Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 14*

  • 18 515
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 935
Сега този епизод съм й ядосана най-много на Сибел. Наистина този път постъпи много лекомислено и разглезено. Какво като я е оставил Йиит? Че тръгна да му отмъщава по такъв глупав начин. Ами той остави Кюбра с бебе в ръката бе! без дори и да му пука какво  еразрушил след себе си. Сибел си мисли, че светът се върти около нея, но не е така. Всеки си има своите проблеми и терзания. Миналия епизод й съчувствах за това, че Йиит я отбълсна по такъв грозен начин, че така я унижи, но този път с тази нейна постъпка съчувствието ми се изпари..

 newsm10

# 61
  • Мнения: 4 830
Това е за ПетяHugприятелката на ГабиHugза красивите й гифчета  bouquet  bouquet  bouquet

# 62
  • Мнения: 12 719


Тез двете ме разсмяха обаче... Joy

# 63
# 64
  • Мнения: 4 830
Й:Кажи, кажи, кажи онова, което си мисилш. Кажи, че всичко стана по моя вина.(
Е:ти сега и  една дума не ми казавй, защото в тоя момент наистина мога да те убия.
Й:Страхувам се. Старухавам се, че ще умре.
Е:Няма да умре, защото дъщеря ти ме събуди. Защото искаше да намеря майка й. Тя заради бебето си трябва да живее. ние да се молим тя да не остани саката с ръцете си.
Й:И саката да остане, но само да живее.Аз ще доведа най-добрите лекари на света, за да я излекуват.
Е:Така ли? А душата й как ще излекуваш? Тя е с болна душа, Йиит, ти й разболя душата. Затова дори сега и да се върне сред нас, ние трябва да я накараме да се хване за живота, защото тя пак ещ направи опит за самоубийство.

Г:Ти умря от любопитство, нека да ти кажа. Аз съм Гюл, прислужницата на Йиит.
Н:Да, и аз повярвах сега.
Г:Работех в един публичен дом, Йиит ми беше клиент, сега ми стана шеф. Аз съм му прислужница, която остава да спи в къщата му.


Е:Йиит, изкараха я от операционната. Утре ще  явиди психиаътр. Тя ще се оправи, ние ще я подкрепим.
Й:Не трябваше да я оставям. Като я видях, че загуби съзнание, не трябваше да я оставям. Казах й, че утре ще я заведа на лекар и я оставих. Трябваше да разбера, че тя има нужда от мен.Тя досега никога не ме е напускала.
Е:Да, и защото в сърцето си не можеше да те напусне, тя затова избра да напусне този свят завинаги.

К:Къде е Елиф?
Й:Кюбра, успоокй се, Елиф е добре. Успокой се!
К:Трябва да видя Елиф, трябва да я видя!

Много тъжно, я!

# 65
  • Мнения: 4 830
Чувството на вина убива Йиит. Ама аз ти казах, бе моето момче, че най-много ще си навредиш на себе си с това отмъщение..

# 66
  • Мнения: 4 830
Ама тази Нериман ме дразни с тази нейна меркантилност, я! Сред всичкото това нея  я притеснява това, че сибел е останала без работа.

# 67
# 68
  • Мнения: 4 830
Дерйа има 29 пропуснати обаждания. нихат й изпраща цветя.
Д:За пръв път в живота си получавам цветя. Колко красиво било чувството от това!

Д:Моля?
Н:Добър ден! Долу съм, чакам те!
Д:Добре.
бележката:Когато видях тези цветя се сетих за теб, може би защото където и да погледна, виждам теб..


Психиатърката: Кюбра, кажи ми сега Кюбра коя е , какво прави?
К:Нямам какво да разкажа. Аз имам една малка дъщеричка, а аз исдках  да я оставя и да ис тръгна. Нямам си никого освен нея на този свят. А аз я оставих. Сигурно снощи се е уплашила много.
П/Оставате всичко това сега, но ми разкажете всичко отначало- как започна всичко?
К:В мига, в който го видях, аз се влюбих в него.
П:В мъжа ви ли? Май се казваше Емир.
К:Не, той освен щастие нищо друго не ми  едавал. Винаги ме е подкрепял, каквото и да правех, винаги беше до мен. Та той не ми е истински съпруг. Той е чичо на дъщеря ми, брат на мъжа, когото обичам..

# 69
  • Мнения: 12 719
Чувството на вина убива Йиит. Ама аз ти казах, бе моето момче, че най-много ще си навредиш на себе си с това отмъщение..

Лиле то винаги така става като копаеш дупка за друг сам падаш в нея...
И аз се ядосах на Сибел,но и на Кюбра това дете можеше да остане без майка,а тя не помисли много затова... Peace


Ама тази Нериман ме дразни с тази нейна меркантилност, я! Сред всичкото това нея  я притеснява това, че сибел е останала без работа.
Ами тревожи се жената че може да останат на студено за наема парички трябват... Joy

# 70
  • Мнения: 4 830
Й:Майко, какво има? добре ли си? майко, защо не говориш? Виж, не се тревожи, Кюбра е добре.

Г:Не може така..Н еможете да я оставите при такова малко дете, според мен трябва да я заведете в болница.
Й:Хайде, майко, хайде, моля те, не прави това.

# 71
  • Мнения: 4 830
Емир каза на професора, че вече е напълно сигурен, че иска да им помогне, че иска да върви заедно по техния път, но че имча нужда от малко време..

# 72
  • Мнения: 4 830
Й:Ало?
М:Йиит бей, казаха ми, да ви взема, пред дома ви сме.
Й:Дойде ли вече време?
М:Да.
Й:Тогава да тръгваме.

Л:Сега пък този кой е? Сега нямам време за теб, г-н адвокат.

# 73
  • Мнения: 12 719
Тея сложиха бомбаааа до гумите на Йиит... Shocked Shocked Shocked Shocked

# 74
  • Мнения: 4 830
Много дълъг епизода тази вечер ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт