Професионални серии за коса - тема 76

  • 70 928
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Линде, Дисциплин - , шампоана + маската си ползвала, нали?
Да му се не види, само на мен ли не ми "седи" добре тази маска  Cry
Ще я оставя за по-нататък, може пък някога да видя страхотния й ефект.
Вив, само ш-на с маската, да. Но макар, че ми е по-подвижна косата и пригладена, пак е малко по-мекичка отколкото искам. Ще видим с наслагване как ще е. Сега, благодарение на една прекрасница  Hug ще имам възможността да пробвам Шу Уемура заглаждаща серия, ако ме "лизне"  hahaha повече от дисцоплина ще ти кажа, за да го имаш предвид. Peace

# 706
  • София
  • Мнения: 10 858
Сетони, благодаря  Heart Eyes Е, няма начин, наистина ще поръчам. тКа или наче се боядисвам с безамонячната на Лакме, а последно си взех и от тониращия глос (още не съм го пробвала). Надявам се по този начин съвсем да разредя боядисванията.

ЛиндеHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Hug

# 707
  • София
  • Мнения: 1 359
Здравейте.
От няколко месеца чета темата и ми е много полезна.
Искам да попитам от кой шампоан против косопад на нормална нетретирана коса сте доволни, но цената му да не е над 25лв. Не помня да съм чела отзиви примерно за такъв шампоан на CHI. Шампоана ми трябва за дъщеря ми, а аз все чета за мене за боядисани руси коси...
Благодаря предварително на отзовалите се с отговор.

# 708
  • Мнения: 368
stefina, разгледай серията на Напура против косопад http://www.zlatnaribka.com/napura/napura-protiv-kosopad

# 709
  • Мнения: 483
Да споделя впечатленията си от Алтерна Тен /от мостри, след  2 измивания/. Използвах шампоан и балсам. Не разбирам много от състав, но с всичките тези масла си мислех, че са по-скоро хидратиращи. Обаче на мен от хидратиращите продукти косата ми става тънка, пършива и гадна. От Тен имам много приличен обем и косата ми стана една такава жилава, плътна, с много блясък. Движи се по необичаен начин - много е жива. Нямам никакво заплитане, а косата ми е дълга и суха, с тънък косъм. Изобщо много съм доволна - лошо за джоба.  Mr. Green




# 710
  • Мнения: X
Момичета  Hug утре ще пусна новата тема, подготвила съм някои снимки.
Казвайте идеи за въпроси вместо запис. Моите предложения са:
1. Коя е вашата "уау" комбинация?
2. От кой продукт/продукти забелязвате видимо намаляване на цъфтежа на косата?
3. Кои продукти/серии използвате най-често?

# 711
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз съм "за" първи и втори въпрос Wink  bouquet

# 712
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Aз съм ЗА и за трита въпроса Peace

# 713
  • Мнения: 3 419
Днес бях на фризьор за освежаване на омбрето,процедура чакана с нетърпение. Спестявам супер разочарованието си от факта,че боята,с която се правя всеки път не ми хвана. (от тъмно кестеняво съм с русо-червени корени Tired Confused ). Ясно е,че е заради хормоните от бременноста,защо миналите пъти не се получи така е друг въпрос. Та..да се върна на въпроса де-фризьорката ми работи с ЛП и най-вече с Митик ойл. Изми ме с ш-н Митик, после маска Митик,после от новия елексир с масла за скалп на Митик и накрая термо млякото на Митик с черен кимион.
Е,няма такава коса! Ма то обем,блясък,виталност....Чудя се как така една недолюбвана от мен серия ми се отразява така. А ако си я ползвам вкъщи със сигурност няма да е същото,защо-не знам.

# 714
  • Мнения: 2 576
Много благодаря, отказах се Hug
Дано ти хареса запечатващото. Аз ей това съм загледала http://www.zlatnaribka.com/kerastase/elixir-ultime--eliksir-ulti … erum-solide-18-gr
но ми се ще да изчакам да видя на каква цена ще го пуснат във ФЮ

Аз го имам и много ми харесва.Едно малко бижу е  Heart Eyes
Омекотява и прибира хвърчащите връхчета  Peace

# 715
  • USA
  • Мнения: 7 356
Не съм следила всички 76  Crazy теми,но възможно да е имало въпрос "Спомняте ли си какъв професионален продукт купихте за първи път и кога?" Ако не се дублира,аз съм За.

Идвам да ви питам по едно направление - въпросният тест с косъма,който се обсъждаше през последните стр.Намокрих си косата,дръпнах на един косъм последните 2-3 сантиментра от него,нави се страхотно на пружина и така си остана (не възвърна форма,не се накъса).Правилно ли правя теста и значи ли,че ми трябва мощен протеин?

# 716
  • София
  • Мнения: 3 880
Открих този бг сайт за продукти на Milkshake: За косата . Има сметаната, балсамите, маските, млякото с 12 ефекта, ампули, всичко общо взето. Цените са нормални, виждам че има дори и продукти на Moroccanoil.

# 717
  • Мнения: 483
sladurka, сподели, моля те, дали ще ти утежни новия еликсир за скалп на Митик. Praynig

# 718
  • София
  • Мнения: 10 858
Еха ... Серпентин, благодаря  Heart Eyes
Досега не съм ползвала нищо тяхно, но ето, вече ще опитам  Heart Eyes
Маските им хубави ли са? Гледам има с арганово масло ...

Фрея, аз също одобрявам всичките въпроси  Hug

# 719
  • София
  • Мнения: 1 359
Loving... благодаря за насоката веднага ще поръчам шампоан на Напура.

Общи условия

Активация на акаунт