"Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол и "Мерхамет" Тема 35

  • 77 580
  • 749
  •   1
Отговори
# 315
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Мустафа, Шюкран и Деря Карадаш на сета на Şeytan Tüyü...

# 316
  • Мнения: 167
Привет момичета Hug
Ето ме и мен, завърнах се, беше много добре, отдавна не бях почивала
и лекувала едновременно Peace Оказа се, че Стрелча е градчето с
най-много паметници - дори има на хан Аспарух! За съжаление не можах да
гледам  почни нищо - другарката ми по стая се правеше че не понася
турски сериали, макар, че знам - гледа тайно  hahaha

# 317
  • Мнения: 12 818
Привет!
Мел добре се завърнала.
Твойта съквартирантка като не гледала турски сериали да си и препоръчала да ходи на въздух Joy Joy Joy до като ти гледаш hahaha hahaha hahaha

И аз имам приятелка,която маха с ръка когато заговорим за турски сериал или филм.
Оставям я да си прави физиономиите и продължавам да коментирам с гледащите даден сериал.
Когато се докоснеш и откриеш в какъв мащаб се развива  киноиндустрията  на съседите е неизбежно да не се оцени какво правят те, пък било то и сапунки .

Ето още една екранна двойка на която проекта се отлага за 2016г. Rolling Eyes
А исках Аслъ да има късмет с този проект


Последна редакция: нд, 09 авг 2015, 17:03 от eliNIM

# 318
  • Мнения: 12 818
Тази снимка ми се струва доста позната. Сякаш съм я виждала и преди, от времето когато снимаха Мерхамет  newsm78 Но може и да бъркам, напоследък паметта ми изневерява  Mr. Green



Постер на Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz




сайтът на сериала http://eskiya.tv/

и промото на сериала

# 319
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

За съжаление сериалът 'Düş Tarlası' се отлага за есента на 2016. Kanal D'nin yeni projesi 'Düş Tarlası&# … 39; ertelendi mi?

# 320
  • София
  • Мнения: 6 287
На фрагман сериалът с Дениз изглежда много интересен.

Имам и въпросче относно "Милост" и книгата по сериала. Героинята на Бурчин Дениз присъства ли в романа или е измислена за сериала? Имах намерение да си я закупя, но се оказа, че не е налична. По-лошото е, че нямат намерение да я преиздават.  Sad

# 321
  • Мнения: 9 541
 Hug

Отсъствах известно време, но сега с радост чета, че Мел Hug си е изкарала добре. Peace
Зарани Hug, коментирали сме го този въпрос, но кой да помни ooooh! Помня само, че книгата завършва с отиването на Нарин и Фърат до родното село и спомените им newsm78...това е мисля краят на сезон първи.
Ели Hug, Тара Hug
Проектът с Аслъ ме заинтригува, още повече, че аз май единствена не съм фенка на Аслъ. Хубаво момиче, но нещо ми пречи във визията и игралния и изказ newsm78 newsm78 Много съм любопитна какъв актьорски дует ще се получи Peace

Аз засядам на Карадаглар, че имам да гледам бая серии Thinking Но от новата партида съм си избрала кого Joy Joy Joy, естествено Гюлали Joy

http://upload.bg/?get_file=d29ededcac324cdd09448418027f5865a4965543&inline

Последна редакция: сб, 15 авг 2015, 01:15 от lia-martin

# 322
  • Мнения: 167
Добро утро  Hug
Отмина още една тежка и жегава седмица Peace
И аз като Лия си чакам Планините, много ми е гот от този филм  Party
Това са роли за наш Ибо - динамични, лидерски, бойни  #2gunfire
Желая ви успех на Успение Богородично!

# 323
  • Мнения: 9 541
 Hug

Днес честваме Голяма Богородица, както е отбелязала и Мел Hug



Жегата тук е направо непоносима Mr. Green Но пак има и добра страна...вече съм на 68 епизод на Черни планини на хлад Grinning

Мел Hug, чудесно си го описала Ибрахим...и аз си мисля, че ролята му приляга, особено в момента, като ги беше накачулил три невести у дома си Joy Joy Joy и всите влюбени до полуда в него Heart Eyes



В последните епизоди и Халит претърпя големи метаморфози Joy Joy Joy Joy, синът му Селяхатин, го превърна в пълен голтак Wink, даже ботушите му взеха от краката  hahaha



но той си е Халит Карадаа, не се дава лесно и пак му намери цаката, направо светец се изкара newsm47



Хубав и смирен ден на всички!  bouquet

# 324
  • Мнения: 167
Добро утро  Hug
След малко тръгвам за пещера Леденика, ама не на разходка -
това е един от обектите, които моето предприятие поддържа  Naughty
Ще правя ревизия  Peace
И да, Халит и снощи беше неотразим  hahaha

# 325
  • Мнения: 9 541
 Hug

Ревизията на пещерата приключи ли, Мел? Да не липсва някой сталактит? Или прилеп?  Joy Joy Joy Heart Eyes

Стигнах до 70 епизод на Черни планини  Joy Joy Joy, бреййй, този Халит какъв проповедник бил ooooh!,  цялото село му се върза на щуротиите, дето ги изприказва Laughing Laughing Laughing
А Гюлали смел, горд, добър, но си е голямо говедо Mr. Green Алкохолът не прощава на никого Wink Сега пък ще се жени за Айфер, заради една прекарана нощ с нея...ех, нрави, ех, времена Confused
А тя, милата, пърха от щастие ooooh!, за разлика от Гюлхаят  smile3518

# 326
  • София
  • Мнения: 6 287
Зарани Hug, коментирали сме го този въпрос, но кой да помни ooooh! Помня само, че книгата завършва с отиването на Нарин и Фърат до родното село и спомените им newsm78...това е мисля краят на сезон първи.
Мерси, Лиа.  Hug   bouquet  Ще се поразровя някой ден в предните теми, може там да е писано.



Ясемин в Лондон

# 327
# 328
  • Мнения: 167
Добро утро и добър ден  Hug
Днес се спи така хубаво - прохладно и дъждовно Peace
Лия, сталактитите и салакмитите, та даже и сталактоните са си там,
ама е трудно да учиш завършили магистратура по счетоводство как се
отчитат стоков-материалти ценности (ти му викаш куме Иване..., а то ти обяснява,
че има диплома и вече е много важен, въпреки, че не знае как да напише думата
"инвентаризация") Абе маани, маани, има и много упорити и умни млади хора - четат
и се интересуват, ама има и нахакани бездарници - е тия винаги успяват да се набутат
на важни постове  Naughty #Crazy
Отплеснах се  ooooh! Thinking hahaha
Черните планини скоро свършват, загледах се в Квартала - не е лош- участват много готини
артисти, да видим  Party

# 329
  • Мнения: 167
Добро утро и днес  Hug
Ми аз ще пиша в почивните дни, а вие през седмицата  Joy
И днес е мрачно, но приятно топло Peace
Днес съм на Розамунде Пилхер - синьо столче за розово бъдеще  hahaha Party Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт