Вежди - грижа, оформяне, растеж :) - 2 тема

  • 145 957
  • 739
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
ВЕЖДИ

ГРИЖА, ОФОРМЯНЕ, РАСТЕЖ

Hug  и всичко, което ни вълнува за тях   newsm76   



Вместо запис, моля споделете:

Сами ли се грижите за веждите си или се доверявате на специалист  Peace 

Предишни теми: 1

# 1
  • Мнения: 2 838
Като първа в новата тема искам да помоля Алена да сложи правилния линк в предната тема, понеже той отвежда към старата такава.
По въпроса ще кажа, че се доверявам на козметик и скубя веждите си през 2-3 седмици при нея. Патила съм си и аз като много от вас, но на този етап намерих що горе добра козметичка.

# 2
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Благодаря за коментара, но за жалост е заключена вече Sad

Дано, ако модератор влезе да има възможност да коригира поста  Peace

# 3
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Благодаря, Алена   bouquet
Сама скубя, сама мажа с арганово масло, друго не правя Laughing Нямам вяра на козметичка, че ще се придържа към формата, която аз искам.

# 4
  • Мнения: 6 939
И аз аха да "заповядам" в новата и се паникьосах, че съм ви изгубила  Laughing
Сама се грижа за почти всичко по себе си Flutter Веднъж още като бях ученичка и веждите ми растяха с нормални темпове, бях насъбрала материал, отидох и..от тогава си казах, че вече няма да се доверявам на никой друг  ooooh!
Пък и като придружаваш приятелки и гледах как им правят кола(от онази черната) под и над веждите, ми прилошаваше.

# 5
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аленка, благодаря за новата тема.   bouquet

Определено моливът на Анастасия е моят за сега.

# 6
  • Мнения: X

Определено моливът на Анастасия е моят за сега.

От къде поръчвате продукти на Анастасия?

Аз свърших любимия си молив на Clarins и си мисля да пробвам автоматичния на Анастасия. Искам и някакъв течен продукт, който да нанасям с тънка четка. Доскоро рових с четка в една спирала за вежди на Ардеко, но и тя свърши.
Някой пробвал ли е това?

# 7
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Цитат на: Check Please
От къде поръчвате продукти на Анастасия?
Моят dipbrow е от beautybay  Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 890
Включвам се в новата тема с въпрос за добра козметичка в Бургас. Не мога да се справя сама с моите вежди и това е  ooooh!

# 9
  • Мнения: X

Моят dipbrow е от beautybay  Peace

Благодаря.   bouquet

# 10
  • Мнения: 224
По принцип по изключение съм ходила на козметичка за оформяне, но няма смисъл всеки път да треперя.  Simple Smile

Сега мисля да дам шанс на тази Вержи, която препоръча г-жа Стихийно бедствие, после ще дам отзиви.  Peace Дано подхожда към индивидуалната форма на лицето на всеки отделен клиент, че иначе не ми се мисли  ooooh!

# 11
  • Мнения: 9 991
По принцип по изключение съм ходила на козметичка за оформяне, но няма смисъл всеки път да треперя.  Simple Smile

Сега мисля да дам шанс на тази Вержи, която препоръча г-жа Стихийно бедствие, после ще дам отзиви.  Peace Дано подхожда към индивидуалната форма на лицето на всеки отделен клиент, че иначе не ми се мисли  ooooh!

В Пловдив ли беше? Ще се радвам да споделиш резултата.

По-темата, сама се скубя.

# 12
  • Мнения: X
За Вержи от форума ли става въпрос?

# 13
  • Мнения: X
Благодаря за темата,Аленка   bouquet
Аз принципно със с тъмни и гъсти вежди и така ги бях оскубала като тийнейджърка,че... ooooh! ,бяха подобни като показаните от R_R в предишната тема.Пусках ги малко по малко,ходих и при една много добра козметичка за оформяне и бяха добре.Последната година спрях да ходя,самоуверена,че мога и сама.Да,да  Laughing , такива чупки си направих издълбани ...сега съм ги пуснала почти до естествената форма,като остава дясната да я пусна и отгоре,че съм я свалила по-ниско от лявата  Laughing , след което и аз ще ида или при Вержи,или отново при Миленка  Peace
Вержи всъщност май е Фокси от гримовата,ако е тя,доверявам й се без капка колебание  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 115
От доста време вече се грижа сама.
Ходила съм при няколко козметички, като само от една бях наистина доволна, но все пак предпочитам да ги правя сама.
Скубя през ден почти; подстригвам, когато има нужда.

И аз си поръчах моята дипбрау от beautybay, и то само за 12 евро наскоро. Нямам търпение да дойде вече и да експериментирам. Не устоях и поръчах и четката №12, която много хора хвалят като идеална за продукта.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт