Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 14*

  • 18 465
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
# 46
# 47
  • Мнения: 4 830
З:Дъще, бебето плаче, върви да го погледнеш.
К:Остави, то и без това непрекъснато плаче.
З:Боже, боже, ти защо не ес грижиш за бебето си, че караш моите момчета да го гледат.
К:Майко Зелиха, ти не мисли за тези работи, изяж си вечерлята.

В града са станали 8 убийства за една вечер. Също така са били убити и онези хора, с които хората на Йиит са ес спречкали. Селим каза, че могат да припишат тези убийства на тях. Предполагам, че Нихат върши всички тези работи.

Й:Емир, какво й е на Кюбра? Бебето плаче от един час, а тя никакво отношение няма към това.
Е:Имаме големи проблеми, братле. Аз хванах Кюбра да пие лекарствата от майка.

З:Ти имаш да се грижиш само за ед0но бебе, а дори о това не можеш да го направиш? Ти да правиш бебе от Йиит, и после да накарш насила Емир да се ожени за теб.
К:Майко зелиха, ти кога ще се върнеш в онази болница за луди?
З:Ааа, виж я, само! ти върви при онези луди там. Ти коя си, че ще ме гониш от собствената ми къща. Ти какво направи, че накара моя син да се откаже от бебето си.
К:МЧлъкни! Сега за това от мен ли ще искаш сметка ти?
З:Ще искам, разбира се. Коя си ти?
К:Моля те, замълчи! Виж, нямам сили.
Е:Какво става тук? Кюбра! майко! Кюбра, знаеш положението на майка ми.
К:А моето положение? Вие дори не ме виждате тук, коя съм аз, каква съм аз.
Искам да си тръгна, вие не ме пускате. Но и не ме виждате. Ккаво да правя сега?

Й:Кюбра, защо правиш така? Откога не си яла?
К:Не знам.
Й:Но така не може, да сотиш гладна, и да пием само лекарства.
К:Значи вече всеки всичко знае.
Й:Кюбра, недей така!
К:Йиит, уморена съм. Искам непрекъснато да спя, действа ми добре да спя.
Й:Кюбра, ти си много борбена жена, ще се справиш с това. Ще видиш как ще сеи справиш с това. Аз ще ти помогна, утре ще те заведа на лекар, ще излекуват и тялото и духа ти.. Утре ще дойда да те взема.

нихат е убил всички тези хора, защото започнали много да му се репчат. И каза, че поискал да убия змията, докато е още малка.

С:Ти какво си мисилш, че правиш? Кажи на хората си веднага да ме върнат вкъщи.
Й:Сибел, май много са ет разглезили теб. Щом аз съм казал, че ще стоиш тук, значи ще стоиш тук.Това е!
С:Йълмаз, ела да отидем някъде и да си поговорим като хората.
Й:На мен тука ми е добре. Аз като онова псе няма да те оставя на улицата,у ще стоиш тук, вече връщане назад няма. Никъде няма да ходиш. Ние ще се оженим! толкова!
С:Не ме докосвай!

Ш:Г-н Йиит, искам да ви кажа нещо, свързано със г-ца Сибел.
Й:Какво й се  еслучило на Сибел?
Ш:Йълмаз я държи насила някъде.
Й:Сега ще ти задам два въпроса. Първия е: Къде е тая къща? Втория: Ти къде стоиш в тази цялата работа? Защо доносничиш насам-натам.
Ш:Оттговорът на първия въпрос е записан в този лист. А на втория..Според мен вместо да губиш време с изслушването на този отговор, по-добре върви да си намереш любимата, че не се знае този психопат какво може да йстори.

Ш:Такааа. Ти ще отидеш да убиеш йълмаз, после Хаккъ бей ще убие теб и готово! Хайде, собгом, г-н Йиит!

# 48
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 869
Оф, Йиит коя да спасява сега Shocked

# 49
  • Мнения: 4 830
Човекът на йълмаз: Г-н йиит, на мен ми е наредено да не ви пускам вътре.
Й:Ти знаеш ли пътя на кого препречваш в момента?
М:Г-н Йиит, по-добре не се намесвайте в тези семейни работи.
Й:Виж, сега ако нещо се е случило на онова момиче вътре, вие няма да имате семейство, което да дойде на вашите погребения.

Й:Г-н Хаккъ, синът ви е ранен, в момента го карат към болницата1

Й:Сибел, защо правиш всичко това?
С:Какво?
Й:Питам те, защо правиш всичко това?  Защо дойде в тази къща, каква работа имаш тук?Не можа ли да намериш друг, с когото да хойкаш насам-натам. Сега този психопат ли намери?
С:И кой  е виновен за това? Ти мче подтикна към всички тези работи. Ти ме отхъври. С месеци ме караше да ет обичам, а сега ме караш да престана да те обичам. Браво, успя! Любовта на никого не е вечна!

# 50
# 51
# 52
  • Мнения: 12 719


Таз Кюбра... ooooh!
Ми напомни за моите НЕ ПРЕУДОЛЯНИ РАНИ ЯЯЯ Cry

# 53
  • Мнения: 4 830
С:Да се надяваме, че мъжът не у емрял.
Сибел: Селим, ти какво говориш, я? Аз бях тази, която е9два не умрях. Той ми насочи пистолет в главата.
Й:Ти все още не ис наясно в каква беля си ни вкарала, нали? Насила ли те откараха там?
С:Първо ми кааз, че ще ме вземат с кола, за да ме закарат на вечеря с него. Но после наистина насила ме накара да остана там.
Й:Ти си мислиш, че си отмъщаваш на мен, но всъщност ти ни вкарваш в едно много сериозно положение. Как си мисилш, че намерихме адреса на къщата. Натикнаха ни го в джоба, искаха да отидем и да убием йълмаз.
Й:Сибел, колко пъти те предупреждавах! Казах ти, че това е синът на съдружника ми, че не трябва да се замесваш с него. Затова те взех от сета, затова те взех от ресторанта, защото не исках да работиш с този мъж.
С:За всичко си виновен ти! Захвъри ме настрана, сякаш нищо не се е случило. Ти си виновен! Н амен не ми пука какво ще стане на теб и на съдружниците ти, на тази твоя мръсна работа.
Й:Емир?
Е:Йит, ела бързо!
Й:Как8во има? Нещо с бебето или майка ми ли?
Е:Кюбра, прерязала си вените.
Й:Какво? Прерязала си вените ли? виж, Емир, кажи ми истината! Кюбра жива ли е?
Е:В безсъзнание е. Ела, бързо, някой трябва да се погрижи за майка и бебето.
С:Какво има?
Й:Кюбра направила опит за самаоубйство. Селим ти вземи Гюл и върви вкъщи при майка и бебето. Ендер, ти заведи Сибел вкъщи. сибел, добре ли си?
С:Добре съм, ти върви при Кюбра.

# 54
  • Мнения: 4 830
Гюл каза на Емир да не ес безпокои за дома, защото Йиитя  епратила да ес грижи за бебето.

Докторът каза, че се съревноват с времето, за да спасят момичето.

З:Ако й се случи нещо на това момиче, аз после какво ще правя с това мъничко бебе. Коя е тази(Гюл)?
Н:Ай, де да знам, Зелиха хънам. Сигурно е новото гадже на Йиит.
З:Аа, на твоята русокоска какво й стана?
З:И тази е русокоса, ето, че си имаш пак русокоса снаха.

Х: Добре е направила жената. Аз ако бях на нейното място, щях да ит пръсна главата с нещо друго, че поне да изчистми срама, който ни стовари на главата. Йиит ми се обади, за да ми каже, че си ранен. Сега този Йиит откъде научи адреса на къщата ни в гората? Кой му го каза?
Й:Ти ли ми каза заадреса, лан?
Ш:Не съм му казвал, откъде накъде.
Х:Така, тази работа трябва да се изясни, ще отидем в къщата в гората и ще разследваме това, за да разберем кой какво е казал и наредил..

# 55
  • Мнения: 4 830


Таз Кюбра... ooooh!
Ми напомни за моите НЕ ПРЕУДОЛЯНИ РАНИ ЯЯЯ Cry


Диди, аз затова винаги казвам, че не мога да й се ядосвам много на Кюбра, защото нейните рани са скрити в душата й-- Душевните рани са най-страшните.. Най-трудно излечимите..

# 56
  • Мнения: 4 830
Сега този епизод съм й ядосана най-много на Сибел. Наистина този път постъпи много лекомислено и разглезено. Какво като я е оставил Йиит? Че тръгна да му отмъщава по такъв глупав начин. Ами той остави Кюбра с бебе в ръката бе! без дори и да му пука какво  еразрушил след себе си. Сибел си мисли, че светът се върти около нея, но не е така. Всеки си има своите проблеми и терзания. Миналия епизод й съчувствах за това, че Йиит я отбълсна по такъв грозен начин, че така я унижи, но този път с тази нейна постъпка съчувствието ми се изпари..

# 57
  • Мнения: 12 719


Таз Кюбра... ooooh!
Ми напомни за моите НЕ ПРЕУДОЛЯНИ РАНИ ЯЯЯ Cry


Диди, аз затова винаги казвам, че не мога да й се ядосвам много на Кюбра, защото нейните рани са скрити в душата й-- Душевните рани са най-страшните.. Най-трудно излечимите..
О,нее аз мога да и се ядосам ,но това ми напомни за ролята на Серенай която просто ме е карала да рева 3 пъти се опита да умре в ролята си на Йешим 4-тият беше успешен.... Cry и то заради един Чънар... ooooh!
Просто видя ли някой в такова състояние и веднага се сещам за Йешим...
Години минаха вече аз още не мога да приема че този сериал свърши тъй... ooooh!

# 58
# 59
  • Мнения: 4 830
Лайковете на Керемчи Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт