Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 14*

  • 18 461
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
 Hug Hug Hug

# 17
# 18
# 19
# 20
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Керемчи с тия цайси Crazyпъч та дрънка

# 21
  • Мнения: 4 830
Момичета, привет, закъснях тази вечер, че едни гости имах.. Но преди малко си тръгнаха.. Какво изпуснах newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 22
  • Мнения: 4 830
Този Шахин много мръсно играе бе. Накара едни папарак да снима снимките на Сибел и Йълмаз и му казва какво да пише като заглавие на жълтото издание.

Вай Хаккъ като идея предлага на името на върха да изперат черните пари в Булгаристан в казината за хазарт. Йиит го вика човекът от върха. Викат му Батко.

Х:Подготви се за среща с него. Не се знае той кога  икъде ще пратят да те вземат, за да те отведат при него.
 Хаккъ разбра, че нихат се среща с Дерйа.

Х:Виж, Нихат, Батко ме накара да отида при него.
Н:Какво има, някакъв проблем ли има?
Х:Не, знам, но ти направи необходимите подготовки за срещата
Н:Разбира се, има ли нещо, което да иска от нас?
Х:Да, този път иска да заведем при него и Йиит?
Н:Това пък защо?
Х:Защото чул за славата му  и иска да се срещне с него.
Н:Да не съжалява после.
Х:Какво каза?
Н:Нищо, казах само, че ако иска да ог види, з-начи има нещо наум.

Полицаят пак притиска Деряа да им помогне със слагането на микрофони в къщата на Нихат.
Д:Но аз вече го напуснах. Нямам нищо общо с него.
П:Дерйа, трябва да ог направиш, нямаш друг изход. Обади се на Нихат.
Д:Защо ми причиняваш това?


К:Добре дошла!
Д:Май довечера ви трябвало детегледачка.
К:Да, щели сме да излизаме на вечеря.
Д:Кюбра, искам да ти кажа нещо. Аз се срещам с един човек
К:А, така ли, хубаво.
Д:Браво, Дерйа, я! Аз така ли ти правя?
К:Е, с кого се срещаш?
Д:С г-н Нихат. Алоо, казвам ти Нихат, за който казвамече е мафия.
К:Добре, занчи Нихатн.
Д:Да, и Йиит ми е ядосан много. Не иска да се среща с него. Но занеш ли от какво се страхувам, че вместо той да ми навреди, май аз ще му навредя на него. Имам чувството, че нямам право на нищо добро и красиво на този свят.

Зелиха каза на Емир, че иска и нея да я заведе на вечеря, но на завадение край Босфора..

# 23
# 24
# 25
  • Мнения: 4 830
Е:Догодина  ще дойдем с Елиф тук, какво ще кажеш? Какво ти е? Н ети хареса храната?
К:Хареса ми.
Е:Искаш ли после да отидем на к7ино.
К:Може, но по-добре да си отидем вкъщи.
Е:Кюбра, ти на мен ли си ядосан. Затова, че не те пратих в Кайсери, че не дадох бебето на Йиит. Как да поверя бебе на Йиит? Ти мен ли се опитваш да накажеш или пък Йиит, или пък себе си.
К:Да наказвам ли? Че аз нянам сили за нищо. Много съм уморена.
Е:Но ние трябва да живеем заради Елиф, Кюбра. Не заради нас, не заради другите, а заради Елиф. Тя има нужда от нас. Аз имам нужда от теб.
К:Знаеш ли, сутрин не ми се става, и да стана гледам половин час в стената. Н емога да дишам, сякаш имам голям камък върху гърдите си, никой не иска да го махне от там. Като виждам хората около метн така безгрижни, всеки със свояа живот и семейство, виждам, че аз нямам за какво да ес радвам.
Е:Кюбра, ти имаш нужда от лекар, ще те заведем, за да се почувстваш по-добре.
К:Н еправи нищо за мен, аз нямам сили да ес занимавам със себе си. Затова и ти не се занимавай. Защото ако я нямаше Елиф, аз досега сто пъти да си бях посегнала на живота. Все едно в момента изживявам едно много дълго продължаващо самоубийство.

Зелиха каза на Дрейа, че е много объркана. Н езнае на кого е бебето, защо Емир и Кюбра са ес оженили. И Дерйа се опита да й обясни положението, но нещата много объркани бе, че дори и аз се обърках hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 26
# 27
  • Мнения: 4 830
Кюбра като видя Йълмаз и Сибел: Вай бе, каква голяма любов била тази между Сибел и Йиит, явно аз не съм я  разбрала.
Д:Ти полудяла ли си, Сибел? Защо го повлече този йълмаз тук, искаш да накараш Йиит да го убие ли?
С:О, това нищо не  е още. Аз така ще го подредя този Йиит, че той ще съжалява за много неща.
Д:Сибел, осъзнай се какво говориш. Защото тези хора са мафия, ако рекат да направят нещо, го правят. Щ енакараш йиит да убие Йълмаз, после бащата на Йълмза ще убие Йиит. Ти това ли искаш? Откажи се от всичко това.
С:Не, аз все още не съм казала последната си дума. Въобще нсе ме интересува кой какъв е.

Йиит каза,че ще идва български преставител на казината и ще си водят преводач със себе си и ще говорят за тази работа с изпирането на черните пари.

Емир разбра, че Кюбра пие лекарства..

Е:Кюбра, ти тези лекарства откгога ги пиеш? та ти ис майка, първо трябва да помислиш за бебето си.
К:=Не, аз много добре знам, че си имам бебе,но много добре ми действат тези лекарства, да спя е много хубаво. Знаеш ли, вече ми дотегнаха и бебето и майка ти. Добре, че ти си тук, да се грижиш за тях.

Хаккъ видя снимките на Йълмаз и сибел..

# 28
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 855
 wavey

# 29

Общи условия

Активация на акаунт