Отново за кърменето на обществени места

  • 70 699
  • 2 396
  •   1
Отговори
# 2 340
  • София
  • Мнения: 5 606
От това какви небивалици пишете, особено Катябв и Янечек, се убеждавам, че капчица кърма не сте имали. Затова наистина възмущението ви е породено най-вече от комплекси.

Забелязахте ли, че в тая тема пишат най-вече жени, които никога не са имали кърма? Те са най-върлите противнички не само на кърменето на обществени места, но както личи от постовете им - изобщо на кърменето. Причината не е нищо екзотично, едно просто невежество и предразсъдъци.

Само да ти кажа, че Янечек по принцип не е противник на кърменето, напротив. Дори на мен ми се накара оня ден, защото в момент на афект, се изказах доста остро.

И не, хич не съм от завиждащите. И кърма съм имала и двете си деца съм кърмила. И да от най-върлите противнички на такива демострации съм. Просто с тях само се настройва негативно обществото.  И не, никой в темата не се е изказал срещу ДИСКРЕТНОТО кърмене на обществени места, обаче защо никой не ще да го проумее това, нямам представа.
И като една "проста и невежа" жена, искам само да ти кажа, че в училище има един предмет, учи се от втори клас и се казва "Четене с разбиране". Доста от тази тема трябва да се върнат на основите на този предмет.

# 2 341
  • Мнения: 8 567
Е, щом  е полезна, жената е направила избор.  Crazy
Всеки има право на такъв.
Като ми спря кърмата дадох банкет, следващият ще е като ми спре цикълът.  Mr. Green

# 2 342
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
бебетата на АМ бяха с огромни,белезникави изпражнения,често със запек..за разлика от бебоците на кърма,с повече колики... тези на изкуств.хранене много бързо наддаваха,бяха по-пастьозни,по-дебелички...АМ е алерген...децата на изк. хранене са по податливи на алерг. реакции-атопии и т.н....както и да ми скачате-това съм го видяла-с опита си...

Глупости на търкалета, това пък е от моят опит с две деца изцяло на АМ. И пак да питам - защо сте толкова неграмотна, а твърдите че сте лекар?
И моите две деца са били изцяло на адаптирано мляко. Нито една дума от поста на Мрънкалка не е вярна, не дума - нито една  сричка, нито една буква. Ай сиктир

# 2 343
  • София
  • Мнения: 2 995
Аз съм такава жена, пък ако искаш вярвай. Това беше първият път. Вторият се появи на четвъртия ден, но вече бях решила, че няма да кърмя, пих хапчета и спря.
О, съжалявам, не знаех, че е възможно. Но ми се струва, че липсата на кърма е някакво изключение, по-скоро.

Ненавиждам крем карамел, но обожавам кокоши яйцеклетки  Mr. Green

# 2 344
  • Мнения: 627
не гнойта ,бе мила...той ми каза,че нищо не застрашава бебето ми,защото аз и тя сме едно...каза-това е майчина флора-т.е. то е от тебе,не се страхувай...повярвах му,наистина...ако честно ме питаш дали бих го приложила на внуче-ще се усера от страх -признавам...но пак бих го спазила...
дъщеря ми не обича шоколад,ненавижда крем карамел,сладолед,торти,парфета-обожава люто,чесън,лук,лимони...това ще да е от гнойта Grinning...ненавижда прясно мляко...вие,които мразите кърмата-представяте ли си кравешко виме...

# 2 345
  • София
  • Мнения: 11 732
Ох, как се забавлявах, докато не се намеси гнойта Tired , пък била тя и чудотворна Cry ...
Какво ли готвят с нея? #Crazy
Не, не готвят , а само лекуват с гнойта, всичко де що има болест, вирус под нож!! Помагала... Joy JoyБожке....ЖДБ.
не гнойта ,бе мила...той ми каза,че нищо не застрашава бебето ми,защото аз и тя сме едно...каза-това е майчина флора-т.е. то е от тебе,не се страхувай...повярвах му,наистина...ако честно ме питаш дали бих го приложила на внуче-ще се усера от страх -признавам...но пак бих го спазила...
дъщеря ми не обича шоколад,ненавижда крем карамел,сладолед,торти,парфета-обожава люто,чесън,лук,лимони...това ще да е от гнойта Grinning...ненавижда прясно мляко...вие,които мразите кърмата-представяте ли си кравешко виме...
Нямам сили повече... hahaha hahaha

# 2 346
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440

Като ми спря кърмата дадох банкет, следващият ще е като ми спре цикълът.  Mr. Green

Аз пА пак ще рева, както като ми спря кърмата. Сигурно и повече, егоизъм, кво да правя  Mr. Green .

# 2 347
  • Мнения: 8 567
...вие,които мразите кърмата-представяте ли си кравешко виме...

А вие как си представяте "адаптерчетата", че на три часа ги водим в краварника да цокат направо от вимето ли?  Joy

Докато вие сте в мола, ние -  в краварника.  И завиждаме.  hahaha

Последна редакция: чт, 02 апр 2015, 00:19 от нова

# 2 348
  • Мнения: X
Значи ако майката взема наркотици и се налива до козерката детето пак не е застрашено. Crazy

# 2 349
  • София
  • Мнения: 5 606
От това какви небивалици пишете, особено Катябв и Янечек, се убеждавам, че капчица кърма не сте имали. Затова наистина възмущението ви е породено най-вече от комплекси.

Забелязахте ли, че в тая тема пишат най-вече жени, които никога не са имали кърма? Те са най-върлите противнички не само на кърменето на обществени места, но както личи от постовете им - изобщо на кърменето. Причината не е нищо екзотично, едно просто невежество и предразсъдъци.

Само да ти кажа, че Янечек по принцип не е противник на кърменето, напротив. Дори на мен ми се накара оня ден, защото в момент на афект, се изказах доста остро.

И не, хич не съм от завиждащите. И кърма съм имала и двете си деца съм кърмила. И да от най-върлите противнички на такива демострации съм. Просто с тях само се настройва негативно обществото.  И не, никой в темата не се е изказал срещу ДИСКРЕТНОТО кърмене на обществени места, обаче защо никой не ще да го проумее това, нямам представа.
И като една "проста и невежа" жена, искам само да ти кажа, че в училище има един предмет, учи се от втори клас и се казва "Четене с разбиране". Доста от тази тема трябва да се върнат на основите на този предмет.
Joy Joy Joy Пак си гладна. На диета ли си, или си учителка...
Shocked Shocked Shocked Честно ти казвам винаги, винаги съм мислила, че не си толкова чалната, колкото казват всички останали, ама тоя път окончателно се убедих, че съм сбъркала!  Shocked Shocked Shocked
И не, не съм учителка. А ако бях - какво!!! Това нещо срамно ли е?  ooooh!
Ако търсиш Лиляна, не е в тази тема, нали знаеш къде да я намериш!

# 2 350
  • Мнения: 627
майката пази...природата пази-раждайки,кърмейки...и да се подигравате-не забравяйте,че разчитате на това...за да ви е здраво бебето...хайде лека нощ,че утре някои сме на работа... Simple Smile

# 2 351
  • Мнения: X
Това за Нуньо днес го четох на една пейка и се хилих като луда, по едно време един чичка с голяма коса дойде да ми иска цигара и да ми се усмихва. Сигурно съм изглеждала лабилна.

майката пази...природата пази-раждайки,кърмейки...и да се подигравате-не забравяйте,че разчитате на това...за да ви е здраво бебето...хайде лека нощ,че утре някои сме на работа... Simple Smile

Никой не се подиграва на природата, но това с пазенето не е баш така, особено след анонса с гнойта.

# 2 352
  • София
  • Мнения: 17 592
Тя кърмата нали нямаше постоянен вкус или си пробвала всичките и вкусове?

Пробвала съм 2-3 пъти, колкото да си задоволя любопитството. Нали все пак бебето трябва да яде, не аз Laughing Пробвала съм няколко вида АМ. Гнусни са. Кърмата не е.
Направо се почувствах зле, че трябва да храня горкото бебче с такава отврат(става въпрос за вкуса), защото нямах достатъчно кърма по едно време.

Пък защо сте набедили всички кърмачки на обществени места, че са веганки, чашколюбки и фанатички, нямам идея. От това какви небивалици пишете, особено Катябв и Янечек, се убеждавам, че капчица кърма не сте имали. Затова наистина възмущението ви е породено най-вече от комплекси.

Забелязахте ли, че в тая тема пишат най-вече жени, които никога не са имали кърма? Те са най-върлите противнички не само на кърменето на обществени места, но както личи от постовете им - изобщо на кърменето. Причината не е нищо екзотично, едно просто невежество и предразсъдъци.



Ский ся, ти може би не си разбрала още но аз - конкретно - не съм кърмила понеже не исках. Опитах веднъж, не ми беше приятно, а за сметка на това си исках  спокойствието. Възможността да оставям бебето понякога на татито, или на майка ми, да могат когато поискат да го изведат - без мен - или аз да изляза - и да не се стресирам от това и да си гледам хипнотизирано часовника. Мое решение. Съзнателно. Нямащо нищо общо с физиологичните ми особености - дали бих имала или не кърма ако бих положила и минимално усилие и опнятие нямам, аз положих усилие да я спря - постепенно и спокойно. Кърмата, която издоих в този период, я изхвърлих в последствие.
А фанатичните кърмителници са ми смешни и жалки (Не майките, които просто си хранят децата - те са си просто, ами, майки.) И в тази връзка - тук съм за да се забавлявам.На мен лично ми е все тая дали някоя ще се съблече до кръста гола - в мола или на площада. Че и по-надолу. И компания да си доведе да я опави, ако не седне на щанда със зеленчуците, сигурно няма и да ги забележа, ако не се сблъскам с тях случайно - в която ситуация просто ще заобиколя. К'во да направя? Природно съм си перде. Не ми пука от такива работи. И от дрейфелиращите алтернативно-сексуални не ми пука. Ако не ми дойдат да демонстрират в хола, няма да ме притеснят. Не и лично. Обаче са си, ами, смешни - и съм напълно доволна да се забавлявам с тях. Че то има ли толкова много неща, които да предизвикват смях в днешно време?

И в тази връзка, любим виц.
Милорд седи пред камината, пийва си портвайн, чува се шумотевица вън, патардия. Милорд вика камериера:
"Джон, какво става вън?"
"Гей-парад, милорд."
"И какво искат?"
"Ами свободна любов, милорд."
"Е,  а някой пречи ли им?"
"Не, милорд."
"А тогава защо вдигат такъв шум?"
Ами, педерасти, милорд."

# 2 353
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Не знам кой гузен, кой комплексиран заради некърмене/кратко кърмене... Аз бях и гузна, и комплексирана навремето по тази причина, без някой да ми вменява вина. Но, минава. Осъзнах, че не е най-важното. Предполагам, че удовлетвореността от работа, семейство са ми помогнали много.
Мале, ква изповед теглих  hahaha .

# 2 354
  • София
  • Мнения: 3 611
Не мисля, че би ме било гнус от моята собствена кърма, но ако някога тръгна да дегустирам, е физически невъзможно да бъде от кранчето, независимо от представите на Гери.  hahaha Гери, големите гърди са кръгли, а не дълги.  Laughing


Аааабееее...
Определени не особено приятни детски спомени от обществената баня в Сливен ме карат в най-мекия вариант да обявя въпроса за формата на ... ам, виметата на [предполагаемо] дълго кърмилите многобройна челяд надарени дами, поне от определен момент насетне, за... дискутабилен.  Sick

Я, и г-жа министър на образованието ли се е намесила тук? Ихаааа! Joy
Joy Joy Joy" Интрувенцията на духа" не беше ли министър на спорта?
Тя все пак е професор по синтаксис. Нейното твърдение беше: "Не съм се запознала с всички ужаси, защото се дозирам. Иначе ще изпадна в интровертност на духа"  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт