Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 67

  • 36 678
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 405
Люба, аз като казвам, че са бързи само като гледам... не ми вярвате  Laughing А да видиш сегa Grinning Ще пробвам и аз след малко, ама първо ще метна Руми с днешната тренировка, май ще е само 1 кръг, че като видях коя тренировка ни е приготвила....  Mr. Green

Фъстък,  Hug

# 16
  • Мнения: 1 538
Запис.  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 5 405
Ей ся вече те убих! А ми дава зор...  Crossing Arms

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Ей ся вече те убих! А ми дава зор...  Crossing Arms
Joy hahaha Joy
Мери, ще се радвам да споделиш. И, моля те, ми кажи аз ли не разбрах, или наистина е така - бърпитата са с лицева опора, но с полягане на шкембето. Така ги правеха, аз не бях виждала до сега такива бърпитата, не са по-лесни, никак даже, ама ми е странно. И си отрепах коляното заради таз работа  #Crazy

# 19
  • Мнения: 2 545
Е, пак ме изненадвате с нова тема  Grinning.

След нощно дежурство съм, но за да не е гол запис, постарах се да направя по няколко серии - лицеви опори, гмуркане, флайс, пул овър, мост на ляв и десен крак, изнасяне ляв-десен крак назад.  Утре ще съм с редовна тренировка! Peace

Вече се усещам, че влизам във форма, макар че в деня след първата тренировка имах ужасна МТ на раменете - все пак не бях тренирала повече от седмица.

Дилянка, честита годишнина!   bouquet
Да си прекарате страхотна вечер!
Скрит текст:
Аз пък през тези пости все още не съм хапвала морски дарове, а толкова се заричах, че ще ям. То и нямам особено желание де...

Този вирус нанесе съкрушителен удар върху апетита ми и още не мога да се оправя. Насилвам се да ям и съм в очакване всеки момент да се съживи ламята в мен Rolling Eyes. Виж, с плодовете и зеленчуците нямам никакъв проблем. А откак се разболях нямам и голямо желание да пия кафе сутрин. Не се и насилвам, де. Предполагам всичко това е временно и нещата после пак ще си тръгнат по старому. Далеч съм от мисълта, че се е случило някакво чудо с мен Wink.  

# 20
  • Мнения: 1 538
Ей ся вече те убих! А ми дава зор...  Crossing Arms

Е, добре де.   tiptoe

Отчитам първо ранно ставане за тази година и тренировка - Румяна за цяло тяло.
Това трябваше да се случи с началото на 90ДП миналата година!

От днес започнах смути детокса на Фея, ама съм огладняла като вълк. Само се оглеждам като обран евреин из офиса някой да не яде нещо.  Crossing Arms Набутах и домашния любимец с мен да се детоксикира, че да не ме занимава с въпроса "Ко ши ам", ама горкия дебеланко вече и той е много гладен и само ми се жалва, че едвам издържал.  Mr. Green

Дилянка, честита годишнина!

И моля някоя добра душица да прати рецептата? за квас, че заклевам се, Люба ако пуснеш още един хляб, намирам къде живееш и идвам!  #Cussing out

Отчета ми стана крайно "гладен", ама пусто глиганска мисъл.   chef

# 21
  • София
  • Мнения: 10 858
Мери, страхотни мацки, а Свети с гумата е  Crazy

Дилянка, честита годишнина! Да илядите както се казва  Heart Eyes

Суед, и аз съм измряла от глад, а хем ядох 200 гр пъстърва на обяд  ooooh! Ама два часа млатя пеша из соф. улици и явно оттам ... аман.

Два въпроса:
1. Котиджа вярно ли има 95 калории? Много малко бе?
2. Тоя го забравих  Laughing Като се сетя ще пиша  Blush

# 22
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Днес цял ден отчитам доктори. Това е.

Относно Апъл: аз точно вчера гледах и макбук и часовника. Много ме блазнят, да видим. Милото намекна да ми подари часовкика за рождения ми ден, ма той чак Декември. Чака ли се? Иначе последния ми подарък беше iPhone 6+. Aми Неразделни сме. Люба, аз преди точно като теб разсъждавах докато милото не ми подари първия телефон. Ами наистина са много скъпи, но разликата при употреба с другите марки(само които съм имала де) е от тук до небето. Как веднъж не бъгна, не му падна батерията или нещо друго.
Фея, ти ще си взимаш ли часовника?

Меринце, ти си ни майсторчето на теми. Голямо благодаря.

Последна редакция: ср, 11 мар 2015, 17:20 от Nuclear

# 23
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 427
Записвам се с намерението си за тренировка след работа, че сега съм на бач'

 Mr. Green

Мери, много гот'ска тема   bouquet

За яденето ... какво да кажа - тези дни съм много стриктна. А от одеве ми е в акъла едно Корни, ама не отидох да си купя ...

# 24
  • Мнения: 1 161
За днес пак скромни 40 мин,също така флегматични  ( каквито са ми всъщност напоследък всички тренировки )  Mr. Green Рамо и трицепс, в трисетове, 4 серии всеки.

Барб, разсмя ме.  Hug
Вив, и Мери е до мен  Mr. Green

Оф, сигурно ви омръзнах с моя ремонт, но съм много развълнувана. Вече си избрах уред, който е главно за горна час, могат да се правят и 3 упражнения за крака. Отделно съм си избрала и вертикална лег преса, че не беше скъпа. Добре, че ММ ми се връзва, но все пак съм доказала постоянството си вече.  Mr. Green 'Ша ма извините, че всеки ден за това ви говоря. Голямо вълнение.  Mr. Green

А аз Боб мога ли да го сваля от друго място освен от руттракера. От тук не може от РТ.

Дилянка, още много по 4 години на щастливи моменти заедно.

Фъстъче, и аз се радвам, че вече си с отчети.

Добре дошла на Вери Найс!

Мерииии, мерси за темата!

Лек ден!

# 25
  • Мнения: 5 405
Обидена съм им, че не ме познаха! Добре, че си ти Grinning  Hug

Ух, жива съм! Дишам! Любче, ти щеше да си виновна, ако бях колабирала  hahaha Да, бърпитата са с корем на пода Grinning Не знам как си си удряла коленете, аз лягам с преден бедър, корем. Може би имам опит. Подобно бърпи или лицева е имало в тренировките на Румяна  Peace На бърпитата имах време за почивка от 10-15-20 секунди. При клековете ми оставаха около 25  Crazy А преди Боб направих и 1 кръг с ден 3, седмица 11, Руми  Crazy И после да се оплаквам, че съм болна, нали... ама гърлото наистина ме дразни  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 6 970
Чудесна темича!   bouquet

Записвам се само, довечера ще правя тренировка. Вчера ме удари голям мързел.  Blush

# 27
  • Бостън
  • Мнения: 13 586
Отчитам го Боб кардио тренировка 1 -14 минути. Само две движения, ама ми е... мамата.

 Joy И аз пуснах същата, направих първите 4 мин и му теглих една майна, след което по-живо, по-здраво уважих бат Шон с Т25 КардиоАлфа,  хвана ме срам, върнах се на Bob Harper - Totally Ripped Core - Bonus (12 min), ядосах се, че не избрах по-дълга за абс и довърших с моделската - все пак г*з*т е най-важен, нали така  Mr. Green

Лю, нали знаеш, че аз модифицирам яко, поне 60% от всяка тренировка се докарва до лоу импакт заради колената, да не говорим, че не давам пулсът ми да се качва над 80% MPR - та изобщо не се пресилвам дори и като съчетая 2 или 3 тренировки!

# 28
  • Мнения: 377
Благодарности за новата тема! Мери,   bouquet

Аз от тази седмица започнах последния месец на Боди революшън с уъркаути 9 и 10. Голям зор, направо едва се влача, а и имам мускулна треска почти навсякъде. Така беше и като започнах 7 и 8 и си ми бяха трудни почти до края, а аз ги правих 3 седмици, вместо две. Днес ще видя как ще се спогодя и с кардио 3. Изобщо не съм по кардиото, много бързо се изморявам и се налага да почивам между рундовете.

Освен че съм от по-възрастните в темата съм и с много ниско кръвно и се чудя дали това може да е причината за лесната ми уморяемост. Така се случи, че два дни подред меря кръвното на колегите в офиса и установих, че такова кръвно няма никой друг, даже и най-слабите колежки. Въртя се в диапазона 40-50 на 70-90. Ако някой може да даде мнение ще съм му благодарна!

# 29
  • Мнения: 5 405
Никитали, и аз съм с ниско кръвно, ама яко се разбивам Grinning Не мисля, че това е причината, макар че може да обърнеш внимание.. знам ли.

Общи условия

Активация на акаунт