Отговори
# 300
  • Мнения: 3 550
ехааа, честито и на Mama Mamut, като на шега точно днес вече си имаме 2 бебчета, добре започва този месец  Hug

# 301
  • Мнения: 673
Ама какво стана днес?  Laughing Честити Бебчета на новите мами. Бързо възстановяване и наддаване.  bouquet
Добре дошла на Radind . За бодитата аз май имам 2 макс. с дълъг ръкав и ок 5 с къс. Хубаво е да си вземеш някоя и друга жилетчитчица. Като е студено слагаш върху бодито. Не прекалявай с покупките, защото в началото малчовците растат с часове.  Wink

# 302
  • София
  • Мнения: 1 691
Mama Mamut, честита ти дъщеричка!   bouquet

# 303
  • София
  • Мнения: 313
elida, mama Mamut, честити ви малки принцеси! Да растат живи и здрави, а на вас бързо възстановяване!

# 304
  • Монтана
  • Мнения: 134
elida__  Честита принцеса,да ви е жива и здрава,и много да слушка  Hug

Mama Mamut Честита рожба и на теб,да ти расте живо и здраво и много много любов да ви дава   bouquet

# 305
  • Мнения: 20
 Здравейте  Wink и аз се включвам към вас.В 31 седмица сме,термина ми е на 30.05.Днес бях на преглед,всичко с бебо е наред-момче е.Тежи 1.900 Simple Smile
Честито на вече родилите мами   bouquet

Последна редакция: ср, 01 апр 2015, 21:48 от Gyulsi

# 306
  • burgas
  • Мнения: 192
Тайга, как е при вас положението?  Hug

# 307
  • Мнения: 195
Здравейте, момичета  Hug
Не съм се включвала от около 3 месеца  Embarassed и мнооооого съм изпуснала.
Честито на мамите с бебчета и леко раждане на всички, които все още си ги чакаме   bouquet
При нас всичко е ОК, преди седмица бебо беше 2300 и вече доста болезнено усещам движенията му.
Гледам, че обсъждате раждания, дрешки, прахове за пране... Аз толкова лежерно го карам, обзело ме е едно спокойствие, че си имам всичко от баткото и изобщо не си давам зор. Първия път останах доволна от нещата, които ползвах и сега мисля да заложа на същите - козметика Sebamed, шишета Avent, прах за пране Sano Maxima, колички, столчета от баткото, дрехите основно пак от баткото. Почти всички дрешки от баткото съм ги поръчвала от UK на цени като от тук, но са само качествен памук нямам нито една свила се, пуснала боя или изобщо съсипана по някакъв начин. Само бодита с дълъг ръкав и дебели пижамки поръчах и си ги чакам да пускам пералнята вече.

Да питам взехте ли си вече сутиени за кърмене и от къде? Аз не намирам тези, които ползвах преди. Взех си един от H&М но е ужасно неудобен.

# 308
  • Мнения: 234
bubulina, аз си купих 2 сутиена на марката Anita от магазин "И за мама". Когато кърмех бамбина си бях взела 1 такъв и не е мръднал, така че към него прибавям още 2. Не са евтини, но бяха на 40% намаление, защото са стара колекция и цената ме устройваше.

# 309
  • Мнения: 960
Добро  утро макар че съм станала от рано ,вече почвам да се ядосвам от толкова мед.центрове не мога да си намеря педиатър . #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out.Как пък са толкова запълнени нали ниска била раждаемостта уж .Или ми искат пари да ни вземат  #2gunfire #2gunfire #2gunfire.

# 310
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
vitaminka, ти беше споделила, че си купила хубави сутиени, кажи от къде?  Hug

# 311
  • Мнения: 259
Честито на мамите с малките принцеси   bouquet, нека да растат здрави и много щастливи. Hug

# 312
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Аз реших да се разровя за шишета. И се сетих, че много от вас сте си купили на Авент. Какви са предимствата, че при условие едно тяхно шише е около 20лв., а други - 2 или 3 пъти по-евтини  Thinking Ако е само заради марката...аз никога не купувам "маркови" неща,  а само изгодни.

# 313
  • Мнения: 53
Здравейте момичета,

Честито на мамчетата и бързо да се прибират с дечицата вкъщи.
Момичета , от два дни част от дьсното бедро ми изтръпва и е студена. Знаете лли на какво се дължи и дали е нормално?

# 314
  • Мнения: 385
Моето секцио беше с пълна упойка.Предполагам този път пак ще е с пълна.

Общи условия

Активация на акаунт