Нашите кухни-58

  • 84 454
  • 746
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 970
Здравейте, првим малка кухня /4метра долни шкафове и толкова горни/ с цвят дъб шамоне-какъв плот и гръб ще му отива?Подчертавам че кухнята не е за нас,а за евентуални квартиранти  Twisted Evil и избираме по-евтин вариант .

# 91
  • Раковски
  • Мнения: 2 172
Нещо кремаво, може и дърстно.

# 92
  • Мнения: 2 081

Доколкото разбрах от другата тема е съфорумка . Наистина много хубава къща.

От коя тема си разбрала, че  е съфорумка? Иначе кухнята е страхотна, наистина, къщата и двора също  Heart Eyes

Темата за MasterChef  Peace

# 93
  • Мнения: 6 004
Там ставаше въпрос за съфорумката Катерина, която публикува в готварския  Wink Поне аз така разбрах - само за нея, а може и въпросната Ивелина да е съфорумка, колко му е  Laughing
Аз харесвам кухнята, но на мен ми напомня по-скоро на кухнята на Лейди Ейприл, а не на Гадамер  Rolling Eyes

# 94
  • Мнения: 1 700
И на мен тази варненска къща не ми допада, студено е някак си, няма топлина и уют. Кухнята на Гадамер е наистина уютна и топла . Гадамер ако ти си дизайнера на твоят дом браво.

Последна редакция: чт, 05 мар 2015, 11:16 от mileneira

# 95
  • Мнения: 1 597
Раличка, аз казах, че не ми харесва нито къщата, а кухнята я намирам за съвсем обикновена. За разлика от нея кухнята на Гадамер е наистина много , много хубава. Просто има характер и прекрасно се вписва в общото помещение. Не зная дали тя си е дизайнер или е ползувала съвети на професионалисти, но каквито и професионалисти да ти правят дизайна, ако собственикът няма отношение, нещата не се получават. Очевидно Гадамер има и вкус и визия за пространството, което обитава. Като гледам и колко следовнички във форума има... Очевидно напълно заслужено.

# 96
  • Мнения: 6 004
Мумбас, аз  да съм написала нещо в противовес на твоите твърдения, освен, че ми харесва и кухнята, и къщата? Ми да, харесват ми, още веднъж го казвам, не знам защо реши да я сравняваш с тази на Гадамер  Rolling Eyes
Да, до колкото си спомням в дома на Гадамер има дизайнерска намеса, но нямам идея в какво съотношение е спрямо нейните лични виждания.
И за да не ми е само спам поста - похвал-похвал със старта на монтажа на моята кухня. Цветът на корпуса е страхотен, вратичките също са симпатични, надявам се да съм уцелила добра комбинация.

# 97
  • Мнения: 1 700
Ми Рали сега следва сним-сним и кач-кач във темата

# 98
  • Мнения: 6 004
 Laughing Искаше ми се всичко да е готово и да сме почти нанесени, за да снимам - има да се слага ламинат тепърва след монтажа на кухнята, няма и осв. тяло, абе само голи боядисани стени има. Едва ли ще издържа да не се похваля, но все пак исках да има по-завършен вид  Wink

# 99
  • Мнения: 1 597
Раличка, браво за началото на края на кухненските тежнения- завиж, завиж от моя страна.
Помислих, че си ме разбрала, че смятам кухнята на варнеската къща за подобна на тази на Гадамер и затова влязох в обяснителен режим Confused. Няма нищо лошо, че на теб ти харесва , та затова сме тук, за да споделяме впечатленията си, все пак сме различни, слава Богу! Очаквам с нетърпение да видя крайния резултат при теб. Боже, какви Радини вълнения са това...

# 100
  • Мнения: 6 004
Мумбас,  Hug Направо са си Радини вълнения, да  Laughing Нямам търпение вече, още повече, че чакаме кухнята да се направи, за да се продължи с други неща - врати, ламинат в тази стая... Н исках предв. да го слагаме, да не ми го окепезят майсторите, та ни се изчака чакалото  Laughing
Вече мислено си подреждам рафтовете и се чудя кое къде да сложа, луда работа ви казвам  Crazy

# 101
  • Мнения: 1 597
О, Рали как те рабирам много добре-е. А си представи и първата Коледа в новата къща. Боже какви малки сладки радости са това.  Hug

# 102
  • Мнения: 6 004
Представям си я тази Коледа там поне от 2007-ма насам  Confused И всяка година все по-близо, и пак достатъчно далеч...Новият ни етаж се пада последн (3-ти) етаж на къщата ни, която е строена средата на 70-те години. Направо ни се скъси животеца докато вземем разрешително за надстрояване, поне 4 години имаше ходене по мъките, въпреки, че по стария арх. план имаше планирани (и разрешени) 3 жилищни етажа. Но тогава са реализирани два, проектът минава давност и така...
Сори за отклонението, но наистина ни беше голяма болка и мъка това жилище, много държахме на него и не се отказахме, защото сме в най-добрият и зелен квартал тук. Та следващата Коледа ще е Нашата, за 1-ви път на наше лично местенце  Heart Eyes

# 103
  • Мнения: 1 597
Искрено ти се радвам Рали, щастието ти ще е десеторно по-голямо след толкова години и ходене по мъките в нашата неуредена и криминална държава. Успех и чакам с голямо нетърпение снимките да знаеш. newsm10

# 104
  • Мнения: 6 004
Благодаря, Мумбас, дай Боже всекиму тази радост да обзавежда свое жилище   Hug
Снимки ще има, разбира се, но предвид бюджетът от около 15-16000 за всичко вътре (от шпакловката нататък) чудеса не очаквайте  Joy  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт