Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 14*

  • 18 468
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 830
Този Хаккъ голямча терца, я!

Адвокатът на нихат му каза, че вече не може както преди да оправя нещата, защото хората от високите длъжности не му помагат. Каза, че вече тяхното благоволение  енасочено към друг или други..

Емир каза на Професора, че в скоро време щели да заведат Йиит пред човека на върха. Професорът веднага се обади на полицая..

Секретарката на Йиит се обади на вестника да им каже, че ще ги съдят за това, че използват по тоя грозен начин името на Йии бей.
Й:Какво става?
С:Става въпрос за новината ввъ вестника, батко.
Й:Каква новина?
С:Ето тази, батко.
Й:Вай, значи Сибел падна толкова низко. Жалко, мноог жалко.
С:Ама този Йълмаз наистина не иска да си вземе урок от някои неща, наистина ще накара Йиит да го убие.

# 31
# 32
  • Мнения: 4 830
 Емир си спомни за полциая Левент, че беше този, който разпитваше Дерйа.
Е:Ние с него се познаваме.
Л:Да, запознанството ни не мина много добре.Но вече можем да бъдем сопокйни, защото сме на една  исъща страна.
Е:Така ли, но аз никак не съм спокоен, затова се отказвам вече от това нещо. Тръгвам си.
П:Тръгвай след него, убеди го.
Л:Емир, моля те, спри! Извинявай, много съм уморен, не знам какво говоря, но нека заради една моя казана дума сега да не есд отказваш от тази работа. Ти заради брат ис влезе в тази работа, а аз също заради подобни причини, затова нека да работим заедно.
Е:И без това нямам към другиго да се обърна.

Нихат се опитва да направи нещо, но не разбрах какво.


 При Емир и професора и полицая дойде главният прокурор на републиката..

# 33
  • Мнения: 4 830
Снеже, миличка, благодаря ти за новата тема! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51  love001  love001  love001

Диди, желая скорошно оздравяване на баща ти, нека всичко много бързо да минава и отминава.. Ние сме с теб, миличка! Hug Hug Hug Hug

# 34
# 35
  • Мнения: 4 830
Тази вечер започва Сървайвър по тв-то на Аджун Ълъджалъ, затова си мисля, че утре рейтинга ни ще е по-нисък дори и от предната седмица.. newsm78 newsm78 newsm78

# 36
  • Мнения: 4 830
Бойче Hug HugМимче Hug Hug Рени Hug HugГаби Hug Hug

# 37
# 38
  • Мнения: 4 830
Ей, гръмна туитъра значи. Керем е на линия и в момента лайква, та фенките са на седмо небе. Ето преди 4 минути е лайкнал това, защото фенката като видяла, че е на линия му се примолила да лайкне и споделеното от нея hahaha hahaha hahaha

# 39
# 40
  • Мнения: 4 830
Хаккъ е много ядосан на Йълмаз.
Х:Аз не съм стигнал много лесно до това положение, не съм станал така лесно Хаккъ бей. Исках и той да стане Йълмаз бей, но май това не е толкова лесно.

Главният прокурор се опитва да убеди Емир, че постъпва правилно и го увери, че ще направи всичко възможно да не пострада брат му.
Е: И без това, че вие стоите начело на това разследване, ми увереност и чувство за сигурност.

Значи тази мафия не ползвала имейли, когато говори за незаконните си работи, че не говорели по телефона за това и че сменяли телефони на всяка минута.. Само да отбележа, че преди малко Йиит говореше по телефона с някого и спомена за тази работа с изпирането на черните пари и накрая каза: По-добре да ен говорим за тези работи по телефона.
Но преди това каза много работи. Надявам се, да не е това големия коз, който нихпат ще използва срещу йиит.

Сибел напук на Йиит е решена на отиде на среща с Йълмаз-
Майка й:Сибел, дъще, този мъж ти изгори само билбордовет, в които ти беше сама. Сега като види тези снимки ще дойде и ще изгори къщата над главитге ни.

сибел си спомни тази сцена, в която Йиит й каза, че всичко е свършило и сибел: Тази работа няма да свърши само защото ти казаваш таак, Йиит бей. Тази вечер ти ще дойдешщ на моята врата и аз ще ти кажа, че всимко е свършило.

Дейра отиде пир Нихат

Н:Спря ми дъха, предполагам, че тази вечер ще имамч нужда от един сърдечен масаж.Когато ми каза, че ще идваш тук, краката ми и ръцете ми се преплетоха. Понеже не знаех какво обичаш , приготвих от всичко. Риба, месо, постно. Но също така приготвих и спагети.
Д:Ти ли ги приготви?
Н:Да.

# 41
# 42
# 43
# 44
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 873
Много хубаво им се получи сцената на Йиит и Кюбра... Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт