Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 5

  • 160 014
  • 759
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 3 301
Момичета колко беше отстъпката за рожденик и важеше ли при намалени стоки?
На мен са ми правили намаление за РД и на вече намалени парфюми. Като че ли политиката на всеки клон е различна. Трябва да провериш Wink

# 256
  • София
  • Мнения: 1 365
И аз мисля, че намалението на цялата сметка, а не на отделни продукти, поне при мен винаги е така

# 257
  • Русе
  • Мнения: 7 077
Момичета колко беше отстъпката за рожденик и важеше ли при намалени стоки?
На мен са ми правили намаление за РД и на вече намалени парфюми. Като че ли политиката на всеки клон е различна. Трябва да провериш Wink
Тя даде парфюмите като пример. Може в твоя случай конкретна марка да е била намалена. Става въпрос ако е намалена цяла продуктова група от стоки.

Има ли доволни от лаковете на RIMEL и ESSENSE? Щото аз май не съм. Купих си основа и топ лак в едно RIMEL, дадох 7 лв. за него, купих си и лак ESSENSE. На втория ден, лака ми започна да се "изяжда" отгоре.

# 258
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 807
Аз съм много доволна от лаковете на Rimmel.

# 259
  • Мнения: 4 309
ESSENSE лаковете не са добри. Нямат трайност.
Ден, два и толкова.
Не мисля, че е от основата.

# 260
  • Русе
  • Мнения: 7 077
ESSENSE лаковете не са добри. Нямат трайност.
Ден, два и толкова.
Не мисля, че е от основата.
И аз си го мислех това, защото първия лак, с който се лакирах, когато си купих Rimmel-а беше един глупав лидълски, който без основа и топ изтрайва ден-два, максимум, а сега ме изкара 4 дена. Днес четвърти ден ESSENSE вече се и налющи. А толкова му се зарадвах, защото четката му е много хубава. Sad

# 261
  • Мнения: 319
Тези дни видях един нов продукт от собствената марка- Denkmit, нещо като ароматизатор за дрехи, от който се слага в отделението за омекотител само няколко капки, пишеше че може да се капне върху някаква кърпичка и веднага да се сложи в сушилнята, пак с цел да ароматизира дрехите. Та някой пробвал ли го е?

# 262
  • София
  • Мнения: 44 266
и аз го заглеждах, но така и не купих, за сушилнята го мислех, но после нещо се отказах, ще ми е интересно ако някой го е ползвал.

# 263
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Аз съм много доволна от лаковете на Rimmel.
и аз

# 264
  • Мнения: 2 618
здравейте, имам нужда от балсам без отмиване, понеже ми е много суха косата. Моля Ви, помагайте. Купих си последните месеци скъпи професионални продукти, но уви няма резултат. А като чета отзивите за ДМ-ските продукти, мисля да пробвам и тях.

# 265
  • Мнения: 2 826
Балеа имат мляко за коса без отмиване и на моята коса със сухи краища се отразява добре.

# 266
  • Мнения: 2 618
Балеа имат мляко за коса без отмиване и на моята коса със сухи краища се отразява добре.


Mного Ви благодаря, точно такова нещо ми трябва. Още в събота ще си го купя да го изпробвам.  bouquet bouquet bouquet bouquet

# 267
  • Мнения: 316
Тези дни видях един нов продукт от собствената марка- Denkmit, нещо като ароматизатор за дрехи, от който се слага в отделението за омекотител само няколко капки, пишеше че може да се капне върху някаква кърпичка и веднага да се сложи в сушилнята, пак с цел да ароматизира дрехите. Та някой пробвал ли го е?
И аз го загледах днес, определено е за пералня и аз сенареждам за инфо ако някой да го е пробвал Simple Smile

# 268
  • Мнения: 5 209
Скрит текст:

От бутилчицата е много слаб и определено не ми харесва особено много. Като им знам омекотителите колко са трайни, едва ли и това нещице ще блести с особени качества.

Обаче повече се чудя какъв му е смисълът. Като сложиш свестен омекотител, дрехите си имат аромат. Ако използваш скапан омекотител като DM-ския, има смисъл да използваш ароматизатор, но пък в указанията пише да се не се смесва с други течности в отделението за омекотител. Освен да се ползва за дрехи, на които не бива да се слага омекотител.
Абе глупост някаква. Напълно безполезен продукт, създаден само за да се прибират парите на потребителя.

# 269
  • София
  • Мнения: 44 266
Аз по-точно си го мислех именно за сушилня, не за пералня. Иначе и мен аромата не ме привлече кой знае колко за това го и оставих обратно на рафтчето, когато го гледах.

Иначе срещнах 3-4 ласкави мнения на немски за препарата.

Последна редакция: нд, 13 дек 2015, 15:35 от Angel_Dust

Общи условия

Активация на акаунт