Отново за кърменето на обществени места

  • 70 683
  • 2 396
  •   1
Отговори
# 2 385
  • Мнения: 4 120
 Не че искам да връщам темата за чашките, ама не съм съгласна че е нещо по-гнусно от тампона. Все пак имам база за сравнение.

# 2 386
  • Мнения: 12 669
Не че искам да връщам темата за чашките, ама не съм съгласна че е нещо по-гнусно от тампона. Все пак имам база за сравнение.

Нагласи, инфантилна, нагласи. Можем да ги променим. Всяка с размахан тампон в Мола.

# 2 387
  • Мнения: 4 120
 Да организираме протест в МОЛА Simple Smile Демонстрации, пърформънси. Аз съм виждала по супермаркети промотьорки да демонстрират как попиват превръзки и тампони, може нещо подобно.

# 2 388
  • Мнения: 9 724
Да организираме протест в МОЛА Simple Smile Демонстрации, пърформънси. Аз съм виждала по супермаркети промотьорки да демонстрират как попиват превръзки и тампони, може нещо подобно.
http://www.blitz.bg/news/article/328602
Тоз режисьор е идеален!

# 2 389
  • Мнения: X

Откъде се взе тази откачена жена??? Close
Да пази Господ! Praynig

Подозирам, че това е новото превъплъщение на един гастролиращ трол, който доскоро се подвизаваше в темата за свекървите с ник Бор_яна. Същият безумен синтаксис, същата накъсана, близка до малоумие мисъл. След като в темата за свекървите беше намекнато, че е трол, женицата изчезна от там, но явно я е засърбяла крастата да влиза в роля и да пише и е кацнала тук.

# 2 390
  • Мнения: 225
Смятам,че е време и Николета Лозанова да се изкаже по темата(я тук,я в ефир)и модераторите може да я заключат  smile3511 smile3511.

Последна редакция: чт, 02 апр 2015, 09:55 от santini999

# 2 391
  • Мнения: 9 724
Смятам,че е време и Николета Лозанова да се изкаже по темата(я тук,я в ефир)и модераторите може да я заключат  smile3511 smile3511.

Николета като последна инстанция в тема за кърмене (и не само в последните 60-70 страници)?!?
Няма такъв виц!

# 2 392
  • Мнения: 12 669
Нали рекламира колички. Добра извадка за българската майка -  Николета и Милянкова.

# 2 393
  • София
  • Мнения: 17 592
Точно смятах да започвам диета. Благодаря, г-жо бивш д-р акушерОгинеколог, микробиологОматематически гений, а защо не космонавт!
Това с бебенцето с намазана с гентамицин устица, което цока...зелено, ще си го представям, щом ми се прияде.


Айде сега, хем злобно, ем несериозно.Че ти не си ли клепала редовно отверстията на бебето с антибиотици - преди всяко хранене, сране или прозявка? Гентамицин, тетрациклин, нетромицин, нитроцелулоза - опа, то това последното не е точно антибиотик, ама комбинирано с гентамицина, гнойта и астрофизиката - що не, сигурно добре ще върви...  Joy

# 2 394
  • София
  • Мнения: 17 592
Не че искам да връщам темата за чашките, ама не съм съгласна че е нещо по-гнусно от тампона. Все пак имам база за сравнение.

Аз пък мисля, че темата за менструалните епруветки си беше чудесна - в ставнение с темата за храненето с гной (може комбиниран с гентамицин. Колкото е възможно по-дълго. В мола).

Смятам,че е време и Николета Лозанова да се изкаже по темата(я тук,я в ефир)и модераторите може да я заключат  smile3511 smile3511.


Тя пък коя е?

# 2 395
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Точно смятах да започвам диета. Благодаря, г-жо бивш д-р акушерОгинеколог, микробиологОматематически гений, а защо не космонавт!
Това с бебенцето с намазана с гентамицин устица, което цока...зелено, ще си го представям, щом ми се прияде.


Айде сега, хем злобно, ем несериозно.Че ти не си ли клепала редовно отверстията на бебето с антибиотици - преди всяко хранене, сране или прозявка? Гентамицин, тетрациклин, нетромицин, нитроцелулоза - опа, то това последното не е точно антибиотик, ама комбинирано с гентамицина, гнойта и астрофизиката - що не, сигурно добре ще върви...  Joy

По-зле от антибиотик...аз давах АМ. Embarassed

# 2 396
  • Мнения: 6 323
Време е да приключим тази дискусия, която отдавна е много далече от първоначалния повод за възникване на темата.

Общи условия

Активация на акаунт