Вежди - грижа, оформяне, растеж :) - 2 тема

  • 146 002
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 272
Аленка, благодаря за новата тема.
Аз се опитвам, да се справям сама и ще продължа сама, следвайки съветите от предната тема - и конкретните за мен и всичко друго, което научих.
Благодаря, момичета  Grinning

# 16
  • Мнения: 439
Хоп и аз Mr. Green
Благодаря Алена Heart Eyes
Задължително ли трябва да кача своя снимка тук, ако искам да получа съвет за моите вежди?

# 17
  • Мнения: 1 493
Аз ходя при козметичка веднъж в месеца .. през другото време само почиствам отгоре. Мисля и аз да си купя оцветения гел на Катрис или на Алверде. Вие какво мислите? С молив или сенки ми е супер бавно и сутрин не ми се занимава. Grinning

# 18
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
И аз си поръчах моята дипбрау от beautybay, и то само за 12 евро наскоро. Нямам търпение да дойде вече и да експериментирам. Не устоях и поръчах и четката №12, която много хора хвалят като идеална за продукта.  Blush
Моля, след това да споделиш впечатления от четката. Тънка ли е отпред, удобна ли ти е като цяло   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 2 361
Алена, благодаря за новата тема!   bouquet
Много е полезна. Казвам го от собствен опит. Аз не съм от най-грижещите се за вида си. И от няколко години чистя излишните косъмчетата отгоре и отдолу. Леко намалих и дължината на веждите, за да не отиват надолу, т. к. съм вече над 40 и придава уморен вид на лицето. А от вас се запалих и си купих молив с четчица и редовно ги сресвам. Дори леко и ги подстригах като гледах клиповете, които пускате. Ще гледам тези дни да пусна снимка и да дадете съвет за оформяне.

# 20
  • Мнения: 15
Привет,

Цитат на: Ivana*
Ходила съм при няколко козметички, като само от една бях наистина доволна

Ivana*  и аз така, но тази, от кото бях доволна е в София, а аз живея в Пловдив и не ми е много рентабилно Simple Smile

Иначе, както г-жа Стихийно бедствие ме посъветва в лично съобщение, може би е по-добре да оставим грижата за веждите си на гримьор, а не на козметик.
Все пак гримьор би могъл да прецени правилните пропорции и какво би отивало на данено лице...

# 21
  • Мнения: 596
Сама си ги скубя, но със съветите на г-жа Стихийна, тъй че "грижата" преписвам на нея за голям процент от резултата ми. Аз само изпълнявам указания и най-сетне имам хубави, хибави вежди Simple Smile не са като от списание, но са най-доброто, което може да се получи за моето лице Wink

# 22
  • Мнения: 2 694
Благодаря за новата тема!   bouquet
Ще се опитам и аз скоро да се включа със снимки.

# 23
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Скрит текст:
Благодаря за темата,Аленка   bouquet
Аз принципно със с тъмни и гъсти вежди и така ги бях оскубала като тийнейджърка,че... ooooh! ,бяха подобни като показаните от R_R в предишната тема.Пусках ги малко по малко,ходих и при една много добра козметичка за оформяне и бяха добре.Последната година спрях да ходя,самоуверена,че мога и сама.Да,да  Laughing , такива чупки си направих издълбани ...сега съм ги пуснала почти до естествената форма,като остава дясната да я пусна и отгоре,че съм я свалила по-ниско от лявата  Laughing , след което и аз ще ида или при Вержи,или отново при Миленка  Peace
Вержи всъщност май е Фокси от гримовата,ако е тя,доверявам й се без капка колебание  Heart Eyes


Именно  Peace

Аз съм й голям фен също - абсолютен виртуоз и перфекционист  bowuu естет Peace



Хоп и аз Mr. Green
Благодаря Алена Heart Eyes
Задължително ли трябва да кача своя снимка тук, ако искам да получа съвет за моите вежди?

Ако желаеш коментари в темата - така е най-добре, а ако ти е нужен съвет конкретн от някого - може и на лични да пратиш снимката  Peace

# 24
  • Мнения: 1 669
Момичета, привет Simple Smile
Хоп-троп и аз за съвет. Материал ми се струва че има доста. Обаче...Сама не мога да ги оформя, козметик/гримьор не мога да намеря. Та така, опрях до вас.
http://www.prikachi.com/images.php?images/715/7990715n.jpg

# 25
  • Мнения: 15
Ако някой има път към Румъния, може да пробва салоните на Anastasia в Букурещ, все пак тя самата е румънка.

http://http://anastasiasoare.ro/en/about//

Е, вярно, едно оформяне на вежди е близо 80 лева, ноооо защо пък не  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 92
Благодаря за темата, Алена!   bouquet

Аз също се грижа сама за веждите си.

Check Please , това гелче на Nyx до колкото знам не е налично още в България. Ако го видя вероятно ще пробвам, осен ако до тогава не си взема това
Скрит текст:

# 27
  • Мнения: 100
Сама си поддържам веждите, с моя рехав материал изпитвам ужас някой да отскубне и малкото останало... Mr. Green

Исках също така да ви попитам как се борите с тези черни точици, които явно остават от коренчетата след отскубване? При мен се получават такива независимо каква пинсета ползвам и в каква посока дърпам (уж се старая да е правилната).

# 28
  • Мнения: 2 214
Ниана прекрасни вежди  bouquet
Някой беше питал за кола маска и вежди дали е редно или не, нито в един  гримьорски курс в който има тема вежди не се разглежда отстраняването на космите със кола.

# 29
  • Мнения: 727
Благодаря за новата тема!
В момента се мъча сама да оформя веждите си и да поправя щетите от една козметичка ... засега обаче никак не се справям.

Общи условия

Активация на акаунт