За пиърсинга, татуто и още нещо - 20

  • 96 224
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 16 364
За Бургас мога да препоръчам Петър.
Но тези дни ще заминава с Слънчев Бряг,където е лятото.

# 736
  • Мнения: X
И аз от него съм много доволна,не са мръднали  .Никой ли не е доволен от някой софийски?  Praynig

# 737
  • София
  • Мнения: 1 370
И аз това си помислих  Crazy
Току що говорих с Людмил Василев. Прилапали са го в Пасау, Германия и кари слушам скоро не му се очертава да си идва в София. Аз май ще го посетя там, нещо не ми се рискува с други артисти. А и като му казах за викротоански рамки, цветя и дантели се зарадва - знам,  че харесваме един стил  и той е моят човек Peace
Да, за съжаление там е вече в по-голяма част от годината. Ако имаш възможност да отидеш при него ...блазе ти Simple Smile Аз лично също не бих отишла при друг и ако трябва ще записвам час за години напред , когато си е в БГ Simple Smile

# 738
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 526
Живея на другия край на Германия и до пасау ще ми е много по-скъпо и далече, отколкото София, където стигам за няма и 3 часа, за 10-20 Евро. Но... В Пасау не съм била  Sunglasses

# 739
  • Бургас
  • Мнения: 16 364
Петър идва и в Германия да прави татуси.

# 740
  • София
  • Мнения: 1 370
Живея на другия край на Германия и до пасау ще ми е много по-скъпо и далече, отколкото София, където стигам за няма и 3 часа, за 10-20 Евро. Но... В Пасау не съм била  Sunglasses
Ето прекрасен повод да посетиш и Пасау и да му кажеш на Людмил да си идва в БГ Simple Smile В интерес на истината предполагам, че и цените в Германия и България са различни на татусите..

# 741
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 526
За съжаление, със сигурност. Доколкото знам от мои познати татуисти в Германия, сделката е винаги 50/50. Половината за госта, половината за домакина, който предоставя студиото. Тук е скъпо, за две рози на рамото съм дала 350 Евро.

# 742
  • София
  • Мнения: 1 370
За съжаление, със сигурност. Доколкото знам от мои познати татуисти в Германия, сделката е винаги 50/50. Половината за госта, половината за домакина, който предоставя студиото. Тук е скъпо, за две рози на рамото съм дала 350 Евро.
Ами нормално, там си продават таланта и трудът скъпо. Тук за цял гръб с рози преди години Василев ми взе 200 лв., той и затова замина..

# 743
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 526
Не вярвам да е заради парите, просто е искал някаква промяна и развитие. Той си пада по Германия, спомням си, че като се запознахме, му изпращах снимки на града, в който живея и той много се кефеше. Говорихме си за готическа архитектура, субкултури и рокерски  клубове. Може да е намерил "негови" хора там.  Heart Eyes
Относно София, сигурна съм, че без работа не е останал, много хора го търсят. А и там не делеше с никого. Но ще му предам да се връща, ако го видя  Peace Grinning

# 744
  • София
  • Мнения: 366
Добър татуист в Сф? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 745
  • София
  • Мнения: 1 370
Не вярвам да е заради парите, просто е искал някаква промяна и развитие. Той си пада по Германия, спомням си, че като се запознахме, му изпращах снимки на града, в който живея и той много се кефеше. Говорихме си за готическа архитектура, субкултури и рокерски  клубове. Може да е намерил "негови" хора там.  Heart Eyes
Относно София, сигурна съм, че без работа не е останал, много хора го търсят. А и там не делеше с никого. Но ще му предам да се връща, ако го видя  Peace Grinning
Ами не е за парите, но тук и там като вложен труд и получени пари е несравнимо. Той направи страхотно студио в София и ако беше всичко ок в БГ съм сигурна, че нямаше да отиде почти за постоянно в Германия. А иначе той заслужава оценка и развитие на световно ниво, а не преговори от сорта на искам еййй толкова голяма татуировка, ама ако може да не е много скъпо Simple Smile Хайде ако отидеш при него да се похвалиш после с новия татус Simple Smile

# 746
  • Мнения: 1 211
Здравейте, момичета. Направих си най-после първата татуировка след толкова мислене, колебание и чакане. Много съм доволна, но още не мога да възприема себе си с татус. На втори ден ми е, вчера я направих и още съм емоционална. Кажете си мнението...

http://prikachi.com/images.php?images/641/9137641J.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/642/9137642q.jpg

# 747
  • София
  • Мнения: 1 370
Здравейте, момичета. Направих си най-после първата татуировка след толкова мислене, колебание и чакане. Много съм доволна, но още не мога да възприема себе си с татус. На втори ден ми е, вчера я направих и още съм емоционална. Кажете си мнението...

http://prikachi.com/images.php?images/641/9137641J.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/642/9137642q.jpg
Ама не се харесваш така или просто ти е странно, че я има? Аз никога не съм имала колебания и преди и след татуса, който заема почти целия ми гръб. Твоята не е нещо голямо или шарено, а предполагам, че си вложила и някакъв смисъл, когато си решила да я направиш, така че носи си я гордо и със здраве.

# 748
  • Мнения: 1 211
А харесвам си я, просто беше голямо чудене и мислене и ми е странно, че стана. Има смисъл, разбира се. И то голям за мен. Аз съм колеблива личност по принцип, затова и мислех мнооооооооооого време.

# 749
  • Мнения: 1 082
За Бургас мога да препоръчам Петър.
Но тези дни ще заминава с Слънчев Бряг,където е лятото.

🙈🙈 Лично аз преди години си правих при него първите татуси(факт тогава хич не бях наясно кой е добър татуист и тн) съжалявам 10000 пъти че отидох при него!! Аз изобщо не го препоръчвам!! Направо си остави ръцете! Отиди при някой който наистина ще ти направи татуса като хората! Той на елементарен надпис тогава си остави ръцете!!Не искам да ангажирам никой с моето мнение разбира се!  Има достатъчно добри татуисти в Бургас! Така че дерзай

Общи условия

Активация на акаунт