На 8 март ще сме красиви, с МАЙски тумбачета игриви! - Тема 13

  • 33 856
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 313
С леко закъснение, честит празник и от мен! Още малко остана и ще получим най-хубавия подарък Simple Smile

Sweety, много хубава тема!

Olq, между приема на желязо и магнезий трябва да има 3-4 часа разлика. Също така желязото не е хубаво да се приема с млечни продукти, там не знам колко трябва да е разликата, аз обикновено гледам да е 1-2 часа, ама не винаги успявам защото постоянно ми се ядат сиренце и кашкавал.

martincheto, още малко остана и като гушнем бебчо ще забравим за всички тези неща  Hug И аз напоследък много често усещам тежест ниско долу, особено след разходка, колкото и да е кратка; а проблема с изпотяването го имам повече от месец вече.

# 31
  • Мнения: 57
Добро утро и о  мен. Поредната безсънна нощ. Някой да знае нещо ефикасно  за киселини?
Към кой трябваше  са се обърна за ФБ групичката?

# 32
  • Мнения: 100
Здравейте, момичета. От вчера ми е много разтревожено, много рядко и много за кратко усещам бебка. Вчера какво ли не правих, за да я накарам да се размърда както обикновено - то не лягах, то не ставах и това което най- много получавах беше някое леекичко ритниче   Rolling Eyes  Сутринта също не мина както обикновено - движи се, но много лекичко. При вас движенията постоянни и регулярни ли са си в дните?
Чудя се какво да правя, не знам трябва ли да се шашкам, не трябва ли (не мога да си направя правилна равносметка) - май ще звънна на доктора...

# 33
  • Мнения: 191
Здравейте, момичета. От вчера ми е много разтревожено, много рядко и много за кратко усещам бебка. Вчера какво ли не правих, за да я накарам да се размърда както обикновено - то не лягах, то не ставах и това което най- много получавах беше някое леекичко ритниче   Rolling Eyes  Сутринта също не мина както обикновено - движи се, но много лекичко. При вас движенията постоянни и регулярни ли са си в дните?
Чудя се какво да правя, не знам трябва ли да се шашкам, не трябва ли (не мога да си направя правилна равносметка) - май ще звънна на доктора...
аз пиех фреш от портокал и лягах на ляво вимаги ми помагаше!

# 34
  • Мнения: 191
Мамчета да попитам имате ли представа коя банка приема майчинството за доход?Въобще има ли такава

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Добро утро и от мен   bouquet
Минавам само да пожелая хубав ден  Hug
При мен няма нищо за споделяне. Все същите бременлийски неразположения  Mr. Green които точно в момента ме карат да се чувствам недоспала, та май ще прибягна до едно 3 в 1. Все ми се струва, че е слабичко и няма да навреди  newsm78
А, аз се отправям към поредния ми учителски ден  Joy

Stanislava8, опитай да я предизвикаш с малко шоколад. При мен винаги действа  Peace
Това със сока от портокал също ми го е казвал доки  Peace

Gabs90, а защо майчинството да не е доход?

# 36
  • Мнения: 1 442
Здравейте!
Не съм се включвала напоследък, помните, че ви казах за дядо ми, е вече го няма... Cry Надявам се, че сега е по-добре, без болки, без мъки. Сигурна съм, че един ден пак ще се срещнем!

# 37
  • София
  • Мнения: 1 677
Моят господин последните две седмици беше много активен, силни ритници, понякога по цял час не се спира, направо му опипвам пръстчетата на краката, като изпъне баджак и ми изхвръкне корема.
И от вчера цял ден почти никакъв го няма. Усещам по 1-2 движения на час и то някакви лекички и плавни.
С доплера го слушах 3 пъти вчера, всичко е наред по тоновете, но явно се е изместил, защото вече е в дясно и ритниците му са навътре, защото го усещам само когато си мести гърба и дупето, но краче никъде не напипвам. Та малко се шашнах вчера, но вече се успокоих и в четвъртък ще го видим с ултразвука къде се е насадил Simple Smile

Sweety ஜ ... еее толкова бързо Sad Моите съболезнования, миличка  Cry

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Sweety ஜ, съжалявам мила  Hug Прегръщам те! Той сега е на едно по-добро място! Мир на праха му!

# 39
  • Мнения: 44
Sweety ஜ Моите съболезнования! Каквото и да кажем, мъката и болката няма да бъдат заличени.  Cry Бъди силна заради себе си и заради малкият човек вътре в теб.  spoko

# 40
  • Мнения: 37
Суити, моите най-искрени съболезнования !  Hug

Gabs90 ако питаш за отпускане на кредит, за съжаление мисля, че нито една банка не приема майчинството за доход. Аз работя в Банка и за Пощенска Банка 100% гарантирам, че излезе ли в направената ти справка от експерта в НОИ, че си по майчинство, молбата за кредит ще бъде отказана. По-добре не си давай парите за кандидатстване, поне не в Пощенска.

Stanislava8 при мен помага чаша студена вода.

# 41
  • Мнения: 109
Здравейте, мами, и честит 8ми март с малко закъснение! Желая ви да бъдете здрави, обичани и удовлетворени жени и майки! :*

Суити, много съжалявам, аз все още не мога да преодолея загубата на тези ми близки хора, сигурна съм, че ще се срещнем някога някъде пак Sad.

Иначе да се похваля, бях на ЖК, бебочко е 1200 гр, даже ми се усмихна по време на прегледа!


# 42
  • Мнения: 304
Sweety моите съболезнования  Cry
Станислава, сок от протокол както е казала Габс, също съм го чувала от лекар. Кога ти е термина, да не би на бебче да му е тесничко вече?
 Ние в 32с 4дни сме изключително активни, усещам го в сутрешните часове около 5часа, после и през деня, ако ходя много не винаги го приспивам  Grinning а вечер е направо фурия, даже се чудя как да го укротявам и все се въртя на дивана. Много му се радвам, не искам да намаляват движенията, чеее ще ми е много притеснено  Praynig но май накрая съвсем като им отеснее стават кротки...
Момичета, как сте с течностите? Аз пия невъобразими количества вода, преди Б може би половин литър дневно, а сега може и до 3 литра някой ден да стигам. Все съм жадна...

# 43
  • Варна
  • Мнения: 117
Sweety ஜ  Hug Hug Hug
Наистина съжалявам, знам перфектно как се чувстваш! Но той е на по-хубаво място и ще бъде винаги с теб!

# 44
  • Мнения: 243
Sweety, моите съболезнования, много е тежко да изгубиш близък Hug

При мен движенията на бебо зачестяват като хапна малко шоколад, но откакто влязох в 29 г.с го усещам постоянно. Даже се чудя кога спи. Аз всеки ден пия фреш от портокал, мисля че и той помага.
Моят доки ми позволява да пия и по едно кафе на ден, въпреки че го спрях от както се наложи да взимам Магнерот. Но според мен при всички движенията ще понамалят когато бебето порасне много и му стане тясно вътре  Thinking За това не изпадайте в паника излишно

Аз от няколко дни умирам от жега. Краката ми не спират да се потят през нощта. Чак сега разбрах защо в комплекта ми козметика за бременни има охлаждащ гел за крака. Все си мислех, че ще ми е излишен зимата и че няма нужда от него щом не съм наедряла много. Но явно не е до килограми, а хормони  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт