Отговори
# 45
  • Мнения: 3 199
Шмокси, радвам се, че всичко е наред! Сега се успокой и си почивай максимално няколко дни  Hug
malachika, аз все още си ходя с дънки, но като седна си разкопчавам копчето  Laughing С клинове ми е по-удобно, а лятото ще можем да си ходим с рокли колкото си искаме Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 2 726
Шмокси, браво на бебенцата, че са добре, да си стоят там на топличко и да растат  Party

Шикерче същата съм като теб с дънките, на работа като седна и под бюрото ги разкопчавам, и после като трябва да стана първо ги закопчавам и ставам  Joy Нямам търпение да се стопли и да мятаме рокличките и сандалките  Heart Eyes

Мацки, да ви помоля за по едно стиснато палче утре сутринта в 8:30, ще бъда на преглед за сърчице   bouquet

# 47
  • Мнения: 3 199
Полинче  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 48
  • Мнения: 1 898
Полинче и от мен имаш силен палцестис  Praynig Всичко ще е наред  Hug

# 49
  • Мнения: 76
Стиснати и от мен!

# 50
  • Мнения: 10
Успех мила аз също съм на преглед утре. Дано всичко се развива както трябва.

# 51
  • Мнения: 190
 Честит празник и от мен!
 Dee_Dee , да, живот и здраве Praynig терминът е точно на рождения ден на малчо  Grinning
Полинче, stelu6andra, стискам, стиснете и за мен, моля, и аз утре съм на преглед!

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Браво, темата е супер.  Peace Два дена нямах възможност да влизам и сега ви чета 2 часа  Laughing Laughing Стискам палци за мамите утре.  Simple Smile Аз съм в четвъртък и очаквам с голямо вълнение да чуем сърчице. Последните 2-3 дена нещо започна да ми се гади, но не е кой знае какво. Не знам как сте вие, но аз изключително малко спя и се чудя нормално ли е. Доспива ми се към 9-10 ч. , а сутрин в 7 съм вече на линия.  Shocked

# 53
  • Варна
  • Мнения: 178
Suzi в коя седмица си?Мен лекаря ме вика в четвъртък,а аз си мислех да отида в петъка защото тогава ше съм точно в 7 г.с
едва ли има значение 1 ден.

# 54
  • Мнения: 2 726
Момичета, да знаете, че сте голяма подкрепа и ви чувствам  много близки  Heart Eyes,  благодаря ви   bouquet

stelu6andra, Slynchitse, успех и на вас милички, и после всички тука на отчет с хубави новини  Hug

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Radinka89 , сега съм в 8 г.с., не  би трябвало да има значение. Отивай спокойно   Grinning

# 56
  • Мнения: 804
Блaгодaря момичетa, почти спря зaцaпвaнето. Имa още по някоя кървaвa жилкa, но не е кaто сутринтa. Нa всички със зaцaпвaния стиснaти пaлци дa спирaт вече и дa се зaрaдвaме нaй-нaкрaя нa бременносттa ни Simple Smile
Успех нa всички нa прегледите утре! Всички дa чуете туп-туп  Heart Eyes
Зa дрехите - aз вече си извaдих дънките зa бременни от минaлaтa бременност. Свaлилa съм двa килогрaмa, но коремчето си стърчи вече. Не се зaбелязвa много под дебелите дрехи, но не могa дa си зaкопчaя нормaлните дънки. Хaйде дa се стопля вече и дa слaгaме роклите и джaпaнките Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 562
Стиснати палци за всички,които днес са сме на преглед. Praynigм

# 58
  • Мнения: 12
Да се запиша и аз днес съм на преглед. Ще видим какво ще покаже бръмбърчето вътре. Не знам за вас момичета, но с първото нямах такива ядове - нищо не ме тормози така, както непрестанното гадене - няма сутрин, няма обед, няма вечер. Постоянно. Днес ще говоря с лекарката има ли някакви хапчета поне малко да се облекчава това.
Успех на всички мами, които днес са на преглед!

# 59
  • Мнения: 515
Полинче, stelu6andra, Slynchitse, elival, стискам палци утре всичко да е наред и ще чакаме да се похвалите!  newsm17 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Shmoksi, радвам се, че бебоците са добре и вече спира зацапването! Почивай си! А за това, че докторите са сразлични мнения, мисля, че по принцип всеки доктор си има собствено мнение и отрича препоръките на другите доктори, така че не им се впечатлявай особено  Peace

За дрехите, аз по принцип си ходя с рокли и полички и почти не нося панталони, така че си нося дрехите от преди. Дънките също ми стават (засега  Embarassed), но като цяло не са ми любими  Peace

Общи условия

Активация на акаунт