Лакове за нокти – 99

  • 96 350
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Germany
  • Мнения: 919
Аз се включвам с малко лятно настроение:



Лаковете са p2 Color Victim 790 summer to go! (жълт), GR Rich Color 35 (черен) и GR Rich Color 76 (бял).
Жълтият е много свежо лимоново жълто, но за жалост съм преполовила шишенцето и четката не поема достатъчно количество, а и е започнал да се сгъстява, а нямам разредител под ръка и стана леко на черти, затова и сложих белите точки (първоначалната идея беше да съм само с жълт и на безименните да сложа бял с черни точки), но пак не се получи зле.  Blush
Белият е тип блажна боя и съм доволна от нанасянето и покривността - на два слоя става идеално.  Peace

# 706
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Chrissie, много свежо  Grinning

И като съм почнала днес с новите колекции - суочове и много добри сравнения на OPI Venice AW15. Има няколко чудесни цвята  Heart Eyes

http://temperaninails.com/2015/06/12/opi-venice-fallwinter-2015- … -swatches-review/



# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Има няколко варианта на течен латекс, като сред тях и по- бюджетни варианти.

Може да се потърси във физически магазини в които се продаат художествени материали, а онлайн в сайтове като Ибей и Амазон.

Имам точно този и го слагам точно с тази малка джаджа, която може да се намери в парфюмерии и се използва за еднократна употреба за преливане на парфюми за мостри.

Този е от небюджетните варианти



И едно клипче за DIY вариант



Здравей, аз не съм много наватре с тези неща, затова ако може да миэобясните по-подробно как мога да си направя и аз такъв "предпазител" в къщи и откъде мога да си закупя необходимите материали. Благодаря Simple Smile

# 708
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Криси, много сладки точки. Heart Eyes

Аз съм лавандулова. Crazy

# 709
  • MJF
  • Мнения: 334
Вчера си взех от Douglas Essie Fiji и Essie Mint Candy Apple.Много съм доволна от цвят,насителност и всичко,но не мога да разбера защо всичките ми нокти стават на точки.Бях с гел лак,свалих го,изпилих с всички пили и накрая полирах.Нанесох Essie база и топ и по два-три пласта цвят.И на краката и на ръцете ми станаха на точки или балончета.Не съм сигурна как точно се наричат.Целите са ми като на топченца.
Отдавна не съм се правила сама може би някъде греша.

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 13 520

# 711
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Вчера си взех от Douglas Essie Fiji и Essie Mint Candy Apple.Много съм доволна от цвят,насителност и всичко,но не мога да разбера защо всичките ми нокти стават на точки.Бях с гел лак,свалих го,изпилих с всички пили и накрая полирах.Нанесох Essie база и топ и по два-три пласта цвят.И на краката и на ръцете ми станаха на точки или балончета.Не съм сигурна как точно се наричат.Целите са ми като на топченца.
Отдавна не съм се правила сама може би някъде греша.

Здравей,

как беше температурата при която се лакираше? Лаковете къде ги държиш. Случва се често да се получават балончета от летните жеги. Можеш да опиташ да сложиш топа и основния цвят лак в хладилника за около 5 мин. преди да се лакираш. И гледай да не клатиш много основния цвят. Ако искаш да го разбиеш преди нанасяне просто го завърти между дланите си.

# 712
  • София
  • Мнения: 22 859
Chrissie, много свежо  Grinning

И като съм почнала днес с новите колекции - суочове и много добри сравнения на OPI Venice AW15. Има няколко чудесни цвята  Heart Eyes

http://temperaninails.com/2015/06/12/opi-venice-fallwinter-2015- … -swatches-review/










Страхони цветове в колекцията!

# 713
  • Germany
  • Мнения: 919
FugeeLa , другото, което ми идва на ума е, че може да си сложила много дебели пластове и да е останал въздух или да не си почистила ноктите след пиленето и да са останали прашинки.  Rolling Eyes

Десиссслава, хубави нокти!   bouquet

Ивче, много ти отива да си лавандулова.  Heart Eyes

TheBlackWidow, чудесен зелен пясък! Искам и аз!  Heart Eyes

Иначе новите ОПИ-та нещо не ме впечатляват... Tired

# 714
  • MJF
  • Мнения: 334
Значи вероятно така е станало,защото се лакирах на балкона в най-голямата жега.
Откъде мога да си купя кръгли стикери за ефект на полумесец?

Последна редакция: вт, 16 юни 2015, 11:02 от FugeeLa

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 472
На мен пък за пръв път новите Опита да ми харесат.

От мен един "color block" с воден маникюр.



После му сложих и печат, ако на някой му се гледа с него - цък.

# 716
  • Мнения: 551
Здравейте момичета!

Искам да Ви покажа един лак от който съм много приятно изненадана. Харесвам лаковете на Golden Rose,  до скоро се бях вманиачила в серията им Color Expert, но напоследък се разочаровах малко от тях, но видях, че не съм съм пробвала нито един лак от друга тяхна серия - Rich Color. Много ми хареса лака, само с един пласт се получи същия цвят.

Скрит текст:


# 717
  • Мнения: 475
Chrissie, Ивче, Деси, UNynaeve, красоти   bouquet

Аз отдавна се замислям за печат, но се чудя какъв да си взема, после пък ще трябва и подходящи лакове да търся за тях и още се мисля  Grinning

# 718
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Хич ме няма с печати, в това отношение съм с две леви. Какви ли не съм пробвала... не става и не става. По същия начин съм и с лентички и всевъзможни полумесеци. Явно съм нетърпелива и дърпам по- рано.

Сложих си снощи Perfect s24, но само на два слоя. Знаете, че този лак е желе и са му необходими минимум 3, та не се получи хубаво и няма да показвам.

НО да добиете представа за цвета ( който не знае за какво говоря) от един суоч на Лепи

# 719
  • Мнения: 1 131
От кога си търся точно това жълто.Е...намерих го  Heart Eyes
Avon The One LIME & China Glaze feel the breeze

Общи условия

Активация на акаунт