SUPERNATURAL :-*

  • 20 982
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21 282
Джаред /на първата снимка/ - косата.....  Joy
hahaha

  Joy Joy Joy





простак   smile3532 smile3532 smile3532

# 16
  • Мнения: 6 390
По-скоро лигнИ безподобни Laughing .

Пост 13 от темата е перфектно съвършен Heart Eyes . Приемам го като поздрав Mr. Green и затова благодаря, Лиса Heart Eyes !
За теб:

"Win or lose, you may never come back from that fight."




Прочетох и се радвам на мненията ви за епизода. Днес за съжаление нямам време Confused за коментари и гифчета, надявам се утре.

# 17
  • Мнения: 21 282
Импала  Hug разбира се ,благодаря   bouquet

Утре да се реваншираш с хууубав гифчопад , аз тъкмо ще наваксам днес с епизодите , взимам ги на 1 глътка  Crazy

# 18
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 527
Аз пък си мислех, че на един дъх.  Wink
Чакаме гифчопада.

# 19
  • Мнения: 21 282
Аз пък си мислех, че на един дъх.  Wink
Чакаме гифчопада.
Почти на един дъх  Crazy

# 20
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 527
 Joy

# 21
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Ивекс, аз не се бях  замислила за варианта , че  при положение , ако евентуално Сам е от линията на Авел, то със Дийн може и да не са истински братя. Това ще е много странно и нещо не ми се връзва. Но то пък ако и двамата са от страната на Кайн , нищо не пречи в момент на лудост Дийн пак да убие Сам. И все пак ! Кайн нямаше нищо против Сам, а беше насочен  само срещу Дийн.  newsm78

# 22
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 527
Точно, аз останах със същото впечатление.
В главата ми се зараждат куп теории в момента и най-отличаващата е, че до края на този сезон Сам и Дийн  ще разберат, че не са истински братя и това ще е препратката към 11-ти сезон.
Скрит текст:
Осъзнавам колко тъпо "прозвуча". Peace

# 23
  • Вестерос
  • Мнения: 38 299
Имам някакъв бегъл спомен , че назад в сезоните май разбраха, че не са братя или е било някакъв трик това  newsm78 някой май беше осиновен или и аз не помня Tired

# 24
# 25
# 26
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Имам някакъв бегъл спомен , че назад в сезоните май разбраха, че не са братя или е било някакъв трик това  newsm78 някой май беше осиновен или и аз не помня Tired

Аз не помня такова нещо. Спомням си , че имаха още един полу-брат . Един с руса коса . Нещо стана с него, когато затвориха Луцифер в клетката. Това беше някъде в пети сезон, та не помня вече.

# 27
  • Вестерос
  • Мнения: 38 299
За другия брат помня, че беше умрял, но в серията беше обладан от демон и накрая го освободиха и се сещам после като дойдоха ангелите пак се появи брата, май от ангел беше обладан  newsm78 накрая го освободиха  Laughing

Но и наистина някакъв спомен за другото имам

# 28
  • Мнения: 258
Става въпрос за Адам.



Той беше убит /изяден от таласъми или нещо такова/. Ангелите го съживиха (Закарая доколкото си спомням), защото е Уинчестър и можеше да стане приемно тяло на Михаил (вместо Дийн) и да се изправи срещу Луцифер (Сам). Все още е в клетката с Луцифер и Михаил...

А Сам и Дийн са братя, но може да са взели различен ген от прародители Peace

# 29
  • Вестерос
  • Мнения: 38 299
Да така беше  Joy Явно моят спомен за Сами Дийн е, че имаше серия, в която се чудеха дали са братя, ама накрая се оказа, че са сигурно, затова ми е останало така  Embarassed

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт