Да отслабнем заедно!

  • 52 127
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Ще се радвам да споделяш твоите резултати Hug

# 31
  • Мнения: 10
Ооо, ще споделям с подробности Simple Smile Нали затова се престраших да пиша. На 11.04.2015г ще са първите резултати. Решила съм да не скачам на кантара всеки ден Simple Smile

# 32
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Ето една табличка, към която да се стремим и а дано Simple Smile

# 33
  • Мнения: 320
Здравейте и от мен!Включвам се и аз,за да отслабваме заедно:)!Висока съм 170см и в момента съм 66кг.Целта ми са 56кг.След раждането на дъщеричката ми бях76кг.От само себе си свалих 6кг.После зациклих и се сложих на режим.Режимът ми е без тестено,пържено и сладко.Гледам да не гладувам.От няколко дена обаче започнах за закуска да включвам по филия пълнозърнест хляб.Гледам закуската да е най-обилна,обяда по-малко и вечерям банан с кисело мляко.С този режим обаче свалям много бавно,по килограм и малко на месец.Но предпочитам без драстични диети и гладуване,защото преди години по този начин свалих много килограми,но си докарах проблеми със стомаха.Не спортувам,за съжаление!Все не намирам време и воля.А Знам че ако го правя ще имам по-добри резултати!

# 34
  • Мнения: 1 267
И аз се включвам. От години съм в битка с килограмите. Ходя на фитнес, храня се разделно. Сега постя. Но при мен нещата не се получават - уж калориите малко, а килограмите много. Сравнявам се с околните и виждам, че нещата при мен не са много нормални.Ходих на ендокринолог - хормоните са на долна граница, но все пак са в норма.

# 35
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, аз съм решила да пробвам нисковъглехидратната диета. Цял живот се боря с килограмите и сега след второто раждане пак съм с много килограми отгоре. Имам доста здравословни проблеми - Базедова болест, високо кръвно налягане, а напоследък и висока пикочна киселина. Хубаво е да видиш, че има и други като теб, които водят неравна битка с килограмите. Много е трудно и наистина е за цял живот. Трябва пълна промяна на навиците и нагласата. Аз съм сваляла и по 40 кг. и после те пак се връщат, защото е много трудно да устоиш на изкушенията. Много често се чувствам като истински наркоман, защото това е зависимост като всяка друга. Осъзнавам напълно проблема си, но е много трудно да го преодолееш и сам да си помогнеш. Надявам се, че ще можем да си окажем взаимна подкрепа. 

# 36
  • Мнения: 47
Отсъствах няколко дни и колко много сме станали  Grinning ,  май трябва да отсъствам по- често  Mr. Green
Момичета, успех ви пожелавам с режима, който сте си избрали да следвате, моят е на посоки и настроение, най вече.
 Последните няколко дни ми се случиха доста неща и от стреса отново развалих диетата и качих умишлено килограми  Sad сега се чувствам много зле заради това, но се надявам някак си да се справя  cry

# 37
  • Мнения: 10
Ще успеем, момичета  Hug Толкова съм сигурна, че няма сила която да ме разубеди Simple Smile Важното е да се подкрепяме и да сме заедно в тази битка.

# 38
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Здравейте, Tamaya: много хубави думи.  bouquet
 aashiqui, понякога и на мен ми се случва да ям, когато ми е зле.
 purpolina, аз мисля да се върна към 90 дневната, но чакам да свърши поста, защото сега преди Великден ще объркам дните.
mimimariani и аз съм така, не зная от какво качвам, повечето диети са цвете пред ограниченията, които аз имам, обаче newsm78
Аз днес изкарах почти цял ден само на плодове, вечерта си поръчах от един вегански ресторант сурови крекери и хумус и сурова торта. Мисля до празника да изкарам предимно на плодове, зеленчуци и ядки. Като огладнея или хапвам един, два бадема или пия чай или само топла вода. Решила съм да се приведа в ред.По принцип се храня много здравословно, но само здравословно не стига за да се свалят килограми. Така само ги поддържам, но не свалям.

# 39
  • Мнения: 47
Ще успеем, момичета  Hug Толкова съм сигурна, че няма сила която да ме разубеди Simple Smile Важното е да се подкрепяме и да сме заедно в тази битка.

Tочно така! Няма да се предаваме!!!  #2gunfire
 Само се моля да издържа днес, че съм се ограничила с дневен прием само на 500 калории  Close и откачам  при мисълта за друга храна  Crazy

# 40
  • Мнения: 1 267

mimimariani и аз съм така, не зная от какво качвам, повечето диети са цвете пред ограниченията, които аз имам, обаче newsm78

Да, а интересното е, че въобще не намирам разбиране от хората около мен, които нямат този проблем - казват ми: Не е вярно, нещо бъркаш. Въпрос на метаболизъм, а и на ген. Аз съм така от дете.

# 41
  • Мнения: 5 508
И аз се включвам. От години съм в битка с килограмите. Ходя на фитнес, храня се разделно. Сега постя. Но при мен нещата не се получават - уж калориите малко, а килограмите много. Сравнявам се с околните и виждам, че нещата при мен не са много нормални.Ходих на ендокринолог - хормоните са на долна граница, но все пак са в норма.
Изключително важно е и от какво са калориите Peace Съотношението Б:М:В е решаващо за това дали ще се сваля или ще се качва, според мен.
Аз от както се помня ям по малко, едва ли хващам повече от 1500-1600 калории на ден, но въглехидрата ми беше доста повече от нормалните грамажи за ден и следователно качвах бавно, но славно. Сега го вкарах в норма и виждам как постепенно започват да се губят килцата без дори да съм на конкретна диета  Peace

# 42
  • Мнения: 10
Здравейте, момичета!
Как вървят нещата при вас? Аз вчера минах първият си воден ден без проблеми. Изпих около 2 литра вода, можех и повече, но имах излизане и се спрях заради тоалетната Simple Smile Глад не чувствах, дори правих канелони на мъжа, но не ме подразни миризмата. Доволна съм от вчерашният ден. Да видим днес как ще се развият нещата Simple Smile

# 43
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
 г-ца Зизу май въглехидратите са най-голямото изкушение.Аз обичам много содена питка, но не си позволявам често. Само по празници.
При мен нещата вървят доста бавно. Общо взето сутрин съм на плод, на обяд салата и нещо постно, на вечеря същото, но по-малко. Малко ядки за следобед.

# 44
  • Мнения: 5 508
Lunno momi4e, с подобно хранене се забавя много метаболизма. Да не говорим, че закуската ти е никаква (така да се каже). А протеина за целия ден къде е? Салати, плодове, нещо постно, но никакъв протеин, а той е толкова важен!

Общи условия

Активация на акаунт