MasterChef България, Тема 1

  • 43 564
  • 775
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 15 486
Благодаря MEERA и Билян@! Питах, защото му разглеждах снимките, изглежда с бебешка физиономия, а вече има татуировки.

# 721
  • София
  • Мнения: 7 958
Защо забравяте, че вече пуснаха един участник на 17 години. Така, че последния младеж не е чак пък толкова малък. Друг е въпросът обаче защо трябва да разчиташ на това кой поред си. Преди тях пуснаха сума ти народ, който не му е мястото там, а този младеж понеже бил последен участник, затова видите ли няма как да получи престилка щото свършили.

# 722
  • Мнения: 18 028
Коя е тая с китеника? Изпуснала съм най- интересното май  Mr. Green

# 723
  • София
  • Мнения: 15 486
Коя е тая с китеника? Изпуснала съм най- интересното май  Mr. Green
https://www.facebook.com/MNKitchen?fref=ts Ето я!

# 724
  • Мнения: 10 629
Коя е тая с китеника? Изпуснала съм най- интересното май  Mr. Green
https://www.facebook.com/MNKitchen?fref=ts Ето я!
Тази жена не знам виждала ли се е отстрани. Очаквах всеки момент връзките на корема й да се скъсат от напрежение... То бива, бива самочувствие, но поне да има някакво покритие. Прилича на маман от някой крайпътен бордей. Кукундрела.

# 725
  • Мнения: 7 201
Очаквах да пуснат и детето и майката, но уви..
И аз очаквах да има такава приятна изненада ..
Стана ми тъжно, когато момчето се разплака. Поставих се на мястото на майка му.
И двамата имат безспорен талант и им желая успех от сърце!

# 726
  • Мнения: 18 028

Стана ми тъжно, когато момчето се разплака. Поставих се на мястото на майка му.
И двамата имат безспорен талант и им желая успех от сърце!

 Peace Тя просто не можа да се зарадва жената, и двамата плачеха, а близнаците се поколебаха  да се радват ли когато ги видяха

Тайна, благодаря ти   bouquet Изпуснала съм тоЗ уникат  Crazy

# 727
  • София
  • Мнения: 38 861
Коя е тая с китеника? Изпуснала съм най- интересното май  Mr. Green
https://www.facebook.com/MNKitchen?fref=ts Ето я!
Тази жена не знам виждала ли се е отстрани. Очаквах всеки момент връзките на корема й да се скъсат от напрежение... То бива, бива самочувствие, но поне да има някакво покритие. Прилича на маман от някой крайпътен бордей. Кукундрела.

Така си е!

Епизодът беше хубав. Като че ли наистина нещата се поразчупиха.
Да видим първото ястие какво ще е. След лука!
По другия Мастър шеф почти всички се изложиха с едно просто ризото!

# 728
  • София
  • Мнения: 20 206
Гледам, че момчето е писало във фейсбук, че от една седмица е стажант в Хилтън при Шеф Токев.

Браво на Андре! Започвам да му симпатизирам. Зная, че се притеснява да говори много-много, защото прави доста грешки, но се надявам да се отпусне занапред. 

# 729
  • Мнения: 8 549
Гледам, че момчето е писало във фейсбук, че от една седмица е стажант в Хилтън при Шеф Токев.

Браво на Андре! Започвам да му симпатизирам. Зная, че се притеснява да говори много-много, защото прави доста грешки, но се надявам да се отпусне занапред. 
В какъв смисъл прави грешки........?

# 730
  • Мнения: 3 048
С тези лични драми много "побългариха" предаването. Гледала съм само американското, но там такива сърцераздирателни истории няма. Разбирам посланията за следване на мечтите, че никога не е късно за ново начало, но неща от типа на "искам да си остана в БГ, щото.."... Би било по-добре, ако бяха одобрили участниците, а след това между другото да си разказват историите, защото това си е кулинарно шоу.  Малко ми стана като "Искрено и лично".

# 731
  • Мнения: 1 031
Не съм забелязала грешките, но той все пак е с майка германка и до 16-та си година е живял в Германия. Личи му колко е възпитан.
Абе и тримата са много различни, уникални и много ме кефят

# 732
  • Мнения: X
С тези лични драми много "побългариха" предаването. Гледала съм само американското, но там такива сърцераздирателни истории няма. Разбирам посланията за следване на мечтите, че никога не е късно за ново начало, но неща от типа на "искам да си остана в БГ, щото.."... Би било по-добре, ако бяха одобрили участниците, а след това между другото да си разказват историите, защото това си е кулинарно шоу.  Малко ми стана като "Искрено и лично".
Съгласна. Пък и малко ми се изтърка вече рефрена " много ми харесва в България, но съм принудена да емигрирам". Хайде бе!

# 733
  • Мнения: X
С тези лични драми много "побългариха" предаването. Гледала съм само американското, но там такива сърцераздирателни истории няма. Разбирам посланията за следване на мечтите, че никога не е късно за ново начало, но неща от типа на "искам да си остана в БГ, щото.."... Би било по-добре, ако бяха одобрили участниците, а след това между другото да си разказват историите, защото това си е кулинарно шоу.  Малко ми стана като "Искрено и лично".
Съгласна. Пък и малко ми се изтърка вече рефрена " много ми харесва в България, но съм принудена да емигрирам". Хайде бе!

 Peace

# 734
  • София
  • Мнения: 38 861
Е как да няма драми в американското?!
Последно гледах един войник, пък си стискаха ръцете, пък реваха, пък не знам си какво...
И онази сляпата азиатка - тя непрекъснато реве!

Общи условия

Активация на акаунт