Най-уникалният хотел, хотелът грабнал сърцето ви :)

  • 108 720
  • 268
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 478
Въпреки че не се сблъскахме чак с такива неща, но и ние с мъжа ми останахме недоволни от мястото миналата година.

# 121
  • Мнения: 13 191
много жалко, затова не върви туризма, затова хората ще ходят повече в чужбина - някъде по-скъпичко, но чистота, нещо което не ни е май в кръвта  newsm78
А често и по-евтино!

# 122
  • Мнения: X
Пу Терма Палас ми беше в краткия списък за пробване. Жалко.

# 123
  • Мнения: 3 273
Пу Терма Палас ми беше в краткия списък за пробване. Жалко.
И в моя за началото на декември.Дака ме изкушаваше спато.Жалко

# 124
  • Мнения: 3
Хейй, много хубава тема. Ще разгледам вашите предложения за хубави хотелчета и по-късно ще публикувам и аз от кои съм доволна.
Искам сега да попитам за хубав хотел или почивна станция/санаториум, от които вие сте доволни?
Благодаря предварително. Хубав ден.  Grinning Grinning Grinning Grinning

# 125
  • Мнения: 149
Много интересни предложения! Вече си набелязах поне две хотелчета за пролетната ваканция на малките...че ние отдалеч планираме Simple Smile
Видях в темата, че се препоръчва к-с Острова - общо взето става, ние бяхме очаровани от храната, но СПА центъра е плачевен, а водата твърда хладка за малки деца. Отвън детската площадка е близо до басейна, който през хладните месеци е празен и е доста опасно за децата. С една дума - цената и звездите, не отговарят на предлагането.

Още един глас за Дивата ферма в Горно поле - наистина уникално място, особено ако искате да сте близо до природата и децата да са близо до животинки.

Това лято бяхме в Исмена, Девин и за летен СПА хотел е идеален - особено за семейства с деца. Зеленина, стилен интериор и екстериор, с български мотиви, чуден детски център. Добър ресторант, особено ако сте по-търпеливи. Не става обаче за зимата - СПАто няма топла връзка.

Калиста Старозагорски бани е с хубав СПА център, наистина топла минерална вода, добро обслужване, чистичко, разкошен двор, в горичка, но пък не впечатлява с дизайн - личи се че е преустроена соц -станция.
Хотел АУРА във Велинград също ни е сред любимите - едни от най-разкошните басейни, въпреки че хотелчето е сравнително малко. Мисля, че имат и лекар, който препоръчва процедури. И за лято и за зима става, само дето му е малко дворчето, но пък парка е наблизо.
Още не сме си открили идеалния хотел....

Последна редакция: вт, 08 дек 2015, 18:44 от heberlea

# 126
  • Варна
  • Мнения: 227
Много приятна тема, благодаря!

Ще следя с интерес.

# 127
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Някакви препоръки за зимно време, с малки деца (2г и 5г), евентуално ски и да не режат главата от кръста ....

# 128
  • България Сливен
  • Мнения: 245
www.dvoretsa.com/ Велинград

# 129
  • София
  • Мнения: 3 824
landmarkhotel на гребния канал в Пловдив. Никакви забележки нямам. Чудесно обслужване, качествени продукти на закуска, вкусна храна, прекрасна гледка. В цената се включват и колела, ние всяка сутрин взимахме и правехме по няколко обиколки на гребния канал.
http://www.landmarkhotel.bg/

# 130
  • Мнения: 1 791
Хотел Хисар - Хисаря. Де лукс крило с wellness център е разкошно.
Катарино Разлог - манго душа е прекрасен.

# 131
  • Павликени
  • Мнения: 5
Мен ме изненадаха за годишнината с уикенд в един нов хотел в Търново.  Joy
Парк хотел Асеневци http://www.asenevtsi.bg/
Уникално място... близко до центъра, но в гората под скалите със супер дизайнерски ресторант и уникална кухня и то с повече от прилични цени.  Нов е само преди месец е отворил, сигурно и лятото ще е невероятно има и открит басейн, ползвахме СПА центъра само с джакузи  Heart Eyes

# 132
  • Мнения: 416
лятото бях в Зорница в гр.Казанлък,за мен уникален хотел с уникални легла   Peace

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Някакви препоръки за зимно време, с малки деца (2г и 5г), евентуално ски и да не режат главата от кръста ....

пампорово. Има тема, обсъждат се хотели - ива и елена, замъка, камелия, дафовска, маунтин лодж, орфей - тези са ок, зависи дали в центъра или на пистите искате. Част от тях предлагат и полупансион.

# 134
  • Мнения: 19
Някакви препоръки за зимно време, с малки деца (2г и 5г), евентуално ски и да не режат главата от кръста ....

Аз съм за "Орфей" - има много изгодни оферти в pochivka.bg

Общи условия

Активация на акаунт