Професионални серии за коса - тема 76

  • 70 932
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 881
Еха ... Серпентин, благодаря  Heart Eyes
Досега не съм ползвала нищо тяхно, но ето, вече ще опитам  Heart Eyes
Маските им хубави ли са? Гледам има с арганово масло ...

Точно тази с арганово масло - не. Имах я преди години, много ми омазнява. Нямам опит с други техни маски, бих искала от Интегрити, но и нея като я чета, е пълна с тежки масла. Аз лично бих пробвала от ампулите.

Последна редакция: вт, 24 мар 2015, 09:36 от Serpentine

# 721
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Serpentine, и аз благодаря за сайта  Laughing

Доста е нов този онлайн магазин като гледам, с малко неща, но пък Milk Shake са ми интересни отдавна. Ще взема да пробвам шампоана за обем+сметаната за коса.

Само се чудя дали сметаната няма да ми утежни  Thinking

# 722
  • Мнения: 785
Лу, не мисля, че сметаната ще ти утежни. При мен поне нямаше никакво утежняване, а аз съм много чувствителна на тази тема Grinning И все пак, по-добре пробвай първо с малката разфасовка от 100 мл /само че в този сайт не я виждам Thinking/.

# 723
  • Мнения: 3 420
Много тъпо изпълнение на въпросния сайт,а това,че е преведен с гугъл преводача ме навежда на мисълта,че е нещо като енцо.бг.
Милкшейк,обаче ме заинтригуваха,ще пробвам нещо тяхно.
Феерия ,няма изгледи засега новия елексир на Митик-а да утежнява. Скалпа ми се чувства добре.

# 724
  • Мнения: 1 111
Здравейте, момичета Hug Бих искала да помоля знаещите да ми кажат каква се води тази маска според състава. Ето маската
 
 и състава:

 Не е професионална, но ми стои така без да се използва. Много ще съм благодарна за съдействие.  Peace

# 725
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
belissima, щом казваш, че има и малка опаковка ще я потърся и другаде онлайн  Laughing

И без това си имам почти пълна пяна за коса (непрофесионална), от която съм си доволна и не искам да трупам стилизанти и без това рядко ги ползвам.

Аз с enzo нямам проблем, изобщо не разчитам на описанията на продуктите по сайтовете. Най-много да ме разсмеят  Grinning

# 726
  • Мнения: X
Открих този бг сайт за продукти на Milkshake: За косата . Има сметаната, балсамите, маските, млякото с 12 ефекта, ампули, всичко общо взето. Цените са нормални, виждам че има дори и продукти на Moroccanoil.
Ехеее  newsm44 Най-после ще опитам Милкшейк!  Heart Eyes Благодаря за линка! Дано още повече такива магазини с нормални цени се създават!

# 727
  • София
  • Мнения: 10 858
Дано наистина  Heart Eyes

Момичета, олиото Макадамия може ли да го ползвам за маслени маски или да го добавям в боята? Имам незнам си колко тестера и вече ми писна от тях. А не го харесвам като финиш.

# 728
  • Мнения: X
Вив и аз го мразех като финиш, но го обожавах добавено към маската Макадамия. Ако я нямаш нея и с друга ще стане Горе долу една с.л. добавях.

# 729
  • София
  • Мнения: 10 858
Значи добавям към маска, готово  Hug Благодаря ти!  Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 7 703
Момичета,искам да си взема някоя серия на Керазтаз, с изтощена,дълга ,изрусена коса съм ,с тънък косъм.Искам подхранена и подредена коса, притеснявам се Elixir Ultime  да не ми дойде много тежка заради тънкия ми косъм и се колебая между Masquintense и  Discipline ,моля за мнение.  bouquet Hug

# 731
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Candy_girl , на моя тънък косъм Elexir Ultime не утежняваше, въпреки че и аз имах такива опасения първоначално. Говоря за шампоана, маската не съм ползвала.

И крема с блестящите частици от същата серия съм имала, също не беше лош макар и без някакъв wow ефект  Laughing

Discipline доста прибира косата (той и за това е предназначен де), така че може и да ти утежни, много е индивидуално с тази серия съм забелязала.

# 732
  • Мнения: 368
Аз вчера за пръв път пробвах сметаната на Milk Shake. След боядисване съм и първо направих маска с кокосова масло, отмих с шампоан за стимулиране на фоликулите и след нето хидратиращ на Напура, накрая маска Макадамия, с която постоях повече от обикновено. На подсушена с кърпа коса сложих една топка от сметаната (колкото шепичката ми). Наистина ухае невероятно, идваше ми да си близна   Crazy. Косата ми е просто прекрасна - пригладена, с блясък, уплътнена, подредена  Heart Eyes и си мисля, че голяма в голяма степен ефектът е точно от сметаната, защото останалите продукти не ги ползвам за пръв път в тази комбинация  Peace. Няма никакво утежняване.

И само да вметна - Лу, сметаната не е стилизиращ продукт. Ако пък има такова приложение, моля те да споделиш  Hug, бих пробвала.

# 733
  • София
  • Мнения: 10 858
Да, наистина е индивидуално за Дисциплина, защото на мен ми бухва зверски косата  baby_neutral
нищо приглаждащо и прибиращо нямам след нея, да не говорим за перфектно движение  Laughing
Това от маската, в комбинация с шампоана Денсифик. Не съм опитвала маската с шампоан Дисциплин, обаче.

# 734
  • Мнения: X
Момичета искам да ви попитам за този термо защитен спрей  колебая се между него
http://www.kozmetika.bg/show/PHYTO/69858_PHYTOK%C3%89RATINE---%D … 1%80%D0%B5%D0%B9/
и другото е  http://arlen.bg/product.php?ProductID=1346 само ме притеснява този крем на лореал да не отежнява косата ако някой е ползвал двата продукта ще се радвам да разбера мнения за тях .

Общи условия

Активация на акаунт