защити тезата? Не че не е редно - тъпо е. И е хубаво  като критикуваш нещо да имаш доказателктва - точно и ясно да се аргументираш. И тъй като по онова време нямаше достъп до филма и хейтърите имаха много малко адекватни аргументи,  сега имат възможността да са по-изчерпателни. И никой не гледа игрални филми за да се информира. За тази цел си има книги. И естествено никой не те кара насила да го гледаш. Просто го съобщих.

обаче е много свежо как ползвате едни и същи аргументи за:
1. изтриването на родовото, историческо, религиозно и културно самосъзнание на дадена нация
2. пробутване на лгбт и другите си лайна

а именно: 'пробвай първо/изгледай пък после коментирай'. Т.е. аз примерно нямам право да се обявявам против копрофилията, не съм пробвала, от къде мога да знам какво извисено удоволствие е и колко примерно ше ми хареса  Laughing Същото е и с този 'филм'. Абе, хубава е гаварата с чуждите икони и личности за пример, но на мен по би ми било интересно фондация Америка за България примерно да финансира един филм за холокоста над 120 000 000 индианци, извършен от демократичните хамериканци...или едно филмче за първите 7 години на Троцки, Ленин и сие в Ню Йорк..за пътуването в пломбирани вагончета от Швейцария за Русия, за хобито на Ягодев, който се забавявал като стрелял по задигнати православни икони и прочее, и прочее интересности...за "върлият антисемит" Хитлер (евреин по майка) с толкова евреи в правителството и евреин министър на пропагандата (Гьобелс), който се е изказал авторитетно: "„Отнемете на един народ историята и само след едно поколение този народ ще стане стадо, готово да бъде командвано и безропотно да следва този, който му нареди какво и да било.“."

изобщо - виж колко мат'риал за филми...да искаш, но не правят бе, даже не се и интересуват...само турското робство им е в устата, нетолерантността на българския народ, несъстоялото се Баташко клане и други такива  newsm78 щеше да бъде странно ако не беше ясна работа като маймунски задник  Mr. Green

# 400
  • Мнения: 21 511
она мен по би ми било интересно фондация Америка за България примерно да финансира един филм за холокоста над 120 000 000 индианци, извършен от демократичните хамериканци...

 Че то има  хиляда такива филми.

# 401
  • Мнения: 781
она мен по би ми било интересно фондация Америка за България примерно да финансира един филм за холокоста над 120 000 000 индианци, извършен от демократичните хамериканци...

 Че то има  хиляда такива филми.

чак хиляди - няма (както няма и официално признато такова събитие в Американската история). И аз съвсем точно съм си задала условието в уравнението 'финансиран от фондация хАмерика за България''. Айде, ще го разширя, че много трудно така - или от БХК, а може и от някое друго НПО на Сорос.

днес съм щедра  Mr. Green

# 402
  • Мнения: 30
Уау, и една година по-късно влезе, за да се оправдаваш...и да агитираш да го гледаме?! А нужно ли ни е? Ако не гледаме този филм, по-неинформирани ли ще сме, относно житието и битието на Апостола?!

Хаха, за какво да се оправдавам? Всеки прави печатни грешки без да иска.  Редно ли е някой да ми цитира грешката в безсилието да си защити тезата? Не че не е редно - тъпо е. И е хубаво  като критикуваш нещо да имаш доказателктва - точно и ясно да се аргументираш. И тъй като по онова време нямаше достъп до филма и хейтърите имаха много малко адекватни аргументи,  сега имат възможността да са по-изчерпателни. И никой не гледа игрални филми за да се информира. За тази цел си има книги. И естествено никой не те кара насила да го гледаш. Просто го съобщих.

обаче е много свежо как ползвате едни и същи аргументи за:
1. изтриването на родовото, историческо, религиозно и културно самосъзнание на дадена нация
2. пробутване на лгбт и другите си лайна

а именно: 'пробвай първо/изгледай пък после коментирай'. Т.е. аз примерно нямам право да се обявявам против копрофилията, не съм пробвала, от къде мога да знам какво извисено удоволствие е и колко примерно ше ми хареса  Laughing Същото е и с този 'филм'. Абе, хубава е гаварата с чуждите икони и личности за пример, но на мен по би ми било интересно фондация Америка за България примерно да финансира един филм за холокоста над 120 000 000 индианци, извършен от демократичните хамериканци...или едно филмче за първите 7 години на Троцки, Ленин и сие в Ню Йорк..за пътуването в пломбирани вагончета от Швейцария за Русия, за хобито на Ягодев, който се забавявал като стрелял по задигнати православни икони и прочее, и прочее интересности...за "върлият антисемит" Хитлер (евреин по майка) с толкова евреи в правителството и евреин министър на пропагандата (Гьобелс), който се е изказал авторитетно: "„Отнемете на един народ историята и само след едно поколение този народ ще стане стадо, готово да бъде командвано и безропотно да следва този, който му нареди какво и да било.“."

изобщо - виж колко мат'риал за филми...да искаш, но не правят бе, даже не се и интересуват...само турското робство им е в устата, нетолерантността на българския народ, несъстоялото се Баташко клане и други такива  newsm78 щеше да бъде странно ако не беше ясна работа като маймунски задник  Mr. Green


     Хахахах - лелее за  какво  говориш  бе?? Каква  Америка  за  България? И аз не  ги  харесвам  нито  АзаБ, нито БХК.  И те  НЕ  са  финансирали  филма, а  една  българка, която  работи  в Абу  Даби.  И още  ПЪРВАТА  СЦЕНА ОТ  ФИЛМА е  едно  "баташко клане". Още  първата! Как  на  някой  би  му хрумнала идеята,  че  се  прикрива  наличието  на  робството в този  филм?!?! Само  на  някой, който  не  го е  гледал.  Дори има  един образ  във филма - този на  Бонър, който  е събирателен образ на всичко европейско и  западно  като  цяло. Та  този  персонаж  обикаля цяла България -  църквите, манастирите и всички  свети  места  и  търси  български реликви,  за  да  ги  открадне  и  занесе в Англия. И не  само  срещу  поробителите  се  бори  Левски в този  филм, а  и  срещу  всички  като  този  Бонър, грабители  на  българските светилища. Такива ги е имало  едно  време, има  ги  и  днес  - постоянно  се разграбва историята ни и  се крадат и продават  на  търгове  в  чужбина наши артефакти. 
    Аз  вече стигнах  до едно  заключение. И то, за  съжаление,  след като вече  писах тук,  че филмът се е  появил в  Замунда:  НЕ  ГО  ГЛЕДАЙТЕ ТОЗИ  ФИЛМ! Ще  се  изплашите. Ще  ви разтърси. Ще  се  отчаяте и  натъжите. Ще осъзнаете, че Левски,  тази  светиня  за  нас, българите, е  умрял  напразно. Умрял е,  предаден от  собственият  си  народ. И  предателството  продължава  вече  години  наред. Ние  не  сме независима  държава  бе  хора! България  НЕ е  независима. А  щом не е  независима, значи  не е  свободна. 
     Може  би някои  похвати  на  творците  понякога  не  могат  да  бъдат  разбрани от  всички и затова  филмът   предизвика такъв спор.  И  затова няма  смисъл  да  се  караме. Стига  толкова. Едно е  ясно - щом  се  говори  против  Америка  за  България и БХК  аз  съм  щастлива, защото  все повече  хора  осъзнават че сме под  чуждо  влияние.  Американско ли, руско  ли, турско  ли, западноевропейско  ли?  Все  тая, щом е  анти-българско.  Бъдете  щастливи.

# 403
  • Вестерос
  • Мнения: 38 272
Да, ще ни разтърси от несъответствията  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт