Баба Марта наближава, АВГУСТовско бебе вече шава (5)

  • 35 592
  • 733
  •   1
Отговори
# 120
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Май започва да ме отпуска Rolling Eyes Стягане има рядко. Дано всичко е все така, че така ми се иска да отидем на вилатаа... Но от утре никаква работа - поне за няколко дни Peace

# 121
  • Бургас
  • Мнения: 723
Интересното е, че храната ми харесва, просто не се храня повече от нормалното.
това си е просто идеално Peace
моята док казва,че до 5-6 м е неоснователно да се качват кг.
След 6 -ти е нормално ,но с мярка,тъй че ти вървиш чудесно.

Недялче, мерси за отговора  Hug Ще попрочета и аз малко за тях, а ти къде си виждала да продават, в специалните бебешки магазини ли?

Има ги в някои детски магазини,но предимно он-лайн пазаруват познатите ми,
от Бг. и чужди сайтове Peace (просто е по-изгодно Wink )

Краставичка скоро не е писала,дано са добре.

Ягодка как си?
Ивето/itudzharova  също не е писала как е след серклажа.

Жанинка почивай си! Hug

# 122
  • Мнения: 90
Ще помоля новите мамита да ме потърсят във Фейсбук и да ми поискат приятелство, за да ги добавя към групата. Е-мейлът ми е antonia02@abv.bg , Antonia Dimitrova. На снимката целувам русия си син.

# 123
  • Мнения: 368

Късметченце - сетих се за теб, къде си, как си?
[/quote]

Ехоооо тук съм tai, всичко е наред, благодаря, че попита   bouquet Добре съм с изключение на мигрената, която имах преди 2 дни, в продължение на 6 дни ме боля зверски, ходих на невролог каза, че имам мигрена и ми изписа само ефералган  Sad Дебелея, скучая, на моменти излизам, защото все няма с кого, гледам да се разхождам всеки ден (макар и сама) за да се разсейвам, че нали все мисля в бебето и имам чувството, че от напрежението ме избива на главоболие  Crazy

Момичета всеки ден ви чета  Peace

# 124
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Интересното е, че храната ми харесва, просто не се храня повече от нормалното.
това си е просто идеално Peace
моята док казва,че до 5-6 м е неоснователно да се качват кг.
След 6 -ти е нормално ,но с мярка,тъй че ти вървиш чудесно.

Ах, успокоих се, защото, като бях на преглед преди дни помощник докторката ми кресна "Ама ти си качила САМО почти половин килограм" и се зачудих, защото ям нормално пък... ; )))
С предната бременност качих общо 12, като след раждането излязох с +3кг.

Въпреки, че не знам пола на бебето съм мноооого щастлива, защото доста често го усещам вече... бях забравила какво е.

Хубава вечер!

# 125
  • Мнения: 162
Момичета утре съм на ЖК, от сега говоря на бебо/а  да се разкрачи Grinning утре и да може да се закича с лентичка и аз ... то щъркелче беше.

# 126
  • Варна
  • Мнения: 365
Общо съм изпуснала около 20 страници, кога ще наваксвам не знам   ooooh! Надявам се всичко да е наред при вас, сега набързо искам да се запиша, после ще чета  Laughing
Моят корем е като на Ани Бани по размели а съм в 15 седмица!! Как може? Защо толкова бързо расте? Малко почвам да се притеснявам вече #Crazy

# 127
  • Мнения: 656
Добре дошли на новите мами.    bouquet
Ето ме и мен на отчет. Вече на 100% е момиченце, ако може и на мен да ми сложите розово щъркелче. От днес и аз съм на магнезий заради контракции.

# 128
  • Айтос
  • Мнения: 358
И аз пак да питам, че така и не разбрах  Rolling Eyes Как точно усещате контракциите?? Имате ли болки? Само стягане ли е? Ако ви боли- как? Като при цикъл или по друг начин?
Питам ви,защото имам някакви болки от време навреме, ама не усещам стягане. А и имам доста мекичко на корема и не мога да разбера дали е твърд или не  Confused Болките може да са от газове  Embarassed , че напоследък имам доста  Sad Абе тези дни ме е боляло къде лине из корема, но не мога да разбера къде точно, някъде си там- вътре  Sad

# 129
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Добре дошли на новите момчета!
Станахме ли вече 100? Hug
И аз имах контракций,но отминаха сами не съм пила нищо.

# 130
  • Варна
  • Мнения: 365
Жанинче, дай си малко почивка   bouquet

Вчера докато бях на работа, ММ и детето са прекарали сутринта в спешния кабинет- Габи получила стомашни болки, със съмнение за апендицит, уж не била за болница но трябва да я наблюдаваме известно време...Моля се да ни се размине, че ще откача ако трябва да я оперират  Praynig

За проблемите с тоалетната- аз миналата бременност я изкарах със страшен запек до края, от срам да кажа за проблема. Къде ми е бил акъла не знам  ooooh! Една вечер до спешен кабинет стигнах след по-обилно хапване. Сега веднага взех мерки, изписаха ми едно сиропче- действа много добре.

Качила съм 2 килограма, но много ми личи. Колежката ми е в 6 месец, моят корем е по-голям от нейния  Laughing Тези дни и аз ще ви пусна снимка, надявам се да не раста все с това темпо, че остава доста време до края. Тестените закуски сутрин са виновни, но на работа няма какво друго да хапвам.

Аз пък забелязвам напоследък, че повечето деца са одрали кожите на майките си, без значение дали са момичета или момчета. Моята щерка е взела и от мен и от татко си, като я видят с мен казват , че на мен прилича, като е с баща си казват , че прилича на него. Но повече на мен Simple Smile

Ние животинка нямаме, радваме се на чуждите. Много обичам животни иначе  Heart Eyes Габи преди няколко дни , леко разочарована каза " Ех, много исках да си имаме коте, а ще си имаме бебе"  Joy

# 131
  • Мнения: 106
Shhhht.secret какво сиропче ти предписаха,ако не е тайна ?  Whistling

# 132
  • Варна
  • Мнения: 365
Не е разбира се Simple Smile
Lactulose-MIP

# 133
  • Мнения: 106


Мда... и аз него пия,но няма кой знае какъв ефект при мен Sad Благодаря ти все пак  Hug

# 134
  • Мнения: 106
Това и на мен ми го изписаха, но не ми върши никаква работа за жалост.  Сега забелязвам че имам запек една седмица преди да влезна в нов  месец. Другата седмица влизам в петия месец и сега пак имам проблем. Когато влизах в четвъртия,  беше по същия начин.

Общи условия

Активация на акаунт