След дълга зима слънце изгрява и две чертички озарява(бъдещи мами над 35)

  • 26 772
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 944
Честито Танче, със здраве да си го ползвате  Hug

# 31
  • Мнения: 2 168
Благодаря за хубавата тема, момичета  bouquet

Танче, много добро е станало шкафчето, точно такова ми трябва да прибера всички кутии, кабели и дискове дето Тео ги разхвърля през пет минути

# 32
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Благодаря ви!
Току що ми гръмна ютията  Joy утре ще ходя да купувам нова,дайте идея за модел  newsm78

# 33
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ютията, която върщи работа, е тежка. Миналата година си купихме Тефал, много добра, не беше от кой знае колко скъпите, стотина лв.
Ето я http://okay.bg/Iutiia-Tefal-SUPERGLISS-FV3830

Последна редакция: чт, 19 фев 2015, 16:17 от perunika

# 34
  • Мнения: 2 168
Нашата е Филипс gc 3320 някакъв обикновен модел вече 8-9 години май държи, ама ние и не гладим много иначе е добра

# 35
  • Мнения: 13 944
Моята е Филипс, има опция за самоизключване ако я забравиш  Wink
единствената ми забележка е че капачето на резервоара не е направено добре и лесно се самоотваря.
Купих я през един черен петък  Grinning

# 36
  • Мнения: 7 201
Team work му се вика на това!
Преди време Ава ни беше нарекла творчески колектив.
Така както се бременее по двойки и по тройки, така си правим и темите.
"Сговорна дружина планина повдига!" Simple Smile

Танче, честит нов шкаф. Индийката на телевизора е много важен елемент от интериора. Laughing

# 37
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Ютията вече е оправена, оказа се че само кабелът е прекъснат  Laughing

# 38
  • Мнения: 8 529
За всички, които си мислят, че само при нас има някакви екстри по пътищата и не само там - не е така. И неравен асфалт, и локви, и задръствания (и то не само в пиков час), и закъсняващ градски транспорт, и "мизерия" в супермаркета - всичко си имат хората Wink

# 39
  • Мнения: 7 201
Нали наскоро имахме тема "Мемоарите на една бременна", което се асоциираше с филма, та довечера ще дават "Мемоарите на една гейша" от 21:00ч. по Кино Нова.
Много харесвам този филм и винаги пускам по някоя сълза накрая.

# 40
  • Мнения: 2 501
Даре, разкажи за облеклото им - какво виждаш по улиците, как ходят облечени жените им, умеят ли да съчетават добре дрехите, по-спортни ли са, по-елегантни ли, като цяло. Храната как е?
Танче, браво на теб! Това сама ли го сътвори?  Shocked
Сутринта имах големи емоции - ММ тръгва преди мен за работа. Само че днес отиде с такси, вместо с колата. Някой хвърлил камък през оградата и предното стъкло се е пукнало. Та цяла сутрин се занимавах с полицията, дойде и екип следователи за оглед, много се изтощих емоционално. Явно някой от съседите е подал жалба срещу едни цигани, които се нанесоха в квартала, че секат от парка дърветата и понеже сме най-близо до гората, са решили, че сме ние и трябва да си отмъстят. Лошото е, че както казват полицаите, нищо не могат да им направят, циганите са защитен вид, имат протекции "от горе", много са тънкообидни и трябва да се снишим и да си търпим.  Rolling Eyes

ПП Мамче, и аз много харесвам "Мемоарите..."

# 41
  • Мнения: 2 168
Не съм го гледала този филм, ро антика ли е или дама?

Даре, щях да питам какъв е тоя стъпаловиден режим на работа?

# 42
  • Мнения: 8 529
Кей, много спортуват. Непрекъснато на най-различнш места може да се видят хора, които тичат или имат някакъв групов спорт (йога, гимнастика, тай-чи) на полянка в парка. Повечето са небрежно облечени - дънки, тениска, анцузи ... рускините ходят по-напудрени. Но всички са с направени коси. То точно сега това последното е малко трудно да се види, че духат ветрове и е студено.
Хранана е обилно и доста интернационална. Има много дюнерджийници, видяла съм няколко суши ресторанта даже. Обичайна местна закуска в заведение са две хлебчета, омлет, 5-6 купички с различни разядки (включително овкусени с лук и чесън), салата (малко), омлет, кис.мляко с овесени ядки и сладко. Всичко е в малки купички, но на нас с моята приятелка ни стига на двете да обяд!!!!! Няма обаче никъде под никаква форма комбинация от месо с млечни изделия - пицата е или със сирена или с месо. Преди Пасха прибират от щандовете по магазините всички продукти с мая и май още нещо, но забравих какво.

# 43
  • Мнения: 7 201
Не съм го гледала този филм, романтика ли е или драма?
Драма, Романс, Биографичен
Скрит текст:
Един тайнствен и екзотичен свят, който и до днес таи невероятно обаяние.... Няколко години преди Втората световна война, японско момиченце е откъснато от бедното си семейство и продадено за слугиня в дом на гейша. Въпреки коварната съперница, която поставя трудности на всяка крачка от пътя ѝ, момичето разцъфва в легендарната гейша Саюри. Не само изключително красива и обаятелна, но и умна и образована, Саюри пленява сърцата на най-известните и богати мъже на съвремието си, но не може да има единствения, за когото копнее...

Мимче, изтегли го от нета, няма да съжаляваш. Peace

Кей, много ти се е насъбрало днес. Направи си едно чайче за успокоение.

# 44
  • Мнения: 8 529
Мимче, офисите са отворени определено време. Всеки си има някакви часове, които да работи. Но не отиват вски в 8:30. Част от тях отиват по-рано, част от тях по-късно. Същото и с тръгването. Въпросът е за седмицата да си изработиш часовете за заплатата. Със сигурност има и места с фиксирано раб.време. А за облеклото забравих Wink голяма част са облечени с военни униформи. Някои даге с автоматите си ходят.

Общи условия

Активация на акаунт