Отговори
# 735
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
уж е спокойно сега и съм у 12-та вече  Joy

Явуз е много възмутен от трафика  Joy Joy и се кефи че заловил Али па нашио се подсмива отзад  Joy Joy
Ся ше срещне Бебешлара и се почва купоня...ония просят по светофарти hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 736
  • Мнения: 18 785
баси тъпаците вика  Joy Joy колко дни ходят с тия белезници  Joy Joy

# 737
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Лелеле какви неща са се случили тука  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Мими   Hug Hug Heart Eyes всички знаят колко си добра и на всички всичко угаждаш и даваш, надали някой е сметнал че си лъжкиня и че нарочно щом някой не иска ще се качи снимка
Няма да ви връщам към случката отново ....

# 738
  • Мнения: 15 884
Лелеле какви неща са се случили тука  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Мими   Hug Hug Heart Eyes всички знаят колко си добра и на всички всичко угаждаш и даваш, надали някой е сметнал че си лъжкиня и че нарочно щом някой не иска ще се качи снимка
Няма да ви връщам към случката отново ....
Миши Hug Heart Eyes мина и замина ве4е. Просто трябваше да се изясни, 4е аз съм спазила своето обещание което дадох на Рени Naughty

Проф4е Hug Heart Eyes рискувай бе, може па да се харесаш на снимките Joy Joy

Ох, ше умра от смях Joy Във филма дето го гледам сега, обсъждат и те цената на краставиците като вас hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 739
# 740
  • Мнения: 18 785
са значи кога й се обади от телефона от затвора  й каза че няколко дни няма да го има и ако чуе нещо да не вярва той ще й кажел...тъй ли  newsm78 баси езика #Cussing out

# 741
  • Мнения: 4 803
Мимче, кой филм гледаш?  Hug

# 742
  • Мнения: 30 820
Мишонке Hug Heart Eyes

Профи Heart Eyes сакън Naughty да не си дошла Naughty че ние сме с големи изисквания Mr. Green нали все пак сме от столицата Party

# 743
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
са значи кога й се обади от телефона от затвора  й каза че няколко дни няма да го има и ако чуе нещо да не вярва той ще й кажел...тъй ли  newsm78 баси езика #Cussing out
Да, точно тва каза...че като се върне ще обясни всичко и да не вярва на това което чува и вижда Peace

# 744
  • Мнения: 30 820
Мимче, кой филм гледаш?  Hug
Отново любов Peace

# 745
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ай пак да се изОкам, че ме гложде ИНвътре Mr. Green

Хубаво е когато се създаде проблем да се води диалог. Неизказаните неща се трупат и после от нищо бомбата избухва.
Е, точно тва съхранява диспансера почти в пълен състав...диалогът Naughty

# 746
  • Мнения: 30 820
Ай пак да се изОкам, че ме гложде ИНвътре Mr. Green

Хубаво е когато се създаде проблем да се води диалог. Неизказаните неща се трупат и после от нищо бомбата избухва.
Е, точно тва съхранява диспансера почти в пълен състав...диалогът Naughty

Peace

Ох мене ме гложди нящу Laughing ма търпим още Mr. Green ама до кога низнам newsm78

# 747
  • Мнения: 15 884
Ай пак да се изОкам, че ме гложде ИНвътре Mr. Green

Хубаво е когато се създаде проблем да се води диалог. Неизказаните неща се трупат и после от нищо бомбата избухва.
Е, точно тва съхранява диспансера почти в пълен състав...диалогът Naughty

Peace много вярно Naughty

голям смях пада Joy Joy Joy Joy Joy

# 748
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ай пак да се изОкам, че ме гложде ИНвътре Mr. Green

Хубаво е когато се създаде проблем да се води диалог. Неизказаните неща се трупат и после от нищо бомбата избухва.
Е, точно тва съхранява диспансера почти в пълен състав...диалогът Naughty

Peace

Ох мене ме гложди нящу Laughing ма търпим още Mr. Green ама до кога низнам newsm78
Па изОкай се ма... Mr. Green ко чакаш... Laughing е, ше събереме малко публика...Галя ше раздаде пуканки, ама после всичко ще е ток Grinning

# 749
  • Мнения: 18 785
Излезе ли 2-ри със бг субс  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт