Лакове за нокти – 99

  • 96 366
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 36 085
Lemy, страхотен!



Последна редакция: чт, 11 юни 2015, 16:52 от bubanka

# 691
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 729
Gabrini Brilliant B13

Скрит текст:

# 692
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Има няколко варианта на течен латекс, като сред тях и по- бюджетни варианти.

Може да се потърси във физически магазини в които се продаат художествени материали, а онлайн в сайтове като Ибей и Амазон.

Имам точно този и го слагам точно с тази малка джаджа, която може да се намери в парфюмерии и се използва за еднократна употреба за преливане на парфюми за мостри.

Този е от небюджетните варианти



И едно клипче за DIY вариант

# 693
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Едно миналогодишно съкровище
  643

# 694
  • Мнения: 485
От мен едно глухарче,което някои го наричат снежинка  Laughing http://blondwimp.snimka.bg/other/manikyur.843606.35557152

# 695
  • Мнения: X
Едно миналогодишно съкровище
  643

Убивам за такъв пясък

Перфект или ГР нямат ли нещо подобно?

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 13 558
Паяче, лигите ми потекоха по това зелено  Heart Eyes

# 697
  • MJF
  • Мнения: 334
А каква четка използвате за премахване на изцапаните участъци с ацетон?Някой беше споменал за четка от АлиЕкспрес?
Откъде мога да си намеря също така и течен латекс.Рових се из гугъл,но безрезултатно.

# 698
# 699
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
А каква четка използвате за премахване на изцапаните участъци с ацетон?Някой беше споменал за четка от АлиЕкспрес?
Откъде мога да си намеря също така и течен латекс.Рових се из гугъл,но безрезултатно.

Има няколко варианта на течен латекс, като сред тях и по- бюджетни варианти.

Може да се потърси във физически магазини в които се продаат художествени материали, а онлайн в сайтове като Ибей и Амазон.

Имам точно този и го слагам точно с тази малка джаджа, която може да се намери в парфюмерии и се използва за еднократна употреба за преливане на парфюми за мостри.

Този е от небюджетните варианти



И едно клипче за DIY вариант


# 700
  • София
  • Мнения: 255
А каква четка използвате за премахване на изцапаните участъци с ацетон?Някой беше споменал за четка от АлиЕкспрес?
Откъде мога да си намеря също така и течен латекс.Рових се из гугъл,но безрезултатно.
Имам 3 скосени четки за почистване на кожички. Simple Smile Две от тях не стават за нищо, при почистване косъмчетата се разделят на две снопчета.  Tired
Четката, от която съм много доволна е ето тази  Grinning - http://www.nails.bg/?o=5c5fjk9

# 701
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Лимитирана колекция лакове на Оливия Палермо за Ciate:

# 702
  • Мнения: 31 353
Харесват ми ярките! Heart Eyes

# 703
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И на мен, особено тъмния  Heart Eyes

Но на тази инстаграмска снимка не се вижда особено добре. Ще чакам още суочове. Въпреки че на сайта на Ciate колекцията вече е sold out  Crossing Arms

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Здравейте, страхотна тема Simple Smile. И да се включа с един въпрос (извинявам се, ако е коментирано, но просто няма как да изчета всички теми) искам да си купя лак на Перфект от този, който е за рисуване с тънка четчица (става въпрос за Пловдив)

Общи условия

Активация на акаунт