Светлината на моя живот - Тема 1

  • 90 853
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 347
Амира, добре дошла! С теб май сме набори Hug

Здравей, благодаря ти!  Hug Възможно е да сме набори, ако си 89 значи е така Simple Smile  txtloves newsm76 Темата е уникална все още не съм изчела всичко тук, но супер много се радвам и благодаря за топлото ви посрещане, момичета!

# 721
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Току-що Дипика пусна нови снимки зад кадър от записите на сериала днес. До колкото разбрах от съобщението й започват борбата за Ванш - Сурадж и Сандия се изправят срещу Анкур и Анкита. Ще бъде много интересно ...  newsm44 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves



Борба за Ванш! #Сцена #Снимки #Diya Aur Baati Hum #Star Plus Не забравяйте да гледате .... 

# 722
  • Мнения: 11 766
Пуджа/ Емили също пусна нова невероятна снимка от сета днес - тук е заедно със Сантош и малкия Вед! Много са готини и сладки ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts ppp  Hands Clap

# 723
  • Мнения: 11 766
Амира, добре дошла! С теб май сме набори Hug

Здравей, благодаря ти!  Hug Възможно е да сме набори, ако си 89 значи е така Simple Smile  txtloves newsm76 Темата е уникална все още не съм изчела всичко тук, но супер много се радвам и благодаря за топлото ви посрещане, момичета!

Няма за какво да ни благодариш!  Hug Радвам се, че темата ти харесва ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Искам само да ти кажа, че темите тук по правилник са до 50-та страница и после пускаме нова, така че по-късно ще пусна нова тема и ще дам линка тук. Очаквам теб и всички фенове на сериала и там ...  smile3525 newsm76 Two Hearts

# 724
  • Мнения: 11 766
И аз изгледах новата серия в Индия. Рокси, казала си го много точно - Анкур наистина прилича на мафиот направо не мога да го проумея да се отрече от собствената си сестра по този начин smile3511 родителите им сигурно се обръщат в гроба като виждат в какво се е превърнал синът им (извинявам се за израза, но не се стърпях). А Сурадж и Сандия милите така се зарадваха като видяха Ванш и Сурадж как го гледаше, докато му връзваше обувките. Когато Мохит се върна след толкова години се сетих за притчата на блудния син, та и той е същия само че с малки изключения.

Съгласна съм с теб Ани! И аз мисля така ...  newsm10 newsm76 Two Hearts

Дарья - аз не казвам, че оправдавам Сурадж и Сандия за това, че дадоха детето си на Анкур и Анкита. Винаги съм казвала, че това е най-ужасната им грешка.  Wink Казвам само, че те го направиха с мисълта да помогнат на Булбул, но и с нагласата, че са едно семейство и малкия ще отрасне близо до тях и всички заедно да го отгледат ...  Heart Eyes Само, че Анкур се прояви като истински егоист и гадняр и отне детето на сестра си въпреки жертвите й.  Naughty Съжалявам, но аз него не мога да го оправдая, нито да го разбера. Това е моето мнение ...  Sunglasses

Колкото до Сурадж - може понякога да мълчи, както в сцената по БТВ, но говорим за Индия! Майка му винаги е била най-важна за него, но въпреки това той се изправи срещу нея и срещу всички, за да сбъдне мечтата на съпругата си. От сега нататък ще видиш колко много ще прави за Сандия. За мен той е идеален съпруг ...
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 347
Амира, добре дошла! С теб май сме набори Hug

Здравей, благодаря ти!  Hug Възможно е да сме набори, ако си 89 значи е така Simple Smile  txtloves newsm76 Темата е уникална все още не съм изчела всичко тук, но супер много се радвам и благодаря за топлото ви посрещане, момичета!

Няма за какво да ни благодариш!  Hug Радвам се, че темата ти харесва ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Искам само да ти кажа, че темите тук по правилник са до 50-та страница и после пускаме нова, така че по-късно ще пусна нова тема и ще дам линка тук. Очаквам теб и всички фенове на сериала и там ...  smile3525 newsm76 Two Hearts

Непременно ще се включа в новата тема  newsm10 smile3525  love001

# 726
  • Мнения: 11 766
Няма за какво да ни благодариш!  Hug Радвам се, че темата ти харесва ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Искам само да ти кажа, че темите тук по правилник са до 50-та страница и после пускаме нова, така че по-късно ще пусна нова тема и ще дам линка тук. Очаквам теб и всички фенове на сериала и там ...  smile3525 newsm76 Two Hearts

Непременно ще се включа в новата тема  newsm10 smile3525  love001

Много се радвам! Hug Hug Hug

# 727
  • Мнения: 11 766
Нови репортажи с Анас и Дипика от сета на "Светлината" - newsm51 Two Hearts Two Hearts Дипика дори дава интервю, смее се - личи си, че се забавляват ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes В началото са много сладки Сурадж и Сандия, но после им се стъжва ...  no no no Този Анкур е ужасен - до колкото разбрах май е извадил ограничителна заповед на Сурадж и Сандия да не се доближават до Ванш ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Те горките като видяха много се разстроиха ...  cry Вероятно затова ще започнат спорове за малкия в съда ...  newsm78 Миха може да ни каже повече ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



http://www.dailymotion.com/video/x2lyci6_sandhya-ke-bhai-ne-chin … 7th-april-2015_tv

http://www.dailymotion.com/video/x2lya6z_diya-aur-baati-hum-sand … e-7th-april-20_tv

# 728
  • Мнения: 294
Амира, добре дошла! С теб май сме набори Hug

Здравей, благодаря ти!  Hug Възможно е да сме набори, ако си 89 значи е така Simple Smile  txtloves newsm76 Темата е уникална все още не съм изчела всичко тук, но супер много се радвам и благодаря за топлото ви посрещане,  момичета!


Да, значи наистина сме набори Grinning Hug Peace

# 729
  • София
  • Мнения: 1 822
Скрит текст:
quote author=miha- link=topic=834670.msg30552846#msg30552846 date=1428338260]

                             newsm51             Светлината на моя живот в Индия 04.04.15г.



          Сандия и Сурадж са с малкия Вед в  новото училище за да го запишат. При тях идва Ванш който прегръща Сандия и и казва мамо. Извинява и се, че я е объркал с неговата майка, понеже си приличали. Вед веднага му казва, че това е неговата майка. Идва едно момченце което го вика по име и така разбират двамата със Сурадж, че се казва Ванш.
          През това време ги викат на регистратурата да запишат Вед. Той си взима кънките от баща си, понеже няма търпение да ги изпробва, пуска едната и така се спъва Ванш в нея и пада. Вед го вдига и се представя много официално с пълното си име Laughing
   "Това са моите кънки и само гледай как ще стана най-добрият..Вед е велик Grinning"
Ванш:
   "Аз ще отида в директорският кабинет и ще се оплача от теб Laughing"
Вед му казва, че няма да отиде никъде и започват да се борят двамата. Идват Сурадж и Сандия да ги разтърват. Сурадж кара Вед да се извини на Ванш и тогава първо Сандия а след това и Сурадж виждат Анкита и Анкур...родителите на Ванш.
Анкур не е много голословен...Ванш му се оплаква, че Вед го е набил:
   "Ванш синко, казвал съм ти да не разговаряш  с непознати."
Хваща го за ръка и си тръгват с детето и Анкита.

Вед казва на Сурадж:
   "Не го ударих, нарочно..."
Сандия и Сурадж са потресени  още от видяното..В главата на Сандия изникват картини от спомена за загубата на Ванш.....

 txtloves txtloves txtloves txtloves
Дават всички в деня на отвличането още в шок от новината, че Ванш е загинал. Анкур реагира пръв:
   "Майка  от двете деца държи  Вед, не Ванш защото ти избра от тях  да спасиш своето дете."
Сандия:
   "Как може да говориш по този начин. Аз съм майка и на двете, родила съм ги и не мога да правя разлика между синовете си."
Анкур:
   "В това е проблема, те са ваши деца въпреки всичко. Всички ще хвалят Сурадж за благородната постъпка..дадохте документите за осиновяване на нас и въпреки това, децата продължават да са ваши и да си мислите че имате право  и над двете. Не може да постъпвате по този начин."
Сантош:
   "Анкур, ще ти кажа като майка, че нямаш право да обвиняваш двамата за нищо. Ти трябва да си благодарен за всичко което направиха за теб."

 txtloves txtloves txtloves txtloves
Идва полицейският инспектор и им казва, че Ванш е жив, детето се е закачило за едно дърво при падането. Всички тръгват щастливи да го видят и първа го поема Сандия. Анкита е очаквала да го вземе тя. Анкур вижда, че е разочарована ...в този момент обаче Сандия се обръща към нея и и подава Ванш:"Вземи сина си да го видиш."
Сантош се обръща към Сурадж да направи нещо, Анкур веднага реагира:
   "Той не е напълно наш Сандия, първо ти го прегърна и след това го даде на нас. От една страна ние имаме право върху него, но в същото време майка ни казва че ръката на вземащия и под тази на даващия. Докога ще продължава това Сандия. Коя ще е майката и коя лелята?"
Сандия:
   "Не си прав, знаеш какво направих като леля за Булбул а Сурадж изпълни желанието на племенницата ни. Нима той направи разлика в онзи момент, той я приема за негово дете. Дали съм леля или майка, за мен означава едно и също.Връзките са еднакво силни, защото сме едно семейство."
Анкур:
   "Не може да продължаваме по този начин, ако не се беше случило всичко това, кой знае какво щеще да стане. Трябва да прекъснем тези взимоотношения, от този момент ти не си моя сестра и аз прекъсвам всички връзки с теб и твоето семейство.Няма да видите Ванш повече никога."
Сандия:
   "Не го прави, връзката на децата с майката е свещенна и господ не може да ги раздели."
Анкур:
   "Аз имам всички законни права върху него."
Взима Анкита с детето и ги оставят.

           txtloves txtloves txtloves txtloves
          Докато са пътували на път за дома Сандия вече си е спомнила всичко за онзи ден. Слизат от рикшата и остават отпред със Сурадж а Вед бърза да се прибере.
Вътре тича и търси Пари и Мишри за да им се похвали за новото училище. Като минава през дневната виждайки го Мохит казва на Сантош и Арун, че се сеща и за Ванш като го гледа как тича.
Сантош се натъжава от думите на  Мохит:
   "Мъчно ми е, че Анкур го отведе далеч и ние не знаем нищо за него.Все пак той е наш внук"


Отвън Сурадж казва на Сандия:
   "Аз не съм очаквал Анкур да скъса всички връзки с нас, но съм щастлив че го видях днес."


          txtloves txtloves txtloves txtloves
         Вед вътре се хвали на баба си и на дядо си за новото училище и за това как майка му е оправила всичко. Арун му дава пари да почерпи братовчедите си и той се сеща, че Ванш също някъде сега учи като Вед.

Сурадж:
   "Днес видяхме детето си, той изглеждаше добре. Вед ми каза че кара кънки отлично, сега двамата ще учат в едно училище. Нашите деца са заедно, като ходим там ще виждаме и Ванш."
 
           txtloves txtloves txtloves txtloves
         Мишри е в стихията си като продавачка на сарита, докато убеждава клиентките колко добра стока имат, една друга от тях се е запънала и казва, че дизайна им е остарял и не е последна мода.
Мишри на продавача:
   "Изкарай по-новите сарита, и изпълни специална поръчка за П.Ч.- намига с едното око та дано се усети човека Grinning- как за кого за самата Приянка Чопра..."
Жените като чуват името на актрисата бързо им светват очите, а трудната клиентка вече не е такава Joy hahaha Joy
 txtloves txtloves txtloves txtloves
Анкита:
   "Вед и Ванш ще учат в едно училище."
Анкур:
   "Няма да казваме на Ванш за връзката си със семейство Рати."
Анкита:
   "Но те двамата ще се виждат в училището в Аджмер."
Анкур:
   "Ще се прибира от училището  направо  у дома и няма да си играе с Вед."
Анкита:
   "Вед е много красиво и възпитано дете, нали Анкур..."


          txtloves Сандия:
"Ванш е толкова възпитан и добър.."
Сурадж:
   "Да видя ли как помага на всички, прилича на нас.."
Сантош:
   "Кой прилича на вас... какво ме гледате и двамата, знам за кого говорехте. Вед ще бъде същия като вас, ценен и полезен. Сега ще извикам и Мишри, защото Вед иска да ни каже нещо хубаво."
Сурадж:
   "Майка не трябва да знае за това, ще я заболи много. По-добре да не се тревожи."
Сурадж:


 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51


Миха страхотна си  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 благодаря за превода  txtloves txtloves txtloves newsm51




     Моля Hug много са сладки двамата на този колаж txtloves txtloves txtloves txtloves  love001  love001  love001

# 730
  • Мнения: 340
Нови репортажи с Анас и Дипика от сета на "Светлината" - newsm51 Two Hearts Two Hearts Дипика дори дава интервю, смее се - личи си, че се забавляват ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes В началото са много сладки Сурадж и Сандия, но после им се стъжва ...  no no no Този Анкур е ужасен - до колкото разбрах май е извадил ограничителна заповед на Сурадж и Сандия да не се доближават до Ванш ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Те горките като видяха много се разстроиха ...  cry Вероятно затова ще започнат спорове за малкия в съда ...  newsm78 Миха може да ни каже повече ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



http://www.dailymotion.com/video/x2lyci6_sandhya-ke-bhai-ne-chin … 7th-april-2015_tv

http://www.dailymotion.com/video/x2lya6z_diya-aur-baati-hum-sand … e-7th-april-20_tv

Рокси страхотни репортажи.Да явно наистина Сандия и Сурадж ще имат проблем с Анкур,явно това ще са драстичните мерки като им забранява с документ да се доближават до Ванш.Е това се казва ревност,страх да не му вземат нещо което му бе дадено защото неговото дете страдаше..А уж толкова много обича сестра си...егоист си остава за мен Анкур.

# 731
  • Мнения: 11 766
Миха страхотна си  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 благодаря за превода  txtloves txtloves txtloves newsm51



     Моля Hug много са сладки двамата на този колаж txtloves txtloves txtloves txtloves  love001  love001  love001

Наистина малките са големи сладури - прекрасен колаж ... Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 732
  • Мнения: 24
С толкова много емоции около Сурадж и Сандия съм пропуснала новината, че Каника е родила момченце  kyllmg Да им е живо и здраво! Simple Smile

https://www.facebook.com/IamKanicaMaheshwari/photos/a.4335225767 … ype=1&theater

# 733
  • Мнения: 11 766
Нови репортажи с Анас и Дипика от сета на "Светлината" - newsm51 Two Hearts Two Hearts Дипика дори дава интервю, смее се - личи си, че се забавляват ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes В началото са много сладки Сурадж и Сандия, но после им се стъжва ...  no no no Този Анкур е ужасен - до колкото разбрах май е извадил ограничителна заповед на Сурадж и Сандия да не се доближават до Ванш ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Те горките като видяха много се разстроиха ...  cry Вероятно затова ще започнат спорове за малкия в съда ...  newsm78 Миха може да ни каже повече ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



http://www.dailymotion.com/video/x2lyci6_sandhya-ke-bhai-ne-chin … 7th-april-2015_tv

http://www.dailymotion.com/video/x2lya6z_diya-aur-baati-hum-sand … e-7th-april-20_tv

Рокси страхотни репортажи.Да явно наистина Сандия и Сурадж ще имат проблем с Анкур,явно това ще са драстичните мерки като им забранява с документ да се доближават до Ванш.Е това се казва ревност,страх да не му вземат нещо което му бе дадено защото неговото дете страдаше..А уж толкова много обича сестра си...егоист си остава за мен Анкур.

Напълно споделям мнението ти за Анкур - добре си го казала ... newsm10

# 734
  • Мнения: 11 766
С толкова много емоции около Сурадж и Сандия съм пропуснала новината, че Каника е родила момченце  kyllmg Да им е живо и здраво! Simple Smile

https://www.facebook.com/IamKanicaMaheshwari/photos/a.4335225767 … ype=1&theater

Да роди! Много се радвам за нея и съпруга й - да им е живо и здраво момченцето и много да ги радва ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart  ylinfant

Общи условия

Активация на акаунт