Щъркел бял ще долети,с блага вест за две черти-Бъдещи мами над 35

  • 25 238
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Ооо,Дона......   action032съжалявам миличка!Ще дойде и вашето бебче,само търпение и спокойствие! Hug

Даре-честито ти мъничка племеница!Да е здраво и весело дете,за радост на родителите си и цялото семейство!

Шерифче-благодарности за хубавата тема!
И за Жането и за Уанчето имам усещане,че ще са момчешки мами  Wink

# 46
  • Мнения: 1 933
Жане, на втората ФМ ше тИ кажат, но само ако питаш (седмица 22-23). Кога ти е следващия преглед?
Дона,  Hug

# 47
  • Мнения: 3 535
Утре сутрин , много късно  Shocked ще я питам утре докторката аз , и без това съм досада голяма

# 48
  • Варна
  • Мнения: 7 147
То хубаво да ни изтеглят, но още не са ми върнали и-мейла с номерчето ..

Мамче, кога им прати меила? Гледам, че отдолу в коментарите на страницата им, Милена е писала, ако някой не си е получил номера, да й пише...
И аз им изпратих имейл току що...  Embarassed Не знам дали не е късно и не знам дали въобще имам право да участвам, ама...

# 49
  • Мнения: 5 037
Донна,много съжалявам Hug  action032Сигурна съм,че скоро ще ни зарадваш и този път ще е до края.

# 50
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Донна, много съжалявам  Hug
Мамче,дано да имате късмет  Praynig

# 51
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Донна много съжалявам  Hug Hug Hug сигурна съм, че ще успеете .

Кали  Simple Smile и ти и сестра ми имате това усещане . ММ иска момче, но и на момиче ще се радва,  синковеца иска момче, аз нямам претенции, само да е живо и здраво.

Жане ти ще чакаш още месец ние до ноември живот и здраве  Simple Smile .

Кали и Мамче стискам палци за вашите номера  Hug .

# 52
  • Мнения: 3 535
Жане ти ще чакаш още месец ние до ноември живот и здраве  Simple Smile .
Как бе Уанче?! Искате изненада ли?! Аз не мога  Embarassed

# 53
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Донна, ще успеете, имай вяра  spoko  Hug




Манди,ШЕФА на Звездичката има месечинка,не моя Шериф Heart Eyes

Посипвам си главата с пепел и отивам в ъгъла да се срамувам   Blush , ама така е като се бърза, аз иначе си й го честитих на Звездичка, ама в диагонала на четене съм си измислила и за Алекс, нищо, де и той да ти е жив и здрав...всеки пък като честитим на някой за бебето/детето и се чувствам като орисница...с такива хубави работи ги орисваме, че ми става едно такова хубаво за "нашите" деца и бебета

Аз не писах ли тук за кампанията "Повече българчета за България" 2015  newsm78 newsm78 newsm78

Мамче, не се притеснявай, на мен ми пратиха номера след почти седмица..пожелавам ти успех и да ти изтеглят номерчето, аз кандидатствах за PGD, дано имаме късмет, Мамче  Hug Hug Hug Hug

Нямах търпение да споделя какво върших вчера

Скрит текст:


не е най-доброто, но съм доволна, че и това успях да постигна като за 1-ви път smile3501 Blush

# 54
  • София
  • Мнения: 10 703
Дона... Само те прегръщам виртуално и ще чакам отново да се похвалиш с бременност. Дано е скоро.

Даре, да им е честито бебчето и много да е здравичка Simple Smile душичка Simple Smile
И аз на 38 родих Лили Simple Smile
Жорко ми се е леко поразболял и тази седмица съм с двете дечица вкъщи, страхотно! Е, страхотно е, че съм си с двамата де, не другото,

# 55
  • Мнения: 962
Донна, съжалявам, дано другият опит е вашият Hug

Мамче, и аз пуснах, за инвитро в Щерев, и аз нямам още имейл. Една приятелка в 5-ия месец прати за раждане-и тя още няма. Може пък да отговарят ръчно и за това да се бави.

Даре, да пишеш, как е сестра ти и името на принцесата Hug

Жане, зелено, жълто, бяло, кафяво и т.н.-има цветове, обаче за мен ще си мама на принцеса, противно на Мамчето си мисля, че мома ще отглеждаш Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 1 432
Даре, честита племенница и добре дошла в отбора на лелите! Прекрасно е!

Целувки и прегръдки на всички  Heart Eyes  Hug

# 57
  • Мнения: 13 941
Дона, толкова съжалявам мила  Cry  Hug

Аз май съм пропуснала срока за кампаниятар днес разбрах, а ми беше абсолютно невъзможно да чета  Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 1 368
Шери, благодаря за новата тема, дали щъркелът или Благовещение, да носят много по две черти  Praynig
Честито бебе, лельо Дари! Да е здрава, спокойна и много обичана малката принцеса! А на сестра ти – бързо възстановяване  Hug
И иначе за това дето не е дошло, дай Боже да го няма поне в близките 9 месеца! Пък ти да пребориш болестите бързо-бързо.
Звездичката, да ви е жив и здрав малкия юнак  Hug
Рейнбоу, ха дано един от тези 6 да стане бебе от него  Praynig
Ива, с Рейнбоу сте този месец наред  Hug
Перу, честита придобивка!
Амини, защо не си купиш на своя глава хлебопекарна? Много добра работа върши.
Кремика, лимони можеш да добавиш. От както има само болни край мен сутрин и вечер си изцеждам един лимон в чаша вода, за предпочитане топла. Няма да навреди, поне чист витамин Ц. Бъзът /не знам дали така се пише/ също е имуностимулатор.
Уф, Дона, съжалявам  action032. Щом веднъж се е хванало, пак ще стане. Прегръщам те силно  Hug

# 59
  • Мнения: 2 472
Дона, съчувствам ти! Съжалявам, че така се получи..., но с вяра и оптимизъм напред! Hug

Манди, е това е друго нещо!  Много добре се получава! И ти усещаш нали?
Аз пък имам усещането, че Уанчето, Жанчето, Инатчето и Креми ще се радват все на розово! Така мисля...

Общи условия

Активация на акаунт