Щъркел бял ще долети,с блага вест за две черти-Бъдещи мами над 35

  • 25 236
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 201
То хубаво да ни изтеглят, но още не са ми върнали и-мейла с номерчето ..

# 31
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Аз не се ядосвам, ама ме яд, че се получи такова глупаво объркване. Както и да е, вече имаме час в четвъртък за интервю с ММ. Малко ще ми е неудобно пак да обяснявам защо не съм минала през процедурата до сега Embarassed

Болничките да оздравяват  Hug

Уанче за кога успя да си запишеш час?

Коте, как сте вие с бебка  Hug

# 32
  • Мнения: 1 933
Ели, един познат навремето казваше, единственото неудобно нещо е да си свалиш панталона през главата... Всичко друго било удобно  hahaha
Ние сме добре, благодаря. Дреболинка е вече 1.5кг, шавоти здраво и се кефи като ходя на аквафитнес. Пазя КЗ да не се вдига над допустимите стойности и се кефя на половин свободна седмица Simple Smile   Hug
Креми, и аз не знам какво да ти кажа. Миналата година с ММ взимахме прополис редовно и никой нее боледувал. Тази година не смея да взимам нищо, на ММ на два пъти му пресичах разболяването с хомеопатия, но мен грипът ме събори... Сега, повече от месец по-късно пак съм на капки, че не спирам да кашлям... Дано те подмине  Hug

# 33
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Коте браво на бебка  Heart Eyes А за другото - прав е човекът  Laughing

Мамче, ще ти изпратят номерче, а пък ниеще ти стскаме палци  Hug

# 34
  • Мнения: 8 529
Мамче, харесах си каикавалът ти на фурна от блога. Да те питам две неща: става ли да сложа хартия за печене отдолу? горе долу на човек 100 грама за една порция добре ли са?

# 35
  • Мнения: 3 535
Мамче, ще ти изпратят номерче, а пък ниеще ти стскаме палци  Hug
И аз ще стискам палци... За Мамчето . Уууф , много дълъг ден пак  ooooh!
Да питам Котето- до коя седмица ще ги чакам да кажат бебето дали е розово или синьо ? В моята отчетна всички вече знаят и даже и на 4Д ходят  newsm78

# 36
  • Мнения: 5 037
Жане,купуваш някакъв неутрален цвят и мислете име и за момченце и момиченце.

П.П.Не знам,но имам предчувствие специално за теб,че ще е момченце. Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 3 535
И ти ли бе Шерииии, ама ние мома искаме ! Wink Ааа, аз нищо не купувам, даже дрехи за бременни още нямАм , обаче имам една колежка- една седмица след мен , пусна едни скъпарски кръвни тестове и днес идва да се фука - теста показал момче . И тия и те от темата- на всички вече са им казали , само аз не знам какви бодита да гледам  Embarassed Бял кахър ,ама ме човърка Simple Smile

# 38
  • Мнения: 2 472
Жане, купувай розово! Аз имам такова предчувствие за тебе. И понеже миналата година бременеех точно както си ти сега (и аз бях със септемврийски термин), на мен ми казаха пола в 18-19 седмица, значи ще изтърпиш още един месец, освен ако не искаш да се пробваш с тези скъпарски тестове.
Дано да е момиченце както искаш!

# 39
  • Плевен - Велико Търново - Милано, Италия
  • Мнения: 351
Момичета, всичко свърши! Днес на прегледа не се видя нито сакче, нито се чу сърце. Моето ангелче съм изхвърлила. Ще се прави 3 опит. Благодаря ви за подкрепата

Последна редакция: пн, 23 мар 2015, 18:58 от donna forte

# 40
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Ех Дона  Hug ще успеете мила знам го  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 2 501
Съжалявам, Дона! Много съжалявам!

# 42
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Момичета, всичко свърши! Днес на прегледа не се видя нито сакче, нито се чу сърце. Моето ангелче съм изхвърлила. Ще се прави 3 опит. Благодаря ви за подкрепата

 spoko Ooooo, мила. Толкова съжалявам... Направо се върнах девет месеца назад, когато чух същото...  Cry

# 43
  • Мнения: 3 535
Дона мила  Hug , не се натъжавай , не се отчайвай ! Ще се появи и твоето бебче !  Hug

# 44
  • Мнения: 8 529
Ех, Дона ......  Hug

Общи условия

Активация на акаунт