Професионални серии за коса - тема 76

  • 71 015
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6 214
От крем и балсам оцветителите цапат ли се после дрехи, спално бельо? Веднъж съм се правила на времето с шампоан оцветител, непрофесионален такъв, патладжанена гама. Стана страхотен цвят, на небоядисана коса, дори с всяко миене ставаше по-ярък цвета и със замърсяването избледняваше. Но дрехите ми се цапаха ужасно отзад на врата, също и спалното бельо. Предвид, че на практика почти не се потя.
СЕгашните така ли са или нямат нищо общо?

# 676
  • Мнения: 3 698
От крем и балсам оцветителите цапат ли се после дрехи, спално бельо? Веднъж съм се правила на времето с шампоан оцветител, непрофесионален такъв, патладжанена гама. Стана страхотен цвят, на небоядисана коса, дори с всяко миене ставаше по-ярък цвета и със замърсяването избледняваше. Но дрехите ми се цапаха ужасно отзад на врата, също и спалното бельо. Предвид, че на практика почти не се потя.
СЕгашните така ли са или нямат нищо общо?
Аз от около 5 месеца, веднъж седмично използвам шампоан оцветителя за брюнетки на Лакме, само шампоан, без маска, дава наситен цвят, не цапа, пигмента остава в косъма.
*Biskvitka* , може ли да те помоля да споделиш допадна ли ти ботокс маската, съжалявам ако вече си дала отзиви и те карам да повториш  Hug

# 677
  • Мнения: 6 214
А аз онова чудо на козметиката го ползвах тогава еднократно и после ми цапа със седмици и си стоеше и на косата.  Laughing Laughing

# 678
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
setony, първоначално ми хареса ефекта след ботокс маската на Лореал, но след по-продължителна употреба не усещам онова уплътняване, което даваше в началото; честно казано, рядко се сещам за нея, може би има по-добър ефект при съвместното й използване с другите продукти от серията, не знам... Thinking Аз бях писала и преди, не знам защо, трудно се спогаждам с продуктите на Лореал, а съм пробвала много неща - единствено не сменям ампулите Аминексил Wink Сега съм поръчала и от запечатващия серум Абсолют Рипеър Липидиум, да видим дали ще ми хареса...

# 679
  • Мнения: 3 698
Много благодаря, отказах се Hug
Дано ти хареса запечатващото. Аз ей това съм загледала http://www.zlatnaribka.com/kerastase/elixir-ultime--eliksir-ulti … erum-solide-18-gr
но ми се ще да изчакам да видя на каква цена ще го пуснат във ФЮ

# 680
  • София
  • Мнения: 3 916
Аз наскоро поръчах втора опаковка от двойния серум Липидиум. Много е добър в запечатването на цъфтящите краища, изобщо не личат.
Впечатлена съм и от състава на протеиновия спрей на Label M - изключително богат, пантенол, протеини и аминокиселини от соя и пшеница, екстракти от жасмин, ванилия, масла от авокадо и маслина.

Последна редакция: нд, 22 мар 2015, 14:57 от Serpentine

# 681
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Много благодаря, отказах се Hug
Дано ти хареса запечатващото. Аз ей това съм загледала http://www.zlatnaribka.com/kerastase/elixir-ultime--eliksir-ulti … erum-solide-18-gr
но ми се ще да изчакам да видя на каква цена ще го пуснат във ФЮ

Има го вече в LookFantastic: http://www.lookfantastic.com/kerastase-elixir-ultime-serum-solid … 18g/11027752.html

Но с този убийствен курс на паунда в момента не излизат особено изгодни поръчките в тази валута.

# 682
  • София
  • Мнения: 119
Аз също съм ползвала двойния серум на липидиум изхабих две опаковки. може да се каже, че съм доволна. сега го смених с на алтерна двойния серум и от него съм доволна. тъй като скоро го купих и съм го ползвала два, три пъти и мисля, че с  по продължителна употреба ще се види дали има ефект с цъфтящите краища.
като термозащита ползвам сега на ghd и съм много доволна и ухае превъзходно като парфюм. също така ползвам и на същата марка спрей за обема и смело мога да твърдя че прави наистина обем и седи косата като от фризьор. следващата стъпка е да си взема и пресата, че нещо моята чи вече нещо почва да ми гори косата (тя ми е от 6 години и е изпускана един милион пъти и вече си даде своето).

# 683
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз нямам цъфтежи, превантивно нанасям винаги в краищата някакъв финиш, та най-сетне му дойде реда и на този; през лятото ползвам Сахара на Орофлуидо.
Serpentine, за кой спрей на Лейбъл М говориш?

# 684
# 685
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря ти  bouquet Не бях се заглеждала в този продукт досега, но звучи доста интересно, предвид и предстоящите топли месеци Simple Smile

# 686
  • Мнения: 1 304
За  двойния серум Липидиум и аз отдавна се чудя, виждам че сте доволни , и аз да  видя за поръчка Laughing
Като се замисля за връхчета нищо не използвам, термозащита и стилизиращ продукт за къдрици след това, отдавна си спомням на Щварцкоф бях вземала, но не останах доволна от този Embarassed
http://www.enzo.bg/schwarzkopf-professional/bc-bonacure-repair-r … i-tretirana-kosa/

# 687
  • Мнения: 3 698
Лу, благодаря за линка, значи няма смисъл да чакам, ще е подобна цената...ще го мисля. В момента съм с това, доволна съм
Скрит текст:

# 688
  • Мнения: 2 259
Момичета, да ви попитам дали някоя от вас е открила откъде можем да се сдобием с продукти на милк шейк и боя на матрикс и да не са от салон? Влизах в официалния сайт на милк шейк, но  никак не излизат изгодно продуктите...

# 689
  • USA
  • Мнения: 7 373
Бисквитка,ползвам най-различни финиши,според това с какъв шампоан/балсам/маска съм била в банята или от вътрешно усещане от каква моментна грижа има нужда косата ми.
Например ако съм ползвала Redken Extreme серията,финиша ми задължително ще е extreme anti-snap,Redken smooth lock -> Redken smooth lock anti frizz cream,ако имам нужда от протеини,ползвам кератинови серии(It's a 10,Keratin complex),за финиш също съм с кератин.
Друг път пък ползвам продукти,според настроението или какво търся - ако искам обем - Alterna bamboo volume,ако търся копринено мека,бляскава коса - Ojon super silk,ако имам нужда от хидратация - Phyto 7 hydrating day cream и т.н.

За връхчетата последно време ползвам предимно Kerastase Oleo-relax,Joico K pak split end mender,Macadamia healing oil treatment,Ojon demage reverse instant restorative hair serum.

От крем и балсам оцветителите цапат ли се после дрехи, спално бельо?
Не цапат дрехи.За който беше ме питал,ползвам вмомента Redken blonde Glam color enhancer  rich vanilla(серията е сменена с Blonde idol,no все още се намира Blonde Glam я някои магазини) и Dessange California Blonde color corrector(супер маге оцветява банята в лилаво)

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт