Баба Марта наближава, АВГУСТовско бебе вече шава (5)

  • 35 610
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 224
И на теб добре дошла!  bouquet

# 46
  • Мнения: 106
Здравейте и от мен Simple Smile
Да се запиша и аз в новата темичка, добре дошли на новите мами, страхотно е че продължаваме да се увеличаваме. Време е вече само за хубави новини, лошите новини да останат в старата тема  Simple Smile
Болничките бързо да оздравявате.
Queen E, мила, днес трябваше май да те изпишат, как си ?

# 47
  • Дупница
  • Мнения: 76
Здравейте мами,да се запиша и аз в новата ни темичка,Анабел поздравления   bouquet
За жалост почвам с оплаквания-от вчера една хрема ме измъчва,направо ужас.Цяла нощ не съм спала от днес и гърло за капак,температура.
Доки ми опрости АБ за сега,но да видим как ще съм до утре.Ще търпя няма как,толкова ме е страх сега за бебето.
Хич не мога да се съсредоточа Confused ще опитам да поспя.

Извинявам се за негативния пост,на всички болни бързо оздравявяне.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
didka882, не ти ли препоръча да пиеш нещо? Съжалявам, че си болничка, но скоро ще свърши тази зима...

# 49
  • Мнения: 162
Добре дошли на новите мами   bouquet
Относно имената - още от началото си имам и за момче и за момиче. Мъжкото търпи промени, но женското ми е любимо от години, а и има символика, нещо на което държа.

# 50
  • Мнения: 112
Момичета, от няколко дни усещам нещо като много слаба вибрация под пъпа, ниско е. Та се чудя перисталтика ли е или...  newsm03 ЗНам, че при първа бременност се усеща късно, но ми е много странно  това усещане. Когато е перисталтика е по-силно , а това е съвсем слабичко, едва доловимо... А и бебче е още ок. 6 см.

# 51
  • Мнения: 41
Привет,

вие как сте с пипето откакто сте бременни? Simple Smile моето е като в мъгла, ту го има ту го няма, но май през повечето време го няма Simple Smile а пък ми трябва и е добре да го има.. в тази връзка да ви питам, лекарката ми каза да си направя определени кръвни изследвания и каза да ги направя на гладно и аз забравих за това че трябва да съм гладна... сега май трябва да ги повторя или да попитам кое изследване е задължително да е на гладно да не ги правят всичките пак...

и аз съм сред учащите се майки - уча дистанционно втора магистратура в сфера, която ми допада - тоест, специализирам се по-тясно. Доста е трудно с едно дете, а с две деца.... направо ще мина на следващото ниво на играта Simple Smile)
а и друго си мислех, това може да го кажат майките които чакат трето - как се справяте с две? не мога да си го представя - едното реве, второто реве, едното иска на ляво, второто на дясно, или пък ако се сбият, ами ако се наранят, а следобедният им сън ако е по-различно време? Почнала съм леко да се психирам... при нас разликата на мъниците ще е около 3 годинки (+- 1 месец) и баткото ще тръгне на градина от септември, така че ...ако е здравичък, а дано да е, няма да е вкъщи през деня. Май от рано трябва да се снабдя с успокоителни... Simple Smile

чинно си чакам прегледа на 4ти март и се чудя ще ми каже ли полът тогава или още няма да се види Simple Smile Така, като знам полът, ще ми е по-лесно някак си да се настроя, да мога да си говоря с мъника и да купя шапчица синя или розова.

Мис Сузи, добре дошла и лека бременност Simple Smile

съншайн, нямам статистика тука Simple Smile гледах китайският календар, после и този на маите, според китайският синът ми трябваше да е момиче, а детето сега - момче, според маите - синът ми са го нацелили, а това бебче би трябвало да е момиче - ще видим Simple Smile

Криската, честито щъркелче Simple Smile

ние сме любители на животните сред природата, у дома - не. Преди да забремения с баткото имахме йоркшир, много готино и много своенравно и лаещо с повод и без повод малко сладко кученце Simple Smile Ами дадохме го на родителите ми да го гледат на двора при тях... но пък има и много примери за приятно съвместно съжителство с домашен любимец, само че ние не сме сред тях Simple Smile

Вайла добре дошла и на теб Simple Smile

# 52
  • Мнения: 141
Привет, момичета!
Да се запиша е аз - втора бременност - термин 6.08.2015  Simple Smile
Лека бременност на всички!!!

# 53
  • Мнения: 440
Здравейте и от мен,
Анабел- благодаря за чудната темичка  Hug

ava77 и Wailla, добре дошли, желая Ви весели моменти във форума и мнооого положителни емоции:)

bubs69, elinoriks, ANI BANI- мерси за нощниците за кърмачки, мнооого ми харесаха и ще си поръчам newsm10

Koralche- и аз съм като теб, мнооого разсеяна и разпиляна. Споко, това сигурно е от мисли за бебето
 Wink

Nedialka_81- срам, не срам, имам питане. Беше споменала, че с предната Б. си имала ниско разп. плацента, като при мен сега. А аз понеже забравих да питам лекарката, не намирам инфо, а и ме е малко срам, трябва ли да спра секса и мога ли да си направя разходка на Витоша? Притеснявам се да не се отлепи и само отказвам на приятели, а страшно много ми се разхожда сред природата. Моля те, сподели ти как си се опазила. newsm78

За дом. любимци- последният път, когато ходих на гости, имаше един много сладък пинчер, който бях виждала само веднъж. Та, през цялото време седеше в скута ми и ако някой се опиташе да си сложи ръката на корема ми, не му даваше и ръмжеше. Беше мнооого готино и странно за стопаните, че не отива при тях. Май усещаше бебето и го пазеше. Страхотно куче, аз също бих си взела, но само, ако имах къща с двор, в апартамента ще ми е жал, че няма да има пространство.

# 54
  • Мнения: 22
Може ли някой да ме добави в групата във фейсбук? denitsapeteva@mail.bg

# 55
  • Мнения: 15
A може ли и мен да добавите?

# 56
  • Мнения: 282
газела 53 - аз съм с ниска плацента превия в момента. Всеки случай си е уникален и само лекар може да ти каже, кое е най-добре за теб, но на мен първо ми казаха, че все още има шанс да се вгигне и на нашият етап не може да се говори съвсем за ниска плацента.

От друга страна това ми изтъкнаха като причина за моето кървене. Не  беше отлепена, но незнам и аз защо - кървих и то много обилно два дни и лежах в болница. От тогава никаква домакинса работа, никакви разходи, никакво пътуване с кола, освен до прегледите, никакъв секс, нищо..... Вярно, при мен има и други усложняващи обстоятелства като скорошен спонтанен аборт, конизация и това, че износвам две бебета, но ако те притеснява нещо - обади се на наблюдаващият си лекар и питай Simple Smile. Те са свикнали на всичките ни безумни въпроси и ще получиш отговор Simple Smile  Hug

# 57
  • Мнения: 30
Запис и от мен Simple Smile

# 58
  • Айтос
  • Мнения: 358
Аз съм с ниска плацента. Близо до шийката била и може би на нея да се е дължало кървенето. И аз нямах отлепяне. Док ми каза да съм повече легнала, а не седнала. Да си почивам повече и вече да спирам с пътуванията (остана ми само още едно  Praynig) Хубавото е,че с времето и растежа на бебето тя се вдига. Но в доста по-късни седмици.

Добре дошли на новите момичета  Hug

Много, много не го гледайте тоя китайски календар. Аз съм с 80% за момче, а според 2-ма различни доктори е момиче.

Аз не бих гледала домашен любимец около бебето. Със всичките си косми и лиги  Sick , а бебето да пълзи и лапа разни неща.... НЕ!

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 723
Газелка както Аиса ти е казала всичко е индивидуално...
при мен нямаше никакви проблеми,само за раждането има ?-ако се вдигне - нормално,
ако ли не - секцио.
Нямах забрана за нищо - сексихме си  Wink ,хойкахме,плажувахме и тн.
Към 7-8м се беше вдигнала изцяло и кифличка се роди бързо и нормално Peace
Питай твоя док да ти даде насоки Hug
Коралче, ми на моменти нещо не сме на една вълна с мозъчната активност Joy
ама засега ми прощават на работа-щот нали съм в "деликатно" състояние Mr. Green
За изследванията ,май само кр.захар трябва да е на гладно newsm78
Добре дошли на новите мами  bouquet
Много ми е хубаво, че ставаме повече Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт