Нашите кухни-58

  • 84 495
  • 746
  •   1
Отговори
# 105
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Рали, а всичко ново ли купуваш или ще си ползваш някакви стари електроуреди, мебели, оборудване?

# 106
  • Мнения: 6 026
Темичка,
Скрит текст:
ще използваме стари само гардероб за спалнята, както и масите  в дневната - холна и трапезарна - ще се боядисват, гардеробът даже е почти готов. Имаме и сушилня, татко ни прави  спалнята и миндерите. Всичко останало закупихме, като дебнехме добри цени и отстъпки. За фаянса в банята и тоалетната също взехме мн. добри цени - и за работата, и за самите плочки и санитария. Ламинатът за целия апарт. - 8мм - беше на бомбастичната цена от няма и 11 лв/кв. Кухнята - към 2400. Трябва да спомена, че освен за фаянсаджията и за майстора на кухнята, за др. майстори пари не сме давали след завършването на строежа - ММ и баща му (и в малка степен аз  Blush) действаме по задачките - боядисване, редене ...  Само голям ТВ, съдомиялна и климатици ще останат за есента, но на 1-во време и без тях можем  Sunglasses
Ох, последните ми постове са по-скоро за интериорната тема, простете  Embarassed

# 107
  • Мнения: 1 597
Рали, успехът не е само във финансиите, с тях може и чудеса, и ужасии да се направят. Изкуството е с не толкова средства, но с много вкус, талант и лично умение да постигнеш нещо добро. Затова ти желая успех и много търпение. Важното е на теб да ти харесва и да му се радваш.

# 108
  • Мнения: 6 026
Благодаря  Hug Надявам се да се справм прилично  Wink

# 109
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 406
Уф Рали и ние така като вас.Сега дебнем за добри отстъпки и намаление и купуваме.Мога да се похваля,че снощи си капарирах фурната и съм много хепи  newsm44 newsm44 newsm44.Котлоните ги взехме от Зората с 15% надолу.Сега чакам големите намаление в Техномаркет да си взема съдомиялната и пералнята

# 110
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Рали, вие целия етаж ли обзавеждате! Трудничко ще ви е, но ще надграждате с времето! Я виж колко работа свърши и ти Hug - преправяш, боядисваш! Ще стане!

# 111
  • Мнения: 1 708
Пепи, кога са намаленията в техномаркет?

# 112
  • Мнения: 6 026
Рали, вие целия етаж ли обзавеждате!
Да, целия  Hug

И аз се нареждам да разбера кога са намаленията, Пепи   Praynig

# 113
  • Сф
  • Мнения: 4 796
В друга тема някой спомена, че пролетта, около април месец пускали големи намаления в ТМ и ТП.
И аз тях чакам- харесала съм си хладилник и миялна, няма да откажа и котлон.

Аз ви чета, положението е спечено, харесах си механизъм за глухия шкаф, ама за някакви 5-6 см няма да се побере май....  Rolling Eyes Мина ми ентусиазмът по кухнята и сега насила я мисля.

цялата сме я втасали, ама миналата седмица си взехме обзавеждане за спалнята- легло, 4крилен гардероб и 2 нощни шкафчета. Видяхме ги, харесахме ги, а и бяха на -50%. Не че ги бях планувала, ама ми "прогоориха" в магазина.

Рали, нямам търпение да пуснеш снимки Simple Smile

# 114
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 406
Намаленията са покрай Великден.Имам познат който работи в ТМ когато го питах каза към средата на април

# 115
  • Мнения: 1 708
Пепи, значи чуеш ли за намаленията съобщавай тук, когато наближат

# 116
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 406
Пепи, значи чуеш ли за намаленията съобщавай тук, когато наближат
Нямаш грижа  Peace

# 117
  • Мнения: 970
Нещо кремаво, може и дърстно.

Мерси   bouquet

п.п. Ето и проекта,но не обръщайте внимание на цветовете-толкова можем  Wink и искаме нещо малко и евтино  Mr. Green.Сега обмислям вграден гардероб и останалото обзавеждане  ooooh!.Дано да се паднат свястни квартиранти и да пазят  Thinking

Последна редакция: чт, 05 мар 2015, 22:21 от m@msy

# 118
  • На брега
  • Мнения: 1 482
m@msy, не мога де се ориентирам в размерите на кухнята. Колко дълбок е този хладилник?  Обикновено са дълбоки 60 см. По едната му страна има секционен шкаф. Тази секция с 2 вратички по 30см ли е? Хитро си обособила ново пространство, вероятно дневна или трапезария поставяйки мебел странично на хладилника! За квартиранти ли е или за вас? Ако не ти е налична тази секция, а ще си я правите сега си избери някакъв не толкова соц.модел.
И под мивката имаш 2 вратички... С какъв размер е коритото щом събираш 2 вратички отдолу? Обикновено пътя на продуктите е от хладилника през мивката и върху печката, но и така става, ако там са ти тръбите.

# 119
  • Мнения: 970
m@msy, не мога де се ориентирам в размерите на кухнята. Колко дълбок е този хладилник?  Обикновено са дълбоки 60 см. По едната му страна има секционен шкаф. Тази секция с 2 вратички по 30см ли е? Хитро си обособила ново пространство, вероятно дневна или трапезария поставяйки мебел странично на хладилника! За квартиранти ли е или за вас? Ако не ти е налична тази секция, а ще си я правите сега си избери някакъв не толкова соц.модел.
И под мивката имаш 2 вратички... С какъв размер е коритото щом събираш 2 вратички отдолу? Обикновено пътя на продуктите е от хладилника през мивката и върху печката, но и така става, ако там са ти тръбите.

Хладилника е 60см.,да за квартиранти ще е -у нас е обикновена кухня правена преди 7 години.
Помещението ще е кухня със всекидневна ведно.
Колкото до модела на страничния шкаф на хладилника -нищо по-така не ми хрумва  newsm78.
Началото на другата седмица майстора ще почва кухнята.
Нещо не харесвам големите вратички  Thinking,шкафа под мивката ще е 60см.-знам че е малък....
Ако Ви хрумва нещо по интересно за страничния шкаф давайте идеи  HugКухнята ще е 2,50/2 с глухия


Скрит текст:
п.п.Ремонта тече усилено ,ел.,вик,размерите на дограмата е взета и т.н.-ние се грижим за нашите квартиранти,само да са отговорни и свестни -но за съжаление трудно се улучват   Twisted Evil

Последна редакция: чт, 05 мар 2015, 23:26 от m@msy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт