Re: AVON само за представители - КАМПАНИИ 4 и 5 - Тема 134

  • 33 678
  • 492
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 4 178

Туигъл
имаш възмжност д аизбираш от 4 комплекта или една Тв на една и съща цена, ако бъдат направени две минимални поръчки в К-6 , К07 или 08.

Според мен най-рано може да се пуснат в К7. Или бъркам?

# 436
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Оооо, вярно, че беше с активност в няколко кампании. Благодаря!

# 437
  • Мнения: 70
Здравйте, коя от двете ТВ 015 се харесва повече (в нетната оферта я има) ?

# 438
  • Мнения: 13 811
Дали някой от координаторите списващи тук може да сподели дали ще има мотивация за Дрессите в К08 както обикновено става при издаването на нов парфюм от серията.

# 439
  • Русе
  • Мнения: 633
Дали някой от координаторите списващи тук може да сподели дали ще има мотивация за Дрессите в К08 както обикновено става при издаването на нов парфюм от серията.

Ренка, ходих на презентацията им предния месец на Нутра и тогава споменаха всичко до края на годината. Беше ми малко безинтересно и не всичко запомних, но май щеше да има нещо с роклите. Като мотивацията на Бътерфлай ( поне това ми се върти в главицата ) Wink Нека и други да кажат  Heart Eyes

# 440
  • Мнения: 75
Аз имам имейл от Ейвън в който се споменава за ,,комисионна програма за аромат Little Black Dress eau fraiche с % отстъпка плюс подарък колие''.Това за К8.За К9 ще има комисионна програма за Avon Luck LaVie .

# 441
  • Мнения: 13 811
Здравйте, коя от двете ТВ 015 се харесва повече (в нетната оферта я има) ?
 

Потърси информация в irecommend.ru.
Имай в предвид че са само 50 мл,на фона на 75 или дори 100 мл другите.това значи добавяне на още половината от цената в нетната за да си направиш реално сравнение.   


Благодаря за споделеното за мотивациите!

# 442
  • Мнения: 13
Аз искам да помоля за отзиви за сутиена с дантела на стр. 17 от Бутика за кампания 7-8. Спомням си преди, че имаше добри отзиви за един спортен сутиен, но този с дантела май го виждам за първи път? Интересува ме като качество как е, а също и размерите дали си отговарят. Пише да гледаме таблицата от стр. 3 (която е за банския), но така излиза че дантеления за обиколка 95 е размер М, докато същата обиколка при универсалния сутиен е XL, което е разлика от 2 номера!
Здравйте, коя от двете ТВ 015 се харесва повече (в нетната оферта я има) ?
 

Потърси информация в irecommend.ru.
Имай в предвид че са само 50 мл,на фона на 75 или дори 100 мл другите.това значи добавяне на още половината от цената в нетната за да си направиш реално сравнение.  


Благодаря за споделеното за мотивациите!

# 443
  • Мнения: 13
може ли някой да каже за какъв шик бутик става въпрос в к7 Благодаря

# 444
  • Мнения: 55
Аз имам имейл от Ейвън в който се споменава за ,,комисионна програма за аромат Little Black Dress eau fraiche с % отстъпка плюс подарък колие''.Това за К8.За К9 ще има комисионна програма за Avon Luck LaVie .

може ли да ми го пратите ,за да го видя

# 445
  • София
  • Мнения: 4 178
може ли някой да каже за какъв шик бутик става въпрос в к7 Благодаря


Дойде с брошурите плюс още една листовка с продукти

# 446
# 447
  • Мнения: 13 811

Това е мини Бутика, Шик Листовката е също в галерията на първа стр с една мацка

ето линк

https://plus.google.com/u/0/photos/112755161844152358349/albums/ … 39541431661893489

Последна редакция: сб, 02 май 2015, 19:39 от _re_ge

# 448
  • Мнения: 150
Здравейте от въпросната брошура една клиентка ме пита дали си отговарят размерите на банския в черно и бяло от първите страници и евентуално ако не и стане може ли да се върне аз до сега не съм връщала нищо,а и за размерите не знам какво да и кажа от каде да знам дали си отговарят  newsm78

# 449
  • София
  • Мнения: 4 178
Здравейте от въпросната брошура една клиентка ме пита дали си отговарят размерите на банския в черно и бяло от първите страници и евентуално ако не и стане може ли да се върне аз до сега не съм връщала нищо,а и за размерите не знам какво да и кажа от каде да знам дали си отговарят  newsm78

За връщането - не би трябвало да има проблем. Оня ден като връщах уреда за педикюр връщаха едни маратонки и някакви розови блузи.

Общи условия

Активация на акаунт