„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 12

  • 80 629
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 643
Сезонче, за тези снимки казах.

 
Страхотната Сумру...извинете за невежеството от кога е сериала.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

2009 г виж пост 685

# 691
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Да цитирам рускините " не мужик, а наркотик.... "  Party



Бях попитала за значението на името Азад.  Повдигам си въпроса, дано някой ми отговори.

Приятен уикенд!

# 692
  • Мнения: 2 643
Да цитирам рускините " не мужик, а наркотик.... "  Party



Бях попитала за значението на името Азад.  Повдигам си въпроса, дано някой ми отговори.

Приятен уикенд!

Ако е наркотик аз вече съм наркоманка. До толкова съм зависима , че няма лечение    Kissing Heart Two Hearts    love001

# 693
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Сезонче, за тези снимки казах.
 
Страхотната Сумру...извинете за невежеството от кога е сериала.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

http://www.sinematurk.com/film/22099-bahar-dallari/

Най-вероятно е бил гост актьор в някои от епизодите, защото по него време е снимал "Adanali", а виждам че и колегата му от сериала също е участвал,. Също и Еркан, който пък по това време е снимал "Son bahar".

# 694
  • Мнения: 21 201
Снощи стана късно да гледам епизода от Датата, че първоначално имах проблем със свалянето и като го свалих го попрехвърлих с мишката оттук-оттам, и сега намерих мааалко свободно време за себе си, и попрегледах това, което снощи не успях.
37
Скрит текст:
Хамди bash е от тихите води но дълбоки и колкото, и бой box да изяде все, ще му е малко.
Много ми дожаля за Айше Confused като беше вързана с вериги #Crazy и пребита като куче, потресе ме тази гледка. Tired
Шиван е от малкото братя в този сериал, които обичат сестрите си и не биха могли да ги убият, и не се държат с тях като с робини, много благ образ ми е той.
Кошмарно е положението, в което изпаднаха Бедар, Джелил и младите, станаха чужденци на собствената си земя но пък ми хареса това, че Джелил, и Азад се пробудиха от дълбокият си мързелив сън.
Стана ясно, че Джихан изкупува земите #Cussing out ноооооо и неговият Видов ден, ще дойде, и ще е мнооого болезнен.
Въпреки, че образът на Кевсер #2gunfire с отношението си към Съла и тези нейни гнусни клетви ooooh! ми е изключително антипатичен образ то срещата между нея, и Нарин ми въздейства, много силна сцена. Rolling Eyes
Много мили бяха сцените между влюбените гълъбчета, Heart Eyes особено сцената при чешмата  loveuuu но ми е жал за Съла. Cry Нейното майчино сърце preggo е свито от страх и затова се надява да има момиченце а не момче продължител на клана. Всъщност тя не знае, че само щом го зърне и вече няма да има значение от какъв пол, ще е детенцето й. newsm32
С каква гордост каза на Абай, че, ще имат син stork-boy и като знам как копнееше за детенце newsm30 с Гезда чак ми стана мило като гледах Агата колко е щастлив.
Боран и Съла са ми много сладка двойка. Heart Eyes За мен те взаимно се допълват нищо, че са различни като денят и нощта. Тя предава цвят и колорит в живота на Агата, постоянно го държи на педал, и на нокти а той е неповторим романтик. Two Hearts Общото помежду им е безусловната им любов Heart Eyes един към друг трансформирайки се в дълбока и искрена обич, Two Hearts и за мен това е предостатъчно за създаване на успешно семейство а те с времето така както се обичат безрезервно,  ще се и научат да си вярват нооо времето е най-големият учител за всички ни, и в частност за Съла, и Боран.
Ченето на змията Кевсер увисна Joy като разбра, че, ще имат наследник а на Фируз Ага очите му грейнаха. Много топъл поглед има нищо, че ги подбелва като белтъци и ме влудява Close щом го видя да ги забелва.
За вестоносецът Абай, ще кажа само едно-дай Боже всеки му такъв приятел и повече не са ти нужни.

# 695
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Продължава изследването на последната снимка , оказва се че е  на стадион (UFC) за бойни изкуства - кикбокс.

Jan. 31, MGM Grand Garden Arena in Las Vegas, Nev.
Main event: Anderson Silva vs. Nick Diaz

Последна редакция: пт, 27 мар 2015, 16:11 от vania_e

# 696
  • Мнения: 3 945
                                                                                Ти си нашият Наркотик
                                                                               В действителността си ти Бандит .
                                                                               А при нас непоправим Романтик.
                                                                               Усмихваш се прекрасно,
                                                                               милваш все на точното място.
                                                                               Ревнуваш ти ужасно,
                                                                               но ние те обичаме Страстно.

# 697
  • Мнения: 2 643
                                                                                Ти си нашият Наркотик
                                                                               В действителността си ти Бандит .
                                                                               А при нас непоправим Романтик.
                                                                               Усмихваш се прекрасно,
                                                                               милваш все на точното място.
                                                                               Ревнуваш ти ужасно,
                                                                               но ние те обичаме Страстно.

 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3525

# 698
  • Мнения: 114
Двойна доза прилив на адреналин

# 699
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586

# 700
  • Мнения: 5 591
Мераба !



 
Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 27 мар 2015, 18:56 от лава

# 701
  • Мнения: 16 079
Привет на всички!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug



# 702
  • Мнения: 5 591
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ди  Hug Heart Eyes чок татлъ на снимките е Шефа.

# 703
  • Мнения: 3 945
Тези  снимки да не са нови?!
С шапката пред лалетата  пак е с изразителни устни както никой друг  Мъж Embarassed

# 704
  • Мнения: 295
Привет, момичета!
Невин, отново искрено ти благодаря!   bouquet  bouquet  bouquet

относно 37 еп.

Скрит текст:
Обикновено играя по 13 рунда, но Хамди ще го унищожа на половината на първия. И да са искали, да не са намерили по-голям поплювко от тоя. Умрял в кожата си, но вързал Айшето с вериги. Агата - чок татлъ - с тия крушета ми напълни очите...Можеше и още.  box box box
Няколко неща:
- В нашият род никога не имало разводи
- Е значи е дошъл момента за първия... hahaha hahaha hahaha
Кефсер е нищожно същество, амеба, чехълче без ресничките, за да не й пречат на жалкото съществуване.....Въпреки, че показа такава безгранична любов към дъщеря си, направо не знам от къде я извади.
И преди написах - Фируз Ага, може да хвърля белтъци, но има огромна доброта в него и ни я показа - албума със снимките, искрения му плач за Нарин. Вътрешната му борба между закостенелите традиции и чистата мъка като един обикновен баща.
Джихан - актьора е толкова добър, че как да не го намразиш с кеф  hahaha hahaha hahahaНо отношението към жена му е покъртително...Тази женица за какво живее изобщо...Та тя просто съществува. Предложение: Защо не го гръмне, така и така никой не я брои за жива...Джихан заслужава гадна смърт...заслужава да се пържи в ада...Много долен и защо, защото не е имал нито дупето, нито сърцето да се бори за себе си и чувствата си. Живее с жена, която презира. Направил е себе си нещастен, но и още едно същество, което му търпи простотиите. Не му е виновен Боран. Виновен си е сам. Мрази Боран заради факта, че той е имал смелостта да постигне това, което тази мишка само може да сънува...(имам още какво да пиша, но да не прекалявам с търпението ви)

Общи условия

Активация на акаунт