След дълга зима слънце изгрява и две чертички озарява(бъдещи мами над 35)

  • 26 787
  • 748
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 353
Здравейте.
Скрит текст:
]Върнах се. Срещата с доц. Тодорова мина доста позитивно. Влезнах точно според определения час. Ведра и усмихната, доста словоохотлива и обяснителна. Разпита ме за цялостното ми физическо състояние и разгледа изследванията, който занесох. Прегледа ме на УЗ и в крайна сметка потвърди хашимото. Според нея е току що активирано / отключено/, макар и явно винаги съм си го носила. Назначи ми NR клетки и PLA. Според това какво ще излезе ще се коригира лечението. Наизписа ми само 7 илачи ooooh! и това ще е в най добрия случай. И 107 ще пия само да има краен ревяш здрав бебок. Говорихме и за храненето и начина на живот. Отворена е за не традиционо лечение в това число без глутеинова диета и т.н. В понеделник ще се разбере ще влизам ли Интралипид и фраксипарин  ooooh! до тогава спорт и разходки всеки ден Naughty

Връщам се да чета  Hug

# 61
  • Мнения: 3 406
Цветенце Hug направила си първата, най-страшната стъпка. Пътя е начертан! Сега стъпка по стъпка ще стигнеш до целта!

# 62
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Танче, много добре се е получил шкафа.
Иги, то би трябвало за евреите да е от Стария завет, а не от Библията.
В синагогите и на Стената на плача мъжете и жените са отделени. За женити мястото е три пъти по-малко. Идвало от това, че жените имат много ангажименти в домакинството (деца,готвене, пране и т.н.) та за тях не било задължително да посещават тези свети места. Само, ако им останело време за това. Докато мъжете нямали били тези обязаности Wink и за тях нямало извинение да пропускат молитва.

Ами той Старият завет е част от Библията. Simple Smile  Hug
Иначе и в джамиите е така - ходенето на джамия за молитва е задължително за мъжете, но не и за жените и затова за тях мястото е много по-малко. Общо взето, колкото и да се мразят, евреите и арабите страшно си приличат - по език, писменост, кухня, обичаи. Както и християнството и исляма, между другото.

# 63
  • Мнения: 2 501
Цвети, отдъхнах си. Цял ден се мотая в темата заради теб и се надявах да не се разочароваш и да не съм те разочаровала с мнението си за Тодорова. Към ин витро ли се насочваш или ще пробвате ин виво?

# 64
  • Мнения: 1 353
Благодаря за новата тема!
Благодаря на Кей най вече, че ме изрита в посока Плевен Naughty
simonap,  доц. Тодорова Плевен преглежда в КИРМ
Даре, много увлекателно разказваш. Четохме те и се посмяхме с ММ.
Танче, може ли малко да ти позавиждам за шкафа…..ма с тоз индийски филм ме изкърти
Кей, много неприятно….на някой раси трябва да им се забрани да се размножават като в Индия.
Ивка, успех утре на прегледа и ще те очакваме с добри новини.
Танзу, така е. Най странното е, че не ме праща на преглед при някой техен гинеколог. Ма нека да излязат изследванията и ще го мисля.
Иги, да нацелуваш Бурак от нас.
Оф сигурно съм пропуснала някой, ма съм гроги и отивам да се постеля до ММ. Той милия се измъчи да ме чака 45 мин пред кабинета.

# 65
  • Мнения: 2 168
Кей, Мамче, Даре, благодаря  bouquet

Даре, мн интересно, а как така държавата издържа ортодоксалните? Казват че са силно вярващи и хоп им плащат издръжка ли?

Ивка, всичко да е наред утре  Praynig

Цвети, по-спокойно звучиш, вече имаш план. Стана ми интересно - предварително ли изписват интралипид и фракси? А безглутеновата диета е добра при Хашимото така ли?

# 66
  • Мнения: 1 368
Цвети, звучиш доста позитивно и мисля, че така ще се развиват и занапред нещата. И както Танзу казва, пътят е начертан! Най-хубавото според мен е, че има открит проблем, който може да се коригира. Хайде, това да е последната пречка пред ревящото бебе Hug

# 67
# 68
  • Мнения: 1 353
Мимче, не е предварително, според резултатите който ще са готови едните в понеделник, другите утре. В случай, че има завишени показатели Naughty Определено за диетата било доказано.
Иви, то сега съм се обзавела с хашим ото Naughty поне миналата година при забременяването не съм го имала newsm78
ММ каза, че сега мисли да ме обзаведе и с Одзеки Котоошу Joy / аз го искам след 9 месеца де/

# 69
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
  tiptoe  tiptoe  tiptoe newsm46  tiptoe  tiptoe smile3524

# 70
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Цвети разсмя ме  Simple Smile браво за прегледа   Hug

Рансън  bye

Манди лека ти нощ и да спиш в кош  Simple Smile

# 71
  • Мнения: 2 603
Цвети, и аз мога да добавя само добри слова за доц.Тодорова, благодарение на нея и екипа от Плевен, е втория запис в подписа ми. Смело напред, пътя е начертан, знам, че вече се чувстваш по друг начин, и аз бях на твоето място  Hug

# 72
  • Мнения: 8 533
Иги, вече съм си посипала главата с пепел и съм си взела бележка да си попълня знаниято по въпроса. Че за резил станах.
Цвети, на какво се смяхте? Ако е за правописни грешки ... от телефона е така.
Мимче, такива подробности вече не знам. Но заради тези ортодоксални евреи има функция на печките "шабат" - в петък на обяд си слагаш вътре сготвеното ядене и се поддържа някаква температура до неделя сутрин. Щото те и ток не могат да пипат. То и те са наложили нищо да не работи през това време. Тук-там някой по-голям магазин си плаща глобата и работи. До и и градски транспорт няма пред това време.

# 73
  • Мнения: 13 973
На мен ми се видя страшно това с автоматите  ooooh!

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 535
 wavey

Почерпете се за първата месечинка на Зори  Hug

Общи условия

Активация на акаунт