Отговори
# 705
  • Мнения: 30 820
Здрасти Hug Hug Hug

Долу лапите от Душко fight fight fight fight

# 706
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 462
Профче???

# 707
  • Мнения: 21 201
Ехооо, привет и на появилите се Hug.....Hug след мен.


# 708
  • Мнения: 11 820
Линче,май днеска па ше проверим  newsm78 ся да питам нещо  Praynig сутринта си зареждах тела,ама не можах напълно,защото трябваше да излизам ...сега мога ли да го пъхна да се дозареди ше има ли проблем или да чакам да падни,че тогава да зареждам  newsm78
това първото зареждане ли му е newsm78
мне второто  newsm78

# 709
  • Мнения: 27 623
   Здравейте на всички  Hug Hug Hug Hug Hug      и аз не съм забелязала, че може се гласува за харесвания на темата  ,но кат прочетох поста на Илдето и гласувах  Peace Ирче Hug  , съжалявам за рибката Sad  Хазал ми харесва  от снимките  Heart Eyes  рейтинга е лош и не знам, защо го дават по тв 8 след , като зрителите там гледат мачове  , риалита  и сега май тва им е първия излъчен сериал Марал

# 710
  • Мнения: 15 884
Линче,май днеска па ше проверим  newsm78 ся да питам нещо  Praynig сутринта си зареждах тела,ама не можах напълно,защото трябваше да излизам ...сега мога ли да го пъхна да се дозареди ше има ли проблем или да чакам да падни,че тогава да зареждам  newsm78
това първото зареждане ли му е newsm78
мне второто  newsm78
щом е второто, немаш грижи Naughty можеш да си го дозаредиш Peace


Ренку Hug Heart Eyes Феми Hug Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 27 623
Мичони  Hug Heart Eyes hahaha Sick Ча в тая сцена  е труп не смее мръдне   hahaha либоф 

# 712
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 524
Ма нищо му няма стига се претриса, аз моя колко съм го спирала, пускала, охооооооо .
Профче  Heart Eyes Hug  що така бе  newsm78

# 713
  • Мнения: 11 820
  Mr. Green ше почва някъв сериал с Кенан на Булка и грозила от Аданеца  Mr. Green

# 714
  • Мнения: 18 785
За мен тия неща че трябва кат падне изцяло батерията  са глупости  hahaha дреме ми на мене кога ще го зареждам ...важното е зарядно да има под ръка  Joy Joy Joy стана ми навеик вечер да го оставям да се зарежда дори да е на 60-70% да ми е сигурен за сутринта че цял ден не се знае колко ще ми трябва и дали ще имам време да го заредя  hahaha

Казват че е и по хубаво да се зарежда през компа ставало по бавно но пък по качествено зареждане на телефона  Peace

# 715
  • Мнения: 18 785
  Mr. Green ше почва някъв сериал с Кенан на Булка и грозила от Аданеца  Mr. Green
Загубиха ме като зрител моментално  hahaha и двамата не ги харесвам  Joy

# 716
  • Мнения: 15 884
За мен тия неща че трябва кат падне изцяло батерията  са глупости  hahaha дреме ми на мене кога ще го зареждам ...важното е зарядно да има под ръка  Joy Joy Joy стана ми навеик вечер да го оставям да се зарежда дори да е на 60-70% да ми е сигурен за сутринта че цял ден не се знае колко ще ми трябва и дали ще имам време да го заредя  hahaha

Казват че е и по хубаво да се зарежда през компа ставало по бавно но пък по качествено зареждане на телефона  Peace
моя по неволя си се зарежда все на компа Joy Joy Joy

# 717
  • Мнения: 11 820
  Mr. Green ше почва някъв сериал с Кенан на Булка и грозила от Аданеца  Mr. Green
Загубиха ме като зрител моментално  hahaha и двамата не ги харесвам  Joy
Рекламират го по Диема фемилито  Mr. Green

# 718
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 524
Ренку  Heart Eyes Hug
Гледахте ли Вампиряците бе, аууууу ма тия дет си пускат на икономичен режим тая човечност, не мога ги трая значи  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 719
  • Мнения: 11 820
Ренку  Heart Eyes Hug
Гледахте ли Вампиряците бе, аууууу ма тия дет си пускат на икономичен режим тая човечност, не мога ги трая значи  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
мани едно и също тъпчат  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт