Щъркел бял ще долети,с блага вест за две черти-Бъдещи мами над 35

  • 25 245
  • 730
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 950
Иви не си купувам по няколко причини - липса на време, липса на разбиране от ММ (мисли си, че само ще харчи ток) и не на последно място от грижа за талията ми  Wink

Забравих да кажа на Манди, че има основание да е горда със себе си, много добре е станало  Simple Smile

Креми, бих ти препоръчала Биозин Мама, ще ти вдигне имунитета, а и ще повиши усвояването на желязото.

# 61
  • Мнения: 3 404
Еййй,лелче,ела да те гушнааа,как се казва мадамата и да й върнеш на сестра ти в скоро време  Hug
Дона,разбирам те как се чувстваш  Hug
нашти гости си тръгват набързо утре,първото виждане на детето от свеки  #2gunfire да не ви казвам на какво станах свидетел майко мила.
И мен ме хвана хремата,тече един нос  Sick
на всички късмет

# 62
  • Мнения: 1 423
Ех, колко е хубаво да станеш леля! Даре, честито, бъди закрилница на малката рожба през годините и, да ви е здравичка и много да ви радва.

Дона, бъди смела, начертай нови планове!

Шери, красива тема си спретнала Simple Smile.

Влизам да разгледам готварскя блог.

# 63
  • Мнения: 3 406
Шери, страхотна тема   bouquet
Дона, прегръщам те силно  Hug
На леля Дари честито! Да ви е жива и здрава малката принцеса! Мама да се възстановява бързо!
Манди, страхотно се справяш! Сега гоблена ти изглежда съвсем различно  newsm10

# 64
  • Мнения: 8 532
Манди, какво не му харесваш на произведението си? То като се изпъне в рамка, изгражда различно. Не се притеснявай. Чудесно е просто.
На мен кашлицата ми спря. За сметка на това ми се запуши носа Simple Smile и тая нощ явно няма да се спи. Добре, че цял ден съм в сейф режим и не съм се изморила.

Малко мрън
Скрит текст:
още не съм я чула младата майка. Писах й смс, звънях-затвори .... и така от сутринта до сега. Чувствам се леко пренебрегната. Можеше малко да се насили за едно обаждане до баща ни и поне смс до мен. Уморена била, ама цял час след раждането си говорила с мъжа.Хайде - мен да не ме брои. Ама на баща си да се беше обадила поне!

# 65
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Благодаря за окуражителните думи за гоблена ми  Hug Hug

Даре, не се ядосвай, каквото - такова, тя си е решила така, кофти е, ама нали сега всичко се върти около нея и бебка ....ще се чуете, рано или късно  Hug Hug Hug Hug

# 66
  • Мнения: 481
Шери,много хубава тема!  bouquet
Честита племеничка на леля Дари.Да е жива,здрава,да порасне добър човек и да ви радва много цялото семейство.
Мамче, Кали ,Манди и Рейнбоу,успех ви желая,дано всички ви да изберат
Аз пък слагам една малко късна,но от сърце почерпка,за РД  на моята сестричка,която много обичам
Скрит текст:
На всички бебоци,честити месечинки
Перу, честита ти нова хлебопекарна.И ние хляб почти не купуваме,но се научихме да си го месим ръчно,по бързо и лесно ни е.Но днес извадих хлебопекарната и месих козунак.На вид е чуден,снимах го,като изстине  ще го пробвам и на вкус и ще споделя
Иве,успех този месец
Рейнбол, ще стане,ще видиш,стискам палци
Коте, браво на беболина,пазете се от тези грипове
Дона, много съжалявам Cry Hug
Манди,усъвършенствала си се,браво,много хубаво става

# 67
  • Мнения: 2 168
Благодаря за красивата тема, Шери  bouquet и много благодарности за поздравите

Дона, прегръщам те, не се отчайвай, пак ще стане

Даре, честита племенничка, да ви е жива и здрава

Стиснати палци за всички, чакащи номерца и които имат нужда  Praynig

Уанче, супер за уз, така си е то тука, молби, упорстване, нахалстване, всичко прилагам и аз при срещи със здравната система  Mr. Green При вас е забранено да се информира за пол ли? Тук казват ако искаш
Коте, супер за стаята, много приятни вълнения

Манди   bouquet благодаря много за блога, страхотна идея. А гоблена ще стане много красив, браво.

И аз да се похваля - и аз ще ставам леля, сестричката ми е в нашата възрастова група и след доста години опити, Хашимото, лекарства и на път да правят процедури, станало естествено и ще имаме май момченце септември, голяма радост.

Прегръдки на всички

# 68
  • Мнения: 3 406
Добро утро,
Тази сутрин предлагам турско кафе, чай и закуска
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 69
  • Мнения: 1 679
Добро утро Hug
Танзу- мерси за закуската и чайчето Heart Eyes
Днес ще ям за закуска банички или други тестени изделия, така и така вече съм качила - по дрехите го разбирам Crossing Arms
Жане- аз имам чувството ,че твоето ще е момче. Дано обаче греша Praynig. Ей така казах на скоро на една колежка , тя много се надяваше на момиче, обаче излезе момченце..За мен усещам,че пак ще сме в розово, ама не съм много сигурна, ММ иска момченце  Party
Иви- мерси за съвета- лимончета , портокалчета и грейпфрути много ги тача. Засега още нищо не ме е треснало, минаха кофтито усещания снощи след порядъчно наблъскване с хомеопатия и чудодейната коластра..Дано ме отмине вируса PraynigМалката още присмърча яко иначе...
Даре- много гадно така родилката да ви отсвирва цялата рода. Дано е добре всичко с нея Thinking
Ще ми дадете ли пак линкчето за блога, видях го само , но не го запазих. Манди-  bowuu Може и аз да се включа с някоя скромна рецептичка. Само-имайте предвид моите повечето ще са постнички  Whistling
Амини- добре, че ми напомни-това го взимах предната бременност и май си ме предпази. Пак ще взимам  Whistling
Мамче Praynig Heart Eyes Hug
Дона- много съжалявам за случката, мнооого Hug Направо не мога да повярвам..Дано се открие причината и другия път да няма такива изненадки..
Мимче- хайде и леля да станеш, да се радваш на цял отбор бебоци сладки Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 8 321
Добро утро прочитам ви с кафето и заминавам на тръстиката.
Когааааа ще се пенсионирам:))))) Хората имат други мечти а аз пенсия.

Реунбоу стискам палци. Нищо не разбирам ама май е твоят месец.
Дона много много прегръдки.
Даре не се смарангьосвау. Аз като родих. Ме изкараха в коридора където видях ММ, майка и татко. И от там хората отидоха да празнуват. Аз говорих по телефона с всички приятелки и колеги. Шефа ми звъни от Австрийско и пита: Сутринта ли роди...аз: Нееее..преди 2  часа. Всички в реанимация говореха цяла вечер я с мъжете,  я с майките......а моите се напили. Какво да ти разправям:)))

# 71
  • Мнения: 7 201
Мамче, харесах си кашкавалът ти на фурна от блога. Да те питам две неща: става ли да сложа хартия за печене отдолу? горе долу на човек 100 грама за една порция добре ли са?
Даре, мисля, че можеш да сложиш хартия за печене, намазана с мазнина. Peace
Ако кашкавалът е за предястие 100-150г са достатъчни, но ако е за основно ще е малко.

Получих номерче, момичета - вечерта в  21:40. Утре на Благовещение ще се теглят.
Пожелавам много късмет на всички, които сме кандидатствали! Praynig

Донна, много съжалявам за случилото се! hug От сърце ти желая при следващия опит лекарите да намерят верния подход за теб, и всичко да завърши със щастлив край!

Жане, много станахме тези, които залагаме на момче. Wink

# 72
  • При вещиците
  • Мнения: 1 454
Добро  утро!
Танзу, както винаги страхотна закуска.
Донна, съжалявам. Но не се отказвай, а открийте причината и напред.
Мамаса, да е здрава и щастлива сестра ти.
Мимче, честито и успех до термин на сестра ти.
Мамче, стискам палци за тегленето  Praynig

# 73
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Добро утро!
Танзу, мерси за закуската!
Мамаса,да ти е жива и здрава сестричката   bouquet
Мамче, успех утре fingerscrossed
Мимче,честито и успешен финал на сестра ти.

Хана, честит имен ден на Захари да е жив и здрав и да сбъдва мечтите си  smile3525  Не си се включвала отдавна надявам се да сте добре.

Хубав ден на всички  Hug

Последна редакция: вт, 24 мар 2015, 09:00 от tan4eto_71

# 74
  • Мнения: 3 535
Добрутро! Хубав ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт