Re: AVON само за представители - КАМПАНИИ 4 и 5 - Тема 134

  • 33 695
  • 492
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 13 865
Здравейте,
може ли някои да ми изпрати пълномощното за Ейвън, линкът в началото на темата не ми работи.
vidka.hristeva@gmail.com
Благодаря много предварително !

има го на страницата ви на представител в ейвън
свалете г от там.

На работа с клинети.
Възможност за поръчка и доставка
пълномощно за получаване на кашон.

Последна редакция: пн, 27 апр 2015, 23:22 от _re_ge

# 421
  • София
  • Мнения: 1 731
Знае ли някой защо е тази промяна в зоните?
Възможно е да са слели две или повече зони в една и да се ползва офиса на "титуляра"

# 422
  • София
  • Мнения: 103
Зоните в София ги промениха още от миналата година. От един или два месеца зоналната на зона 112 е нова. От 01.05 зоната ще има нов офис на бул. Патриарх Евтимий 66 вх.2 ап.2

# 423
  • Мнения: 1 472
Чантата в цвят горчица ще е в наличност след 20 май.
Само че в момента сайта на Ейвън отново не се зарежда???

# 424
  • София
  • Мнения: 103
Чантата в цвят горчица ще е в наличност след 20 май.
Ужас! Дано моите трима клиенти си дочакат чантите, иначе голямо връщане ще пада

# 425
  • Мнения: 70
Чантата в цвят горчица ще е в наличност след 20 май.
Ужас! Дано моите трима клиенти си дочакат чантите, иначе голямо връщане ще пада
И аз имам 3 чанти поръчани , но ги предупредих , че има липса преди да пусна поръчката и казаха , че ще си ги чакат, защото им хареса много.

# 426
  • Мнения: 37
Благодаря за информацията!

# 427
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Аз искам да помоля за отзиви за сутиена с дантела на стр. 17 от Бутика за кампания 7-8. Спомням си преди, че имаше добри отзиви за един спортен сутиен, но този с дантела май го виждам за първи път? Интересува ме като качество как е, а също и размерите дали си отговарят. Пише да гледаме таблицата от стр. 3 (която е за банския), но така излиза че дантеления за обиколка 95 е размер М, докато същата обиколка при универсалния сутиен е XL, което е разлика от 2 номера!

# 428
  • Мнения: 13 865
Днес засякох дама с чантата в цвят горчица,ползваше я като дамска чанта. Не изглеждаше огромна,цветът е моден хит,но доста носибелен ,въобще не кърти мивки...жалко че не нося такива.дамата беше със спортен костюм с панталон,на токчета, спортно -елегантна...чантата нямаше и да помисля за пътна.

# 429
  • Мнения: 13 865
Аз искам да помоля за отзиви за сутиена с дантела на стр. 17 от Бутика за кампания 7-8. Спомням си преди, че имаше добри отзиви за един спортен сутиен, но този с дантела май го виждам за първи път?

Аз писах за спортните сутиени, но там ми се струва конструкцията е съвсем друга заради предназначението. За тези четох че са за малък и среден бюст. Защо не потърсиш мнения в айрекоменд?

# 430
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Аз искам да помоля за отзиви за сутиена с дантела на стр. 17 от Бутика за кампания 7-8. Спомням си преди, че имаше добри отзиви за един спортен сутиен, но този с дантела май го виждам за първи път?

Аз писах за спортните сутиени, но там ми се струва конструкцията е съвсем друга заради предназначението. За тези четох че са за малък и среден бюст. Защо не потърсиш мнения в айрекоменд?
Търсих, но няма. Може би модела досега не се е предлагал....

# 431
  • София
  • Мнения: 4 178
Върнах уреда за почистване на стъпала. Хич не ми се набутва за 25лв. В офиса имаше една много готина дежурна и ни даде мостри от новите ТВ /новата LBD r Luck la VIE/.

Момичета, как тълкувате 3-те нива мотивация - може ли и от трите да се поръчва? Защото сега имам поръчка 115лв. От третото нищо не ме впечатли силно, че да го искам на всяка цена, но от първите две си измислих какво бих взела.

# 432
  • София
  • Мнения: 1 114
Може да поръчаш от всяко ниво по един комплект/продукт  Wink

# 433
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Имам голяма молба - да ми пуснете на лс кода на ниво 1 и да ми припомните сумата. Благодаря ви предварително!

# 434
  • Мнения: 13 865
Имам голяма молба - да ми пуснете на лс кода на ниво 1 и да ми припомните сумата. Благодаря ви предварително!

Туигъл
имаш възмжност д аизбираш от 4 комплекта или една Тв на една и съща цена, ако бъдат направени две минимални поръчки в К-6 , К07 или 08.

Общи условия

Активация на акаунт