Професионални серии за коса - тема 76

  • 70 885
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 734
Напоследък забелязвам, че за да имат някакъв ефект върху косата ми, трябва да ползвам много голямо количество от продуктите... Говоря за маски, балсами, финиши.. Когато слагам малко от тях и не виждам никакъв ефект, даже напротив косата ми става по-суха, накъсана и хвърчаща.. С една дума - ужасна... Когато обаче прекаля с нещо и за моя изненада - косата ми е много добре.... Какво означава това? newsm78 Косата ми е наистина много зле или просто сериите ми идват слаби... Аз съм с финна коса и склонна към омазняване в скалпа, но сега не се омазнява въпреки голямото количество маска например... #Crazy Направо се виждам в чудо... Но косата ми е без фризита, плътна и прибрана, жилава и по-витална... Но пък и ми бърка малко в джоба.... Mr. Green
Протеин ползвам по-рядко, главно хидратация и балансирани серии. Но Мш-терапията ми е добре, даже я правя по 2 пъти в месеца и преди боядисване... Не ми изсушава както другите протеини... Peace

# 736
# 737
  • Мнения: 639
Здравейте!Искам да попитам някой знае ли какво може да стане ако се пръска косата на мокро с червения спрей за топлинно предпазване на CHI ???На упътването пише ,че се пръска на суха коса,но понеже аз пръсках на мокра и не знам дали е от това,защото е мн странно,но забелязах ,че имам един кичур ,като отрязана коса или изгорена,след като се изсуших?? #Crazy

# 738
  • Мнения: X
Lion_Dess има 4 нови теми, последвали тази в която пишеш... Shocked

# 739
  • Мнения: 639
да,разбрах,просто не ми излезе ''нова тема'',но ги намерих после.

Общи условия

Активация на акаунт