Дайте ми кураж да продължа напред, САМА!

  • 2 379
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 934
Здравей миличка!

И моята дъщеря беше на 11 месеца когато от раз росто реших, че не си струва да поемам отговорност за трима и да се грижа за всички. Да напомням вечно и да побутвам уж по силната половинка.
Не мога да ти кажа, че беше лесно, само че е правлното решение, поне за мен. Животът без постояните мисли за трима и без грижите за човек на когото трябва уж да разчиташ, е много по лесен и спокоен. Имах цялото време на света за дъщеря си, решавах както винаги всичко, но без някой да изнервя и без това трудния делник. Живях чудесно и все още е така. Справих се, може би не блестящо, но така какато аз мога и знам и сега имам една прекрасна дъщеря на която мога да разчитам и която не е обременена от присъствието на разни лабилни и нещастни същества /е освен мен де:)/.

Малко ОФ
Наистина не сме самотни родители, нека някои да погледне как се радваме на деца си и колко много получаваме от тях и тогава да ни нарече самотни.

# 16
  • Мнения: 357
 Hug Кураж!
Наистина не е толкова страшно, колкото предполагаш! Тук във форума наистина ще срещнеш много разбиране и подкрепа от хора, които всъщност не познаваш, но те са готови да ти помогнат дори повече от тези, които те познават и се наричат твои приятели.
Аз също съм отскоро и сама и във форума, но мисля, че за сега се справям добре и не се чувствам самотна.
Давай смело напред   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 215
Ами и според мен щом досега си била силната страна няма да имаш проблеми. Лошото е ако си била по- слабата страна и той те е изоставил. Кураж мила!

# 18
  • Мнения: 6 315
Успех и кураж ти пожелавам!

Каквото и да става, зная че няма вариант да не се справиш. Не е страшно според мен Simple Smile

Животът без постояните мисли за трима и без грижите за човек на когото трябва уж да разчиташ, е много по лесен и спокоен.

salai, за горните ти думи   bouquet.

# 19
  • Мнения: 910

Не мога да ти кажа, че беше лесно, само че е правлното решение, поне за мен. Животът без постояните мисли за трима и без грижите за човек на когото трябва уж да разчиташ, е много по лесен и спокоен. Имах цялото време на света за дъщеря си, решавах както винаги всичко, но без някой да изнервя и без това трудния делник. Живях чудесно и все още е така. Справих се, може би не блестящо, но така какато аз мога и знам и сега имам една прекрасна дъщеря на която мога да разчитам и която не е обременена от присъствието на разни лабилни и нещастни същества /е освен мен де:)/.

Малко ОФ
Наистина не сме самотни родители, нека някои да погледне как се радваме на деца си и колко много получаваме от тях и тогава да ни нарече самотни.


ПОДКРЕПЯМ НАПЪЛНО! Да не се повтарям... Simple Smile

# 20
kuraj na vsi4ki! az su6to sum edna ot vas! gledam si sama deteto ot kak se e rodila i izob6to ne mi dreme!! za sujalenie vsi4ki tuk sme popadnali  na kompleksari, i pozdravqvam vsi4ki za smeloto re6enie koeto ste vzeli!! gore glavite!! po-dobre bez tqx!!! da sa ni jivi i zdravi angle4etata!!
IMAM OGROMNOTO JELANIE DA SI ORGANIZIRAME NE6TO KATO KLUB NA SAMOTNITE MAIKI I DA RE4EM POREZ OPREDELEN PERIOD DA SE SRE6TAME I VSQKA DA SPODELI PROBLEMITE SI I DA SI POMAGAME S KAKVOTO MOJEM!! DORI I FINANSOVO - NA MAIKITE KOITO IMAT PROBLEM V TAZI OBLAST!!!

# 21
  • Мнения: 1 327
kuraj na vsi4ki! az su6to sum edna ot vas! gledam si sama deteto ot kak se e rodila i izob6to ne mi dreme!! za sujalenie vsi4ki tuk sme popadnali  na kompleksari, i pozdravqvam vsi4ki za smeloto re6enie koeto ste vzeli!! gore glavite!! po-dobre bez tqx!!! da sa ni jivi i zdravi angle4etata!!
IMAM OGROMNOTO JELANIE DA SI ORGANIZIRAME NE6TO KATO KLUB NA SAMOTNITE MAIKI I DA RE4EM POREZ OPREDELEN PERIOD DA SE SRE6TAME I VSQKA DA SPODELI PROBLEMITE SI I DA SI POMAGAME S KAKVOTO MOJEM!! DORI I FINANSOVO - NA MAIKITE KOITO IMAT PROBLEM V TAZI OBLAST!!!
пиши на кирилица, моля те! щото иначе само си бодеме очите. да не говориме, че и много от нас прескачат мнения, написани на латиница...

# 22
ok ели
просто съм нова тук  Wink

Общи условия

Активация на акаунт