Отново за кърменето на обществени места

  • 70 726
  • 2 396
  •   1
Отговори
# 2 310
  • Мнения: 3 096
Аз съм много проста кака. Защо ми трябваше да чета последните страници? Вечерях как да е, ама сега трябва да спя и какво ли ще сънувам?  Confused

# 2 311
  • Мнения: 3 153
... и аз, за да не хвърлям (нали мразя разхищенията.. Mr. Green) си слагах в кафето...не бях особено очарована. Не ми хареса вкуса. Не знам бебето какво толкова му харесваше.

И аз веднъж направих течен шоколад с една кутия Фризолак Прематюр, голяма гнус, яд ме беше за похабените продукти, защото за ядене не ставаше. Бебешката храна си е само за бебета.

Само че кърмата и изкуственото мляко имат съвсем различен вкус. Нищо общо Laughing Кърмата е вкусна. Пробвала съм естествено, както и повечето жени, имали поне една капчица кърма.

# 2 312
  • София
  • Мнения: 2 995
Тя кърмата нали нямаше постоянен вкус или си пробвала всичките и вкусове?

# 2 313
  • София
  • Мнения: 530

Ааа, не така! Математиците и физиците не ги бъркай в тази каша, те са друга бира - и докато сме на темата за бирата, по-скоро ще ги видиш да си цокат биричка, натурално от бутилката, нежели да спасяват героини-кърмителници от мастит посредством изсмукване на гной... Те са хора на простичките удоволствия - къде простичка цица, без секреция и без бебе, къде простичка бира - без примес на кърмичка...
Аз затова като прост инженер си я пия /бирата/ от чаша, за да не ме бъркат с математици и физици. Simple Smile

# 2 314
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Рабит, завиждам ти, абсолютно неблагородно, разбира се Laughing . Как ми се иска да са ми маалко по-големи, с моята си форма, кръгли.... Ееех, мечти  hahaha

# 2 315
  • Мнения: 627
стига с комплексите-разберете-малки,големи гърди могат да произвеждат кърма,но може и да не произвеждат,не големината е важна,важна е жлезистата тъкан-тлъстина ли е,жлеза ли е...не зависи от големината...важно е редовното слагане на гърда,спокойствието на майката,рефлексът,ако нямате мляко-не сте лоши майки...стига с това...не го ли знаете...обичайте си децата...знам много добре каква е темата,
знам,че пиша с итервали-стар чат навик Simple Smile...и знам,че когато човек няма какво да каже,да нападне,върти-суче-избива я на правопис,я на националност...не ме интересува за каква ме смятате...на 56 години съм ,как мислите-пука ли ми...но кърмете бебетата,това наистина е добро...кърмата е по.добра от ваксините....вярвайте на бялата ми коса...както казваше старият акушер-гинеколог...бъдете здрави.

# 2 316
  • Мнения: 3 784
Ами.

Последна редакция: чт, 02 апр 2015, 01:13 от Nickkie

# 2 317
  • София
  • Мнения: 3 611
Не мисля, че би ме било гнус от моята собствена кърма, но ако някога тръгна да дегустирам, е физически невъзможно да бъде от кранчето, независимо от представите на Гери.  hahaha Гери, големите гърди са кръгли, а не дълги.  Laughing


Аааабееее...
Определени не особено приятни детски спомени от обществената баня в Сливен ме карат в най-мекия вариант да обявя въпроса за формата на ... ам, виметата на [предполагаемо] дълго кърмилите многобройна челяд надарени дами, поне от определен момент насетне, за... дискутабилен.  Sick

Я, и г-жа министър на образованието ли се е намесила тук? Ихаааа! Joy

# 2 318
  • Мнения: X
бебетата на АМ бяха с огромни,белезникави изпражнения,често със запек..за разлика от бебоците на кърма,с повече колики... тези на изкуств.хранене много бързо наддаваха,бяха по-пастьозни,по-дебелички...АМ е алерген...децата на изк. хранене са по податливи на алерг. реакции-атопии и т.н....както и да ми скачате-това съм го видяла-с опита си...

Глупости на търкалета, това пък е от моят опит с две деца изцяло на АМ. И пак да питам - защо сте толкова неграмотна, а твърдите че сте лекар?

# 2 319
  • Мнения: 627
мила...интраканаликуларен мастит,намери учебници,чети,наистина от каналите изтичаше жълтозеленикава гной,пресеклива,накрая на изцеждането...беше ужас...и онзи белокос доктор ме убеди да нахраня бебето си с това...намазах около устата и гентамицинова паста,после,учейки микробиологията си,токсините на стафилокока, бях умряла от ужас...но човека беше прав,на беб4о нищо не му стана...от гнойта

# 2 320
  • София
  • Мнения: 530
бебетата на АМ бяха с огромни,белезникави изпражнения,често със запек..за разлика от бебоците на кърма,с повече колики... тези на изкуств.хранене много бързо наддаваха,бяха по-пастьозни,по-дебелички...АМ е алерген...децата на изк. хранене са по податливи на алерг. реакции-атопии и т.н....както и да ми скачате-това съм го видяла-с опита си...

Глупости на търкалета, това пък е от моят опит с две деца изцяло на АМ. И пак да питам - защо сте толкова неграмотна, а твърдите че сте лекар?
Щото е стигнала само до Хумана

# 2 321
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Рабит, завиждам ти...

Недей, Енце, представи си как няколко пъти забременявам, раждам и кърмя и крайния резултат. Веднага ще се почувстваш по-добре.  Laughing  hahaha
Е, нали кърменето не ги променяло  Laughing .
Мрънкалка, навсякъде ли кърмеща цица виждаш, аз от суета искам малко повечко размер на циците, не сметам да кърмя чавето, то наближава 10г.  baby_neutral
Мале, само като си го представя Joy , то е почти колкото мене на размери, требва да суче право, милото.

# 2 322
  • Мнения: 627
говоря за АМ преди 27 г...сега може да има и пре- и пробиотици в АМ...не знам,не ме съди прибързано

# 2 323
  • sofia
  • Мнения: 3 706
мила...интраканаликуларен мастит,намери учебници,чети,наистина от каналите изтичаше жълтозеленикава гной,пресеклива,накрая на изцеждането...беше ужас...и онзи белокос доктор ме убеди да нахраня бебето си с това...намазах около устата и гентамицинова паста,после,учейки микробиологията си,токсините на стафилокока, бях умряла от ужас...но човека беше прав,на беб4о нищо не му стана...от гнойта
Е това ме довьрши!

# 2 324
  • Мнения: 1 232
Не мисля, че би ме било гнус от моята собствена кърма, но ако някога тръгна да дегустирам, е физически невъзможно да бъде от кранчето, независимо от представите на Гери.  hahaha Гери, големите гърди са кръгли, а не дълги.  Laughing


Аааабееее...
Определени не особено приятни детски спомени от обществената баня в Сливен ме карат в най-мекия вариант да обявя въпроса за формата на ... ам, виметата на [предполагаемо] дълго кърмилите многобройна челяд надарени дами, поне от определен момент насетне, за... дискутабилен.  Sick

Я, и г-жа министър на образованието ли се е намесила тук? Ихаааа! Joy
Joy Joy Joy" Интрувенцията на духа" не беше ли министър на спорта?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт