Най-уникалният хотел, хотелът грабнал сърцето ви :)

  • 108 722
  • 268
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 232
http://hotelbozhentsi.com/
Информация от преди 3 години. Дано е още на ниво.

# 136
  • Мнения: 19
Чудя се, как се хвърлят луди пари, за да се направи един хотел, а след това всичко се разсипва...!

# 137
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Повечето хотели никога не връщат инвестициите си.
Много е прост отговорът.

# 138
  • Мнения: 452
Моите най-любими са Гранд хотел Велинград и Дипломат Плаза Луковит. Толкова ме е яд обаче, че вторият е забит в такъв ужасен град. След кратка разходка по т.нар. главна улица, взехме решение да си прекараме времето само в хотела или в гората около Божиите очи.

# 139
  • Мнения: 2
Дайте да възродим малко темата, не е за забравяне Simple Smile

За Коледа 2016 бяхме в хотел Раювски хан, с. Раювци, Еленския балкан. Изкарахме невероятен семеен празник, всичко е на ниво, липсваше само сняг, но пък с него транспортът щеше да е по-труден.

Комплексът се състои от няколко къщи и хотелска част с ресторант. Къщите са чудесни, топли, с камини с водна риза и допълнително климатици във всяка стая. За камините има кой да се грижи ежедневно. Чудесно оборудвани. И за деца е доста помислено. А през пролетно-летния сезон ще е още по-чудесно предвид природата. Ще отидем пак!

# 140
  • София
  • Мнения: 3 390
Дайте да възродим малко темата, не е за забравяне Simple Smile

За Коледа 2016 бяхме в хотел Раювски хан, с. Раювци, Еленския балкан. Изкарахме невероятен семеен празник, всичко е на ниво, липсваше само сняг, но пък с него транспортът щеше да е по-труден.

Комплексът се състои от няколко къщи и хотелска част с ресторант. Къщите са чудесни, топли, с камини с водна риза и допълнително климатици във всяка стая. За камините има кой да се грижи ежедневно. Чудесно оборудвани. И за деца е доста помислено. А през пролетно-летния сезон ще е още по-чудесно предвид природата. Ще отидем пак!
Подкрепям мнението. Бях там есента. Предлагат се колички за голф, с които да се разходи човек на 1-2 км до паметник, "Stonehenge" със страхотна гледка към язовира. Simple Smile

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
гледам един нов хотел се е появил във Велинград и набързо е натрупал негативи из букинг.ком

Хотел Арте и спа...

Някой сефтоса ли го вече?

Аз като се зачетох в коментарите и ...се възпрях!

За Пампорово - освен Ива и елена и прословутия Камелия, някакъв хотел с нормални общи части, басейн и добри отзиви..? Орловец все дава, че няма места или иска 3+ нощувки, Мургавец и Пампорово завехнаха. Махала Кочорите бива, но далечко..
Просто няма нищо интересно, на което да попадна, а така ми се ходи.

# 142
  • Мнения: 10 458
За Пампорово препоръчвам Орфей Simple Smile
На нас много ни харесва, вече 3та година ходим с децата.

# 143
  • Мнения: 3 609
Прекрасна тема, с интерес я изчетох.

Включвам се с мнение за комплекс Старите къщи: прекрасно място, много красиво. Наистина пътя е малко кофти в един момент, но там е ..рай. Зеленина, цветя, гледка, басейн. Всичко е прекрасно.

Наскоро посетих Гела, не бях ходила там досега, прекрасно място. Бяхме в една къща за гости, прекрасна: https://pochivka.bg/kashta-maria-o25383
Чисто, направено с вкус, абсолютно оборудвано. По-подходящо е за голяма компания, за да заемат стаите. Собствениците са много мили. Свириха ни на гайди  Heart Eyes Просто е вълшебно. Бяха приготвили чевермета и родопски специалитети.

Исмена в Девин е също много приятен, наистина за лятото. Спа-то е навън, няма топла връзка и не знам как би могъл човек да прецапа до там зимата.

Ще следя темата с интерес!

# 144
  • Мнения: 17 987
Хотел Боженци, но с офертите от визит, не цени на рецепция  Naughty
Красива природа, топли и хубави стаи, басейна е супер, храната беше много вкусна.

# 145
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
През ноември с ваучери ходихме в Арбанашки хан - но не с редовни цени, скъпо е доста. Много хубав хотел, супер механа и чудни десерти.

# 146
  • Мнения: 17 987
Още едно прекрасно място, но не е хотел, а къща, на страхотно място, супер гледка, много добре обзаведена и поддържана.
Препоръчам я за лятото, за 3-4 семейства мисля беше, басейнът е страхотен, чист, поддържан
http://www.guesthouse-betula.com/

Една от най- хубавите си почивки изкарахме там, разкош за нас и за децата. Съчетахме с еднодневно ходене на плаж в Гърция- Фанари Бийч, до Ксанти, невероятен плаж.... Crazy

# 147
  • Мнения: 51
Здравейте на всички 😊 Малко да побутна темата в разгара на почивките. Почти сме се навили с мъжа ми и с бебето да ходим в хотел Чилингира до яз. Въча. Има включена закуска, но никъде не мога да открия цени в ресторанта за обяд и за вечеря. Моля, ходилите, да ми кажат нещо примерно като цени, за да се ориентирам 😊 Много ви благодаря! Хубави почивки на всички! 🌞

# 148
  • Мнения: 154
В темата за Родопите има писано за този хотел. Почти всички отзиви са отрицателни.

# 149
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 856
Здравейте на всички 😊 Малко да побутна темата в разгара на почивките. Почти сме се навили с мъжа ми и с бебето да ходим в хотел Чилингира до яз. Въча. Има включена закуска, но никъде не мога да открия цени в ресторанта за обяд и за вечеря. Моля, ходилите, да ми кажат нещо примерно като цени, за да се ориентирам 😊 Много ви благодаря! Хубави почивки на всички! 🌞

Нормални са цените в ресторанта, конкретни примери не мога да дам, но не ми е направило впечатление да е евтино или скъпо. Закуската са пържени филии. Като цяло освен уникалното място и гледка, за мен е доста кич самия хотел  Peace

Общи условия

Активация на акаунт