Отговори
# 690
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Аууууу супер кофти ми стана като прочетох  Sad
Ама как може такова нехайство бе, то още в началните месеци се правят изследвания за точно такива неща . От една немърливост да се мъчи малката душичка  #Cussing out #Cussing out
Ох, по-лошо от това няма значи. Имах една позната ей така още към 2-3 месец и направиха изследвания и се оказа, че ще е със синдрома на Даун, и направи аборт жената и след това забременя и имат напълно здраво момченце, вече стана на 3 годинки. Та мисълта ми беше, че сега поне има такива технологии и може да се предотврати тази мъка за бебенцето, цял живот мъка ще му е, направо кви шамари иска тая майка  ooooh!
Герс, Ин   Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

# 691
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Тоя дето ми взе колата се фука у фейса какво бижу си бил взел Crossing Arms
Фука се нещо, па и я снимал  Mr. Green

# 692
  • Мнения: 16 938
Миме нормално е все пак си е купил кола и трябва да се похвали но пък на теб ти е гадно колкото и да е. Hug

# 693
  • София
  • Мнения: 1 426
Ох бе,Гериии  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha,викаш смая го туркиша,айде давай там връзки с приятеля да вземе барем някой автограф от Бу Mr. Green Heart Eyes Party.
Инс, Hug.
Видяхте ли затъмнението?  Sunglasses.Аз да Party

# 694
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
добър ден на 20 март, ден на пролетта, на слънчево затъмнение, на любов или тъга, всеки нещо ще си намери и откъсне от парчето пита живот днес, и аз влязох ,та харесах темата, що не казвате досега да сме се отчели, че само това ми е домът и само вие сте ми приятелите ,благодаря ви, че ви има, че сте толкова различни и оригинални, ако знаете какъв събирателен образ на съвременния българин сте всички взети заедно Hug ето ви китки за това-
Скрит текст:
сега и една приятна песен е за вас-  https://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2n_M
да потърся ли кафе и сладко newsm78-
Скрит текст:


 и те посрещат с нас пролетта-дано да имате само ведри  и щастливи емоции през тази пролет, да кацне белият гълъб на рамото ви, или принца на бял кон да ви срещне сутрин като излизате от къщи

# 695
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 085
 Rolling Eyes newsm78

Зиз  Hug action032, жалко за детенцето, а и за бъдещето на цялото семейство.

Гушки на всички  Hug Hug Hug
Изгледах цялото слънчево затъмнение през три чифта слънчеви очила. Crazy Laughing Едни със зелени, едни с кафяви и едни със сиви стъкла. Стана филтър муцка. Grinning

Илде  Hug, ей ти епизодчето за КС-то двечИрка - http://dox.bg/files/dw?a=f997964d56  Grinning thumbsup

Дано се вдигне рейтингчето на Марал  Peace, ама в момента си е доста мижаво  Rolling Eyes.

Разбрах и още нещо - аз си мислех, че съм добър човек, но сега осъзнавам, че съм си най-обикновен балък. smile3518

# 696
  • Мнения: 11 820
Хоу мени тайм  Party

# 697
  • Мнения: 4 803
Павлинче  Hug Heart Eyes Профи  Hug Heart Eyes какво провокира тази мисъл в теб?  newsm78

# 698
# 699
  • Мнения: 15 884
Павлин4е Hug Heart Eyes Профи Hug Heart Eyes Релакс4е Hug Heart Eyes

И аз за малко го погледнах, с 3D цайси Laughing

Тоя дето ми взе колата се фука у фейса какво бижу си бил взел Crossing Arms
Фука се нещо, па и я снимал  Mr. Green
Laughing нека, то си е за фалене Party

Миме нормално е все пак си е купил кола и трябва да се похвали но пък на теб ти е гадно колкото и да е. Hug

Гале, ще го преживея Hug

# 700
  • София
  • Мнения: 1 426
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Павлинче,къде се губиш Hug.Благодаря за почерпката   bouquet.
Профи, Hugкакво е станало newsm78.
Релаксче,абе Гримовете днес ли почват или другия петък,че забравих Rolling Eyes?

# 701
  • Мнения: 11 820
Линче,май днеска па ше проверим  newsm78 ся да питам нещо  Praynig сутринта си зареждах тела,ама не можах напълно,защото трябваше да излизам ...сега мога ли да го пъхна да се дозареди ше има ли проблем или да чакам да падни,че тогава да зареждам  newsm78

# 702
  • София
  • Мнения: 1 426
Аз чакам да падне и тогава,ама понякога го дозареждам,ако трябва да излизам примерно,така че както си прецениш Peace

# 703
  • Мнения: 15 884
Линче,май днеска па ше проверим  newsm78 ся да питам нещо  Praynig сутринта си зареждах тела,ама не можах напълно,защото трябваше да излизам ...сега мога ли да го пъхна да се дозареди ше има ли проблем или да чакам да падни,че тогава да зареждам  newsm78
това първото зареждане ли му е newsm78

# 704

Общи условия

Активация на акаунт