„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 13

  • 68 596
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 221
Здравейте в ноавата тема Simple Smile))) Ваничкааа, благодаря   Айде и от мен членския внос, че аз миналата седмица се поизложих, да се реванширам  Simple Smile))


Изгледах 38 епизод - тази Кефсер не може да ми стане по-противна, това е някакъв урод!!!Потресена съм от последната сцена в серията....

# 31
  • Мнения: 4 208
И аз в новата темичка, да не ви загубя...
Въпросче също имам.
Скрит текст:
На два пъти Джихан казва на  Есма, че има три деца и повече не му трябват. После и разреши да роди. Ама аз само две момченца видях с жена му Уму. Къде ли е третото?

# 32
  • Мнения: 3 941
Той и в първи епизод казва така  даже с пръсти показва. Ама децата видно са 2. 
Скрит текст:
Боран ще има 3 деца.

# 33
  • Мнения: 114
Изгледах 38 епизод и съм с противоречиви чувства
Скрит текст:
Лошите е ясно кои са - Джихан си е наумил с оръжие и насаждане на страх да печели власт и уважение, Кевсер е последователна в омразата си към Съла, Фируз ага, колкото и да милее за изгубените дни полудява, че думата му не се зачита /голяма болка му е/.
Боран е като отряд за бързо реагиране, но колкото и да се старае, не може да огрее навсякъде и най-често засегната се оказва любимата му жена. И тук стигаме до нейните действия - Като най-потърпевша от случващото се, за мен тя има най-трезва преценка за бъдещето и затова така бърза, за да може преди да настъпи заветния час да е положила основите на промяната. Колкото и Боран да и обещава, че няма да позволи да бъде изпълнена присъдата, гаранция за това няма. Единственото сигурно е, че докато роди ще е жива, а след това?
И аз в новата темичка, да не ви загубя...
Въпросче също имам.
Скрит текст:
На два пъти Джихан казва на  Есма, че има три деца и повече не му трябват. После и разреши да роди. Ама аз само две момченца видях с жена му Уму. Къде ли е третото?
Никой не знае

# 34
  • Мнения: 4 303
Вася
Скрит текст:
След като роди Бедирхан, глупака все още , Дилявер отива в болницата и насочва пистолет, но отново се появява Боран и дава глътка въздух на нас, а на Съла надежда и обещание да са винаги заедно.  Май две серии е в затвора още и в деня, в който излиза  отвличат Съла пак за да я убият. На пак и пак Боран я спасява геройски.
Благодаря!
Все пак я разбирам Съла, толкова неприятности и все под заплахата на смъртното наказание/отмъщение! Как ли би издържал друг?

# 35
# 36
  • Мнения: 2 643
Знаете ли какво си мислех тези дни..... гледах едни епизоди като Съла е по онези сатенени нощници- бялата... червената.
Въпреки че не е с голяма гръдна обиколка, като легне  на една страна и  като почнат нещо да си говорят и  се вижда това което има вътре..Свободолюбива манекенка....не и пречи  че чуждия мъж ще я гледа( МАА). Grinning


 newsm62 Момичета, насмогнахте си на сериите и вече обръщате внимание и на други неща.
Сезонче , тя снахата е чок отворена и това не и пречи  newsm62 newsm62

# 37
  • Мнения: 21 201
Как няма този Мъж да е Мечта и човек за обожание.
Не стига че се държи прекрасно, ами и що рокли и бижута и подари smile3501
Аз с какво съм заслужила тези тигани, ютии, епилатори...... Joy Joy
Оххх Сезонче. rotfImao rotfImbo

# 38
# 39
  • Мнения: 2 063
Момичета, за да сложа снимка, кликвам на снимката с десен бутон- копиране на изображение, после
пействам между скобите, но нищо не става.  Къде бъркам?

# 40
  • Мнения: 2 643
Момичета, за да сложа снимка, кликвам на снимката с десен бутон- копиране на изображение, после
пействам между скобите, но нищо не става.  Къде бъркам?

Аз прикачам с http://radikal.ru/

# 41
  • София
  • Мнения: 1 433
Once Джихан още ще си вирее носа...
Галя Нищо хубаво не се случи снощи - Джихан разнасяше Съла, уби Тургут. Боран сънува хубав сън с дъщеричка...
Как заспиваше   само докато караше... много сладко го изигра Embarassed
  bouquet  bouquet
значи хич няма да се пъна да търся серията, от Джихан ми се  Confounded Confounded

# 42
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
 Hug Hug Hug,
Привет в новата тема,   bouquet за Ваня   bouquet

И моя членски внос, двамцата, но извън снимки за сериала

# 43
  • Мнения: 1 209
Момичета ,аз имам един въпрос.
Скрит текст:
Какво значи името на детето им Бедирхан?Как се превежда?

Поздравявам ви и с едно клипче,което страшно много ми хареса.Хубав ден!   bouquet



https://www.youtube.com/watch?v=L_0m3Bq0K-8

# 44
  • Мнения: 1 414
Ето и моят членски внос.

Общи условия

Активация на акаунт