Отново за кърменето на обществени места

  • 70 714
  • 2 396
  •   1
Отговори
# 2 325
  • Мнения: 627
Кришка...а питаш ли ме мен...доктора...добре,че му повярвах на стария лекар

# 2 326
  • Мнения: 3 149
Тя кърмата нали нямаше постоянен вкус или си пробвала всичките и вкусове?

Пробвала съм 2-3 пъти, колкото да си задоволя любопитството. Нали все пак бебето трябва да яде, не аз Laughing Пробвала съм няколко вида АМ. Гнусни са. Кърмата не е.
Направо се почувствах зле, че трябва да храня горкото бебче с такава отврат(става въпрос за вкуса), защото нямах достатъчно кърма по едно време.

Пък защо сте набедили всички кърмачки на обществени места, че са веганки, чашколюбки и фанатички, нямам идея. От това какви небивалици пишете, особено Катябв и Янечек, се убеждавам, че капчица кърма не сте имали. Затова наистина възмущението ви е породено най-вече от комплекси.

Забелязахте ли, че в тая тема пишат най-вече жени, които никога не са имали кърма? Те са най-върлите противнички не само на кърменето на обществени места, но както личи от постовете им - изобщо на кърменето. Причината не е нищо екзотично, едно просто невежество и предразсъдъци.

# 2 327
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Кришка...а питаш ли ме мен...доктора...добре,че му повярвах на стария лекар
Ама, как ще си давате...гнойта на бебето?!? Това е прекалено!!!
Помпи, ала-бала, операция, за мен са по-приемлив вариант!

# 2 328
  • Мнения: 3 784
Цитат
Забелязахте ли, че в тая тема пишат най-вече жени които никога не са имали кърма? Те са най-върлите противнички не само на кърменето на обществени места, но както личи от постовете им - изобщо на кърменето.

Не. Забелязах, че пишат предимно майки на едно и две деца, които са кърмили. И че най-балансираните постове са техни. И че масата от тях са за кърмене навсякъде, но по дискретния начин. И точно те  най-бързо идентифицират демонстративния. Аз не бих могла да направя разликата веднага. Всъщност, допреди седмица изобщо не се бях замисляла кой, къде, как кърми, нито бях забелязвала.

Последна редакция: чт, 02 апр 2015, 01:15 от Nickkie

# 2 329
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440

Но дрехите стоят толкова по-добре на по-малък бюст.
Аа, да бе, да  Twisted Evil

# 2 330
  • Мнения: 8 567
мила...интраканаликуларен мастит,намери учебници,чети,наистина от каналите изтичаше жълтозеленикава гной,пресеклива,накрая на изцеждането...беше ужас...и онзи белокос доктор ме убеди да нахраня бебето си с това...намазах около устата и гентамицинова паста,после,учейки микробиологията си,токсините на стафилокока, бях умряла от ужас...но човека беше прав,на беб4о нищо не му стана...от гнойта

 Sick

Полезна ли е за бебето?

# 2 331
  • Мнения: 627
да,полезна се оказа,онзи,беловласия беше прав...няма да отбиваш ми казваше...ако го бях послушала,трябваше да отбия дъщеря ми на 41-ия ден...

# 2 332
  • Мнения: 8 567
да,полезна се оказа,онзи,беловласия беше прав...няма да отбиваш ми казваше...ако го бях послушала,трябваше да отбия дъщеря ми на 41-ия ден...

В смисъл, гнойта е полезна за бебето, така ли? Колкото кърмата или по-полезна?

# 2 333
  • София
  • Мнения: 2 995
Забелязахте ли, че в тая тема пишат най-вече жени, които никога не са имали кърма? Те са най-върлите противнички не само на кърменето на обществени места, но както личи от постовете им - изобщо на кърменето. Причината не е нищо екзотично, едно просто невежество и предразсъдъци.



Не вярвам в тая тема да има дори една жена, която никога не е имала кърма. Нито една. Раждала жена, имам предвид.

# 2 334
  • Мнения: X
Нова, полезна е, не прочете ли какво казал беловласият?

# 2 335
  • sofia
  • Мнения: 3 706
да,полезна се оказа,онзи,беловласия беше прав...няма да отбиваш ми казваше...ако го бях послушала,трябваше да отбия дъщеря ми на 41-ия ден...

В смисъл, гнойта е полезна за бебето, така ли? Колкото кърмата или по-полезна?
По-полезна от АМ, много ясно! Outta Joint

# 2 336
  • София
  • Мнения: 17 595
Рабит, завиждам ти...

Недей, Енце, представи си как няколко пъти забременявам, раждам и кърмя и крайния резултат. Веднага ще се почувстваш по-добре.  Laughing  hahaha
Е, нали кърменето не ги променяло  Laughing .
Мрънкалка, навсякъде ли кърмеща цица виждаш, аз от суета искам малко повечко размер на циците, не сметам да кърмя чавето, то наближава 10г.  baby_neutral
Мале, само като си го представя Joy , то е почти колкото мене на размери, требва да суче право, милото.

Е как право, ще се понаведе...

# 2 337
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ох, как се забавлявах, докато не се намеси гнойта Tired , пък била тя и чудотворна Cry ...
Кати Laughing , да, имах предвид, че гушнато няма как Joy .

# 2 338
  • Мнения: 1 232
Не съм чела темата, не знам кой е- за, и кой- против. Мога да пиша с интервали, с интеграли, и както си искам. И аз съм отгледала две деца- с кърма или без, няма значение. Като дойде време за хранене, винаги съм си у дома- ходя, къде ходя, правя, какво правя... Пощръкляхте с тия молове вече бе, хора. То да не е само да тикнеш цицата на бебето... А хигиената преди кърмене, а след това... А като се нахрани, та като се одриска до врата... Къде се миете, къде миете детето, а козметиката след измиването... на пейката в мола... Звучи изключително некомфортно и нехигиенично. Ако е нещо инцидентно- да, но принципно- не.

# 2 339
  • София
  • Мнения: 17 595
Не мисля, че би ме било гнус от моята собствена кърма, но ако някога тръгна да дегустирам, е физически невъзможно да бъде от кранчето, независимо от представите на Гери.  hahaha Гери, големите гърди са кръгли, а не дълги.  Laughing


Аааабееее...
Определени не особено приятни детски спомени от обществената баня в Сливен ме карат в най-мекия вариант да обявя въпроса за формата на ... ам, виметата на [предполагаемо] дълго кърмилите многобройна челяд надарени дами, поне от определен момент насетне, за... дискутабилен.  Sick

Я, и г-жа министър на образованието ли се е намесила тук? Ихаааа! Joy
Joy Joy Joy" Интрувенцията на духа" не беше ли министър на спорта?

Ако ми разрешите да цитирам Френския на Гуспужа доктор-биолог-машинист-космонафта, Бах Маму? Квойтуй?

Общи условия

Активация на акаунт