Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 66

  • 35 751
  • 748
  •   1
Отговори
# 195
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Аз да се допълня: много ми се дояде суши, като видях снимката на Фея. Събота или неделя ще се прави.

Аз съм много алергична към черупчести морски дарове. Ако хапна дори малко парченце, трябва да пия веднага противоалергични и отделно прекарвам ноща в тоалетната. За щастие риба мога да ям и обичам.

Ох, нямам търпение да видя какво ще стане с рецептата за хляб.

# 196
  • Мнения: 8 163
Фрея, кипвам вода, махам я от огъня и в нея слагам тънки резенчета пресен джинджифил, портокалови кори и канела. Оставям това да се запарва 10-15 мин и пия.

# 197
  • Мнения: 284
Аз пък ще отчета  Grinning
Днес кардио ден - размазах се с TapouT XT - Plyo XT, 45мин.
Че натоварва си натоварва, че интересно да, но ако не се приземяваш леко и нямаш техника на 2-3 места хубаво можеш да си докараш травми в коленете и торса. Ей, туй момче значи  Joy
Тъй де, довърших доволно с 30мин. йога - Power Yoga - Flexibility with Rodney Yee и малко ми беше.

Би, зинтригуваха ме упражненията Tapout XT, но не мога да намеря цялата програма. Можеш ли да ми дадеш някакъв линк, от където да ги изтегля?

# 198
  • Мнения: 2 545
Симпа, къде намери петмез от фурми?

Купих го от здравословното магазинче, от което пазарувам най-често. На вкус много напомня рачел Grinning.

Чай от джинджифил приготвям обикновено в голяма кана (около 1 л.) - стига ми за цял ден Grinning. За това количество настъргвам на ситно 1 суп.л. от суров  джинджифил, после го попарвам с кипяща вода и го оставям да кисне поне половин час. Обикновено слагам вътре и пакетче любим чай за няколко минути.

# 199
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Тед , сега ако кажеш кое е заведението и къде се намира ааа,  цена няма да имаш. А за спининга  съм пас, Съпружето няма начин да гледа и тримата,докато аз се кефя.  ooooh!

Бистро "Рома" .
Скрит текст:
Като идвате от Поморие карате само направо по околовръстното, влизате в морската и ако знаеш къде е "Флората" точно над нея се намира, то може само надясно да се завие Т образно кръстовище е, Рома е малко над ъгъла, на самия ъгъл има паркинг, а срещу заведението има стоянка за таксита. Ако не знаете къде е "Флората", като влезете в морската по околовръстното пак, гледай отляво има много малки магазинчета за цветя, за разни сувенири, на самия тротоар/пешеходна зона в самата градина, има и 2 пешеходни, голеееми пешеходни една до друга, блоковете са стари нискоетажни. Ако стигнете до едни скъпарски стъклени сгради, подмини сте и трябва да се върнете.
А! И за малко да забравя - имат много хубав детски кът  Party
Спининга е в мол Галерия, там има и Тон Бонбон и кино  Party Аз ако съм на мъж ти- оставям принцесите долу в Бонбона и с баткото на кино  Mr. Green

Би  Hug

Спининга беше супер, планът ми е изпълнен.

Опитах се да ям след тренировка "ц" - трудна работа. Защото е късно, ако беше по друго време на деня е друго.

Агентка, много интересно за мидената диета  Hug  Те почти никакви мазнини нямат, само протеин  Party

Фея, не ми се вярва някой да е уведомил админите, по-скоро сайта нещо се е бъгнал  Peace

# 200
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
Отчитам се с последна W6 тази вечер. Противно на всякаква логика се прибирам, мия, вечерям и след това тренирам. Буквално ставам от масата и пускам БР. Но иначе ще мисля само за храна... Rolling Eyes Пък и гледам да не прекалявам и май не ми пречи...

# 201
  • Мнения: 178
Ау, ау, да се похваля - днес на тренировката имаше бая клекове и кака ви Тиква вече кляка дупе до пети!!! При това си гони бройките, стой та гледай! Хапнах каквото бях замислила - банан и пилешко шишче и съм щастлива.  Crazy

След 2-3 дни трябва да ми идва и леееко усещам, че силите ми ме изоставят. И ПАК въпрос (момичета, само ви тормозя с въпроси) - тренирате ли по време на цикъл? Аз пропускам само 1-2 ден, но след това нямам проблем.

# 202
  • Мнения: 210
Отчитам тичане и после ден 5 от седмичната на Руми. Накрая направих и хубаво разтягане.

Днес синът ми има рожден ден и правих торта без брашно и без захар. Нспоследък много често я правя, понеже на децата им харесва. Преди правех сурови торти, но на тях им липсвс мириса на прясно опечено във фурната. Та тази торта, основата е 3 яйца,  1 пакет накиснати фурми и след това блиндирани на каша, доволно количество какао, кокосови стърготини и малко кокосово маслоо за да стегне като изстине. Отгоре сложих боровинков суров крем по вдъхновение на Мис Дрийми. Много се хареса.

# 203
  • София
  • Мнения: 655
Аз тренирам, даже днес по случай 1ви ден отчитам 35 мин. монотонно кардио на кростренажора + 15 мин. корем с Джаки и то след работа, за което рядко имам сили.
Сготвих задушени броколи и печена сьомга, които поливам с розе, защото ТДИ каза, че е полезно...  Embarassed , а и десерт гранола...за детето... уж...
Агент, значи и перфектните страдат   Grinning е, с бяло вино и миди...   Mr. Green
Теди, това лято ще дойда и аз да опитам тез влусотии.  Hug
Аник, да ти е живо и здраво момченцето!
Любе, да оздравявате!
Ние заминаваме на Боровец, но само мъжа ми ще кара, а аз малкия ще кача на ски и ще тичам по него.

# 204
  • Мнения: 6 978
Фея, всеки път като видя, че си писала се приготвям да огладнея!  Blush И често отмъквам по някоя идея.   bouquet

Фит, точно по време на цикъл съм желязна с тренировките. Бях поствала даже по едно време по темата една статийка, обясняваща защо с изключение на много болезнените случаи (или примерно жените с менорея), тренировките по време на цикъл могат да са дори по-добри от обичайните. Eто я: http://www.womenshealthmag.com/fitness/period-workout

Аз също като Непокорна не мога да тренирам съвсем на гладно. По-лесно ми прималява и тренировките стават по-слаби. Това не важи само за тичането - не мога да тичам след ядене.

Отчитам Insanity Max 30: Max Power. Имам чувството, че съм започнала да си напомпвам краката от втория месец.  Shocked

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Докато ви четох лигите ми потекоха. Риба мога да ям всеки ден.
Бързо да оздравяват болничките мъници - Любче, Яна! И малкият го тръшна нещо, но като че ли бързо го преборихме.
За днес любимата ми силова със собствено тегло, а именно Max Out Strength + стреч около 20 минути
Препоръчвам я даже като отделна тренировка за любителите на лицеви опори  Crazy.
И аз тренирам на макс по време на цикъл. Преди първото ми раждане припадах от болка всеки месец. Нон-стоп на течен аналгин и аулин.
Сега вече не го усещам, знам си деня, даже и часа, и се подготвям Wink. Тогава са ми най-качествените тренировки. Проблемни са ми предните няколко дни. Подувам се и задържам вода.

Преди тренирах основно сутрин и винаги на гладно - кардио или силова, няма значение. След това ям стабилно. Закуската ми е най-калоричното хранене за деня, независимо на какъв режим съм била в момента.
Сега, поради определени обстоятелства- съседи, не мога да тренирам сутрин в шест с якото скачане на Шон и тренировките са ми вечерни. Определено ми беше трудно да свикна. Зареждам с  въглехидрат половин час преди тренировка.

# 206
  • Мнения: 1 086

Би, зинтригуваха ме упражненията Tapout XT, но не мога да намеря цялата програма. Можеш ли да ми дадеш някакъв линк, от където да ги изтегля?

Заповядай - http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4057728

Но споделям само, че аз не съм луд фен на програмата, ползвам само 2-3 тренировки от нея  Wink

# 207
  • UK
  • Мнения: 600
Отчитам Ripped in 30, level 2. и ден 5 йога.
Лягам като пребито куче да спя след един топъл билков чай и малко нерви хрълени по бюрокращина и кандидатсване за детски градини. #2gunfire #Cussing out

По случая планирам утре сутрешно да се разбия с кардио, дано ми се получи Peace

Симпа, експериментирай с хляба и дано ти хареса! Иначе и аз редовно ползвам хранителна мая. Слагам я най-вече на паста и веган бургери разни , но идеята ти за пармезан от мая и смлени бадеми е страхотна! Ще я приложа в най-скоро време!

# 208
  • Мнения: 8 163
Най-сетне ми остана време да пусна темата за веганизъм, суровоядство и спорт. Моля ви, давайте предложения с какво и как да я направя по-полезна.

# 209
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз я харесвам много Тапаут програмата, въпреки че не съм я спазвала като програма. Тренировкете са добри  Peace
Фрея, аз с трепет чаках да се изкажеш точно ти по въпросите с косата, а ти ще си мълчиш  Sad  Hug

Общи условия

Активация на акаунт