Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 5

  • 159 901
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 841
На пръв поглед течният ми хареса  Laughing Пуснах хавлиени кърпи с него. Белите изглеждат добре, не сивеят. Помня като пробвах за първи път Омо и бялото пране чак искреше. Голям кеф. Сега вече прането му свикна и не искри толкова с Омо-то. Но този прах определено добре се справи. Сега пуснах комбинирана пералня бяло и цветно, че детето днес извънрдно ми направи още една трета пералня. Като простра ако има проблем пак ще пиша.

# 46
  • Мнения: 2 820
Guess Who, благодаря за разяснението   bouquet

# 47
  • Мнения: 960
Прахта за бяло пране в опаковката от 500 мл и новата мисля че вече е 750мл са уникални ползвам и този за черно и бяло.За бяло най-добре са таблетките ако искате да избелите де .
Шампоана е за ежедневна употреба с коприва хубав и лек но пак повтарям той е за по честа употреба .
Бульоните са много много хубави както повечето продукти освен на купчета има и на прах .
За маслата да могат да се слагат  и така при др пръчки но с вода иначе само така ще мн силна миризмата или да се ползват пак за аромо лампа .НО не и за кожа  както казахте че не пише но те не са за кожа .А за др масла който споменаха, да още ги има на Дас гезунде мента или чаено дърво те са 5-7 лв мисля  
Това е едно от тях
 

# 48
  • Мнения: 4 370
На мен темата за ароматизиране на прането с етерично масло също ми е интересна. Аз съм ползвала лимонена трева, но при прането. Като перях със сапунени ядки капвах върху торбичката. Така си ароматизирах прането. Но вече пера само с прах и не съм ползвала от тогава етеричното масло за ароматизиране. Какви са тези топки за сушилня? От къде мога да си ги закупя и да си капя на тях маслата?

Аз също имам празна вече вазичка с пръчки. Като беше нова - страхотен аромат се носеше в хола, но после с каквото и да я напълня все едно нищо. Може би пръчките са за еднократна употреба, знам ли! Ако някой има идея с какво мога да я напълня и да мирише, нека да сподели!

# 49
  • Мнения: 805
Някой пази ли опаковка от такива пръчки .... съмнява ме течността да е 100% етерични масла ... има още нещо .... подозирам алкохол.... но това са си мои свободни съчинения.

# 50
  • София
  • Мнения: 44 138
Ох, аз така и не мога да стигна ни до ДМ, ни до друг магазин за масла... надявам се все до края на седмицата да успея.

Ани
Скрит текст:
от английския амазон си ги купих. http://www.amazon.co.uk/dp/B00KRERYTY/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_ … iid=I73WWVHIPF08D тези, но истината е, че три идват малко, според мен  6-9 трябва да е прилично, а те даже пишат, че  получават отлични резултати с 12... което си е егати сумата.
Иначе обмислям да си взема и тези http://www.amazon.co.uk/dp/B00KSG66BI/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_ … id=I2UX6SXXTHYOGG, излизат по на сметка.
Но пък имат и един  такъв естествен овчи аромат Simple Smile

Извинения за спама.

# 51
  • Мнения: 4 370
Благодаря за инфото! А няма ли ги някъде по бг сайтовете, че от тоя амазон не знам как се поръчва!?  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 5 207
От утре любимият ви препарат с оцет ще е намален на 1.79 лв.
И верото, за което съм чела положителни коментари, ще е 1.69 лв.

Ето новата брошура тук.

# 53
  • Мнения: 4 841
Тази седмица имам отстъпка рожденник, а нищо не си харесах от брошурата  ooooh! Миналата година стана същото. То бяха големи приготовления и накрая нищо не купих.

# 54
  • София
  • Мнения: 44 138
Аз брошура не виждам newsm78

# 55
  • Мнения: 5 207
Как не виждаш? Линкът отваря promooferti.com и след това трябва да видиш ей това
Скрит текст:

# 56
  • Мнения: 4 841
Скролни на долу и ще видиш и брошурата. И аз половин час се кьорих докато открия топлата вода.

# 57
  • София
  • Мнения: 44 138
А днес се вижда, мерси, не че нещо ми грабна окото Simple Smile Вчера просто под текста стоеше бяло, празно поле, ни сивкав фон, ни брошура.

# 58
  • Мнения: 282
Момичета, събудихте ми интереса с този препарат с оцет? Дали бихте могли пак да споделите нещо повече за него, че не намирам материал по тази тема? newsm78

# 59
  • Мнения: 5 207
Има една тема „Най-после да си купя свестни препарати за чистене”. В последната не толкова, но в предни доста го хвалеха. Става за почистване на котлен камък в банята - мивки, плочки, душ кабини, смесители и т.н. Не знам дали и в предните теми за DM не съм чела положителни мнения. От много четене вече забравям къде и кога.

Общи условия

Активация на акаунт