К.О.Т.К.И.-те [12]

  • 23 232
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 031




Ние сме клуб, който съществува няколко години, но чак сега излизаме на светло, така да се каже  Mr. Green Както виждате, котките е анаграма и означава Калдаръм Ориентирани Тайни Кокони Истанбулски.
Ние поддържаме туристическата тема за Истанбул, но даваме наставления и за останалите части на Турция (без ол-инклузив комплексите). Та, решихме да разширим "бизнеса" и вече си имаме нова общо-културна тема.

Ако харесвате Истанбул (или нас Laughing) добре сте дошли. Готини сме! Laughing

Старите теми:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Актулната туристическа тема за Истанбул

Истанбул street view

Истанбул на живо - камери из целия град

# 1
  • Мнения: 6 031
Хайде, заповядайте!
Нещо, ако съм пропуснала, казвайте!

Пина, чудна музика си пуснала в старата тема!   bouquet

# 2
  • Мнения: 11 747
Ех, там, в Дубай, сигурно е звучало много грандиозно и внушително, предполагам с хубаво озвучаване... Много ми хареса варианта с табла импровизациите, даже се разтанцувах на стола, както си седя  Joy 

# 3
  • София
  • Мнения: 413
Мими  Hug Благодаря за пролетната тема   bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 6 031
Ех, там, в Дубай, сигурно е звучало много грандиозно и внушително, предполагам с хубаво озвучаване... Много ми хареса варианта с табла импровизациите, даже се разтанцувах на стола, както си седя  Joy  
Пина, беше невероятно!
Не само тази музика, а всички, които имахме щастието да чуем. Даже най-много ми харесаха арабските песни, без изобщо да знам кой ги изпълнява.
Ще се пробвам да кача още нещо в Ютуб, но за съжаление не съм много в час с това и затова на първия клип, който качих, качеството се развали тотално.  Embarassed
При мене клипа е пълно HD и звука е супер.
Имам и клип, който съм снимала от лодка вътре при фонтаните, но там звука е малко слабичък.  Laughing

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 248


Мими, благодаря и аз за темата,  Hug дано я изпишем бързичко и само с хубави неща. Много хубава пролетна котаранка.  Heart Eyes

Ексайдетче, бързо да се оправяш.  Hug

# 6
  • Мнения: 3 371
Аз се чудя къде сте се скрили, а то нова тема сме имали !  Crazy

Мимии,  Heart Eyes благодаря ти за новото ни уютно местенце и че си го украсила така красиво пролетно !   bouquet

Благодаря ти, че сподели и тази красота с нас - гледала съм доста клипове от това място и винаги настръхвам, когато чуя музиката и видя тази невероятна водна феерия !  Heart Eyes

Пожелавам бързо оздравяване на болниците ! Пращам много цунки на мъниците ! А вас ви обичам и ми липсвате, ама нямам време да се обърна !  Sick

Един армаган за новата тема от мен !   bouquet

https://www.facebook.com/video.php?v=860965793960832&fref=nf

# 7
  • София
  • Мнения: 13 149
Мимми,   bouquet

Аз се записвам с истанбулски мачки (снимката е от Фейсбук):


# 8
  • Мнения: 659
Много моля всички болни веднага да оздравяват! В тази тема само да сме здрави и усмихнати!
Мимии, брагодаря за темата!
И имам съществен въпрос, дами: кога ще ви видя, а?
Стига със зимната летаргия! Искам да ви водя на театър в Младежкия. Имат страхотна програма и мога да поръчвам по телефона билети. Утре ще предложа нещо, а вие се настройвайте на културна вълна.
Хайде, лека!

# 9
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Запис.
Наминавам по малко да ви видя. Не ми харесва да чета,че имаме болни, моля ви, оздравявайте! Прегръдки за всички ви!  Hug Hug

Последна редакция: вт, 24 фев 2015, 22:38 от angelina.bgk

# 10
  • Мнения: 27
Мими   bouquet

Фонтаните са мечта и аз мен, снежния Истанбул също   Simple Smile дано да ги видя на живо  Simple Smile

# 11
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 262
Мими,  Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 14 418
Добро утрУ!  bouquet
Май съм най-поспалива  Confused
Мимии,благодаря за темата   bouquet
Здрав и хубав ден за всички и малки Heart Eyes и големи Hug
Пък ако и Слънчо грейне,ееее направо пишете ме в графата щастливка Laughing

# 13
  • Мнения: 4 571
Благодаря!

Тоя сайт нещо много се бъгва.

# 14
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
 Hug Heart Eyes Мимче  bouquet

Бързо оздравяване на всички! И на малки,и на големи!
Това ухо да те боли аз тая болка дори не мога да я опиша,аз се криех в тоалетната
,виех от болка вземах аулина и така тръгвах из стаите,миналото лято на работа.
Ексайтедче,да слагаш шапка обезателно,При нас една задушлива мъгла вчера,и
не е така топло.

Чета книгата за Рафа.Много ми е интересно.
Пине,видях и книгата на 10`с ,не знам дали написах тука,кулинарна,аз много я харесвам
как пише и анализира тази жена и сега ще си купя и книгата.
Пине,написах твойто име в спортна тема,вместо Нане Mr. Green Mr. Green Laughing
Хелънче,Пине -темата за Съла е много интересна,ей на научих че Ерко е кюрд! Rolling Eyes Crazy Wink

Общи условия

Активация на акаунт